Resultaten CSI voor de jeugd in Bonheiden
Bjorn Van Bunder
14/04/2015 08:59
14/04/2015 09:03
6 min
paardenfotograaf.be

Resultaten CSI voor de jeugd in Bonheiden

Marine Scauflaire won zondag in Bonheiden voor België het hoofdnummer van dit jeugdconcours, de GP 1.45m voor ruiters tot 25 jaar oud.


Resultaten CSIP - CSICh - CSIJ - CSIU25 Bonheiden (BEL) 10 - 12 / 04 / 2015.

Class 5 CSIJ Table A two phases 1 m 20

1. Gilles Thomas – Dacapo 0 – 0 – 25,61 sec.

2. Dieter Vermeiren – Venise 0 – 0 – 27,05 sec.

3. Lynn D’Have – Ippon de Mauretus 0 – 0 – 27,28 sec.

4. Axel Vandoorne – Fletcher de Luna 0 – 0 – 27,40 sec.

5. Emilie Conter – Fragile van ’t Paradijs 0 – 0 – 29,81 sec.

6. Dieter Vermeiren – Kingston Town 111 Z 0 – 0 – 29,93 sec.

9. Simon Morssinkhof – Diamond Star B Z 0 – 0 – 35,26 sec.

10. Margot Alongi – Bonzai des Sequoias 0 – 4 – 32,00 sec.

11. Coline Brants – Shablis vd Zwartwaterhoeve 0 – 4- 32,09 sec.

12. Tatiana Troiani – Un dollar du Taillis Pre 0 – EL

Class 6 CSIP Table A two phases 1 m 05

1. Zara Poels – Borsalino 0 – 0 – 23,00 sec.

Class 7 CSICh Table A against the clock 1 m 05

1. Nadège Taveirne – Saido 0 – 62,84 sec.

3. Lison Corbisier – Anabelle de l’Enclos 0 – 6,59 sec.

5. Lena Leonard – Vitesse 0 – 66,47 sec.

8. Marthe Van Gorp – Diamond Star 0 – 69,08 sec.

Class 8 CSIU25 Table A two phases 1 m 40

1. Jeroen De Winter – Gretel S 0 – 0 – 31,04 sec.

3. Gilles Thomas – Forever van ’t Hofken 0 – 0 – 32,64 sec.

8. Gilles Thomas – Cambio 0 – 0 – 37,70 sec.

Class 9 CSIJ Table A two phases 1 m 35

1. Axel Vandoorne – Divine Louise 0 – 0 – 28,58 sec.

2. Lynn D’Have – Epri van de Hermitage 0 – 0 – 29,92 sec.

3. Lynn D’Have – Comme d’Api vd Hacienda 0 – 0 – 31,00 sec.

4. Arnaud Gaublomme – Corale van ’t Glemhof 0 – 0 – 31,83 sec.

9. Maartje Verberckmoes – Casanova 0 – 0 – 34,27 sec.

10. Dries Goossens – Echo vh Neerenbosch 0 – 0 – 34,98 sec.

11. Simon Morssinkhof – Vaciende 0 – 0 – 35,18 sec.

12. Arnaud Gaublomme – Coradina vh Bildeken z 0 – 0 – 36,35 sec.

Class 10 CSIU25 Table A two phases 1 m 30

1. Brent Gaublomme – Cider les Hauts 0 – 0 – 37,82 sec.

2 Emilie Conter – Hera van Texelhof 0 – 0 – 37,88 sec.

5. Gilles Thomas – Zamorra S 1 – 55,11 sec.

8. Brent Gaublomme – Catch me vh Glemhof z 4 – 54,90 sec.

11. Gauthier Mercinier – Cheltto z 8 – 52,83 sec.

Class 11 CSIP Table A against the clock 1 m 20

1. Luca Mercenier – Fiona vd Claevervallei 0 – 65,73 sec.

2. Lynn Bloemer – Karl van Orchid’s 0 – 65,92 sec.

10. Dieter Vermeiren – Invisible E v ‘tJuxschot 0 – 69,54 sec.

Class 12 CSIP Table A against the clock 1 m 05

3. Athena-Rochas Decock 0 – 59,22 sec.

Class 13 CSICh Table A against the clock 1 m 10

1. Pauline Genet – Quinox 0 – 62,94 sec.

2. Emilie Housen – Escada HH 0 – 63,14 sec.

3. Marthe Van Gorp – I Am C&M 0 – 63,79 sec.

4. Ines Aoufi – Catch me des Flaches 0 – 64,19 sec.

6. Emilia Housen – Poney Z 0 – 67,81 sec.

7. Jerome Schmidt – Serenite de Brial 0 – 70,24 sec.

8. Ellen D’Have – Lymley 0 – 71,11 sec.

9. Lison Corbisier – Anabelle de l’Enclos 4 – 58,74 sec.

10. Sander Vermeiren – Wirnac U vd Molengeest 4 – 59,22 sec.

Class 14 CSIJ Table A agains the clock 1 m 25

1. Gilles Thomas – Dacapo 0 – 61,62 sec.

3. Coline Brants – Gitana vh Molenhof 0 – 69,36 sec.

4. Alexandra De Moerloos – Ratatine de Beaufour 0 – 70,08 sec.

5. Dries Goossens – Acapulco FZ 0 – 70,57 sec.

7. Lynn D’Have – Ippon de Mauretus 0 – 71,96 sec.

11. Dylan Van Belle – Zavannah 4 – 64,62 sec.

12. Nanou Van Thielen – Favorite vh Blondveld 4 – 65,58 sec.

Class 15 Table A against the clock 1 m 30

1. Gilles Thomas – Zamorra S 0 – 67,61 sec.

2. Brent Gaublomme – Cider les Hauts 1 – 81,71 sec.

4. Gilles Thomas – Forever van ’t Hofken 4 – 64,71 sec.

7. Gauthier Mercenier – Cheltto Z 4 – 69,59 sec.

8. Brent Gaublomme – Catch me vh Glemhof Z 4 – 69,99 sec.

11. Emilie Conter – Hera van Texelhof 4 – 76,52 sec.

Class 16 CSIP Table A with jump off 1 m 20

2. Simon Morssinkhof – Diamond 0 – 0 – 38,56 sec.

14. Luca Mercenier – Antares van ter Hilst 0 – 4 – 43,69 sec.

15. Jinse Van Der Haegen – Cleostrade 0 – 4 – 43,73 sec.

17. Zara Poels – Calimero 0 – 4 – 48,81 sec.

Class 17 CSICh Table A two phases 1 m 20

1. Alexander Housen – Flicka-P 0 – 0 – 32,78 sec.

2. Marthe Van Gorp – Diamond Star 0 – 0 – 35,35 sec.

3. Jinse Van Der Haegen – Babeloub vh Roelhof Z 0 – 0 – 35,41 sec.

7. Etienne Princen – Pamela d’Archonfosse 0 – 0 – 43,77 sec.

8. Sander Vermeiren – Easy Dith 0 – 4 – 30,90 sec.

10. Sander Vermeiren – Faletta de Dwerse Hagen 0 – 4 – 33,74 sec.

Class 18 CSIU25 Table A two phases 1 m 40

6. Emilie Conter – Viva 0 – 4 – 35,81 sec.

7. Gauthier Mercenier – Upper Class Hero 0 – 4 – 36,90 sec.

8. Marine Scauflaire – Opodium du Vivier 0 – 4 – 37,77 sec.

Class 19 CSICh Table A two phases 1 m 10

1. Ines Aoufi – Catch me des Flaches 0 – 0 – 26,19 sec.

2. Ellen D’Have – Lymley 0 – 0 – 28,95 sec.

3. Pauline Genet – Quinox 0 – 0 – 32,76 sec.

4. Nadège Taveirne – Saido 0 – 4 – 27,09 sec.

5. Emilia Housen – Escada HH 0 – EL

6. Lison Corbisier – Violine de l’Enclos 4 – 46,08 sec.

7. Emiliea Housen – Poney Z 4 – 50,76 sec.

8. Lison Corbisier – Anabelle de l’Enclos 4 – 51,35 sec.

9. Sander Vermeiren – Wirnac U vd Molengeest 4 – 51,37 sec.

10. Marthe Van Gorp – I am C&M 4 – 54,54 sec.

Class 20 CSIJ Table A two phases 1 m 25

1. Gilles Thomas – Dacapo 0 – 0 – 24,34 sec.

5. Emilie Conter – Fragile van ’t Paradijs 0 – 0 – 28,60 sec.

6. Alexandra De Moerloose – Ratatine de Beaufour 0 – 0 – 28,96 sec.

7. Simon Morssinkhof – Diamond Star B Z 0 – 0 – 32,00 sec.

8. Lynn d’Have – Ippon de Mauretus 0 – 4 – 24,72 sec.

9. Dieter Vemeiren – Kingston Twon 111 Z 0 – 4 – 27,94 sec.

10. Nanou Van Thielen – Favorite vh Blondveld 0 – 4 – 28,72 sec.

11. Arnaud Gaublomme – Bacardi les Hauts 0 – 4 – 31,17 sec.

12. Claudine Van Duffel – Illusie Q FVD 0 – 34,14 sec.

Class 21 CSIP Final Table A with jump off 1 m 25

4. Alexander Housen – Bodyssee des Avelines 0 – 0 – 37,17 sec.

9. Maartje Verberckmoes – Nibor 4 – 76,65 sec.

12. Zara Poels – Calimero 4 – 81,97 sec.

14. Maartje Verberckmoes – Little Ben BS 4 – 82,78 sec.

Class 22 CSICh Final Table A with jump off 1 m 25

2. Sander Vermeiren – Faletta de Dwerse Hagen 0 – 0 – 35,91 sec.

3. Camille Demolie – Ferra van den Bisschop 0 – 0 – 37,32 sec.

4. Lena Leonard – Gloria vh Kluizebos 0 – 0 – 41,73 sec.

5. Thibeau Spits – Abine V 0 – 4 – 37,23 sec.

7. Alexander Housen – Flicka-P 0 – 8 – 34,65 sec.

8. Alexander Housen – Dokka HH Z 0 – 8 – 45,15 sec.

9. Camille Demolie – G-Star du Cartier 0 – 8 – 50,83 sec.

Class 23 CSIJ Final Table A with jump off 1 m 40

3. Lynn D’Have – Comme d’Api vd Hacienda 0 – 4 – 36,54 sec.

6. Lynn D’Have – Espri van de Hermitage 4 – 75,25 sec.

8. Arnaud Gaublomme – Corale van ’t Glemhof 4 – 81,99 sec.

11. Gilles Thomas – Conaro 4 – 84,41 sec.

12. Kobe Hendrix – Galoubet Fravanca 5 – 86,26 sec.

Class 24 CSIU25 Final Table A with jump off 1 m 45

1. Marine Scauflaire – Opodium du Vivier 0 – 0 40,81 sec.

3. Jeroen De Winter – Gretel S 4 – 81,41 sec.

4. Gauthier Mercenier – Upper Class Hero 4 – 81,67 sec.

5. Marine Schauflaire – Ramone Daudaie 4 – 83,47 sec.

9. Gilles Thomas – Cambio 9 – 87,13 sec.

In beeld

Immo Fluisteraar

Stephex Horse Trucks

Komende evenementen

CSI3* Oliva 06/12 - 11/12

CSI5* MLSJ Thermal 06/12 - 11/12

CSI4*-W Riyadh 07/12 - 11/12

CSI2* Peelbergen 07/12 - 10/12

CSI2* Azelhof 08/12 - 11/12

CHI Geneva 08/12 - 11/12

CSI2* Riesenbeck 08/12 - 11/12

Voorbije evenementen

CSI2* Ornago 29/11 - 04/12

CSI2* Lichtenvoorde 29/11 - 04/12

CSI4* / CSI2* Wellington 29/11 - 04/12

CSI3* Oliva 29/11 - 04/12

CSI3* Riyadh 30/11 - 04/12

CSI2* Sentower Park 01/12 - 04/12

CSI5* MLSJ Thermal 01/12 - 04/12

CSI2* Riesenbeck 01/12 - 04/12

CSI3* Valence 01/12 - 04/12

CSI3* Lillestrom 01/12 - 04/12

CSI5*-W La Coruna 02/12 - 04/12

CSI2* Barcelona 02/12 - 04/12

Laatste Haverklap