Wouter Devos wint CSI3* GP Azelhof
Bjorn Van Bunder
30/07/2017 19:24
30/07/2017 20:01
6 min
paardenfotograaf.be

Wouter Devos wint CSI3* GP Azelhof

Bijna won Jeroen Appelen alweer een GP met Grappeloupt vh Reenhof (Larino). Een balk in de barrage deed hem alsnog terugvallen naar de vierde plaats. En zo won Wouter Devos na Knokke ook in Lier op drie sterrenniveau. Dit maal dankt hij de zege aan Tonik Hero (Ogano Sitte). Mark Bluman (Wildfire) werd tweede, Bart Bles met Gran Canyon van HD (Cartani) derde. Dit paard is een zoon van Pieter Devos' legendarische merrie Candy, die bekend werd als winnaar van de Masters Grand Prix in Calgary.

De topdrie bleef foutloos in de barrage van de GP van CSI3* Lier. Jeroen Appelen werd vierde en Adir Abreu Jr, gisteren nog tweede, werd nu vijfde op zijn Toulon-zoon Hunter vh Indihof (Toulon). Roberto Previtali van Stal Tops en Rolf-Göran Bengtsson misten door een tijdfout de barrage. Snelste vierpunter Jean-Christophe De Grande werd achtste met de achtjarige Belano vd Wijnhoeve Z (Berlin), vorig jaar nog winnaar van de Beker van België in Gesves.

Mathias Hazebroek won vanochtend op eigen piste het 1.35m met Hanibal (Darco). Hij klopte Al Sharbatly en Bart Clarys. Die was dan weer winnaar van de jongste Youngster Final, die voor de vijf- en zesjarigen, en dat met Mayla da Vida (Quality Time).

Resultaten CSI3* Lier (BEL) 27 - 30 / 07 / 2017.

Class 1A Table A two phases 1 m 40

1. Gilles Thomas - Caretina 0 - 0 - 29,65 sec.

3. Stephanie Andries - Javenia 0 - 0 - 31,27 sec.

4. Koen Vereecke - Diadarco van Evendael Z 0 - 0 - 31,53 sec.

6. Ugo Berittella - Chanel 0 - 0 - 31,95 sec.

7. Dries Dekkers - D&J Havanna 0 - 0 - 32,06 sec.

8. Christophe Vanderhasselt - Identity Vitseroel 0 - 0 - 33,34 sec.

11. Dimitri Taeijmans - Irish Kiss 111 0 - 0 - 33,50 sec.

13. Philippe Le Jeune - Cadeau de Muze 0 - 0 - 33,72 sec.

17. Kirsten Rombouts - Bolero d’Hyrencourt 0 - 0 - 35,03 sec.

18. Mike Van Olst - Calva d’Or Z 0 - 0 - 35,54 sec.

19. Ann Carton-Grootjans - Iriana van het Keysersbos 0 - 0 - 37,30 sec.

20. Ben Beevers - Dante 0 - 0 - 37,35 sec.

Class 1B Table A two phases 1 m 40

1. Marthe Heudens - Best Mix Elien 0 - 0 - 31,28 sec.

3. Sam Polleunis - Gentleman 0 - 0 - 32,53 sec.

4. Sven Van Dijck - Querly R Z 0 - 0 - 33,87 sec.

6. Donaat Brondeel - Just Biscuit van het Vlierhof 0 - 0 - 34,57 sec.

8. Koen Vereecke - Ina van de Nieuwburghoeve 0 - 0 - 34,82 sec.

12. Stephanie Andries - Abigail 0 - 0 - 37,36 sec.

15. Neal Vanderwegen - Isidor J.H. Z 0 - 0 - 38,44 sec.

19. Kim Thiry - Izegrim vd Donkhoeve 0 - 0 - 42,25 sec.

Class 2A Table A against the clock 1 m 30

1. Isidoor Van Rompaey - Bon Aventura ODTH Z 0 - 60,74 sec.

2. Bart Clarys - Katinka vh Blondveld 0 - 63,47 sec.

4. Caroline Di Vittorio - Auburn des Rosiers 0 - 69,39 sec.

6. Jorik Vervoort - Comme One Z 0 - 73,40 sec.

8. Nadège Janssen - Cayenne la Garette Z 0 - 77,11 sec.

10. Mike Van Olst - Comilfo Plus Z 0 - 78,39 sec.

Class 2B Table A against the clock 1 m 30

1. Mathias Hazebroek - Hanibal 0 - 62,33 sec.

2. Sam Polleunis - Curiosity 0 - 62,84 sec.

6. Charline Vandergeeten - Attack Z 0 - 68,82 sec.

10. Kristien Peeters - Jagante 0 - 73,33 sec.

11. Chanel De Baets - Damary NB 0 - 74,59 sec.

Class 3A Table A two phases 1 m 35

1. Thibeau Spits - Juragold Bormes 0 - 0 - 29,10 sec.

7. Jolien Maenhaut - Velours de Baudry 0 - 0 - 33,29 sec.

8. Marthe Van Gorp - Vesper Lynn DH Z 0 - 0 - 33,91 sec.

9. Mike Van Olst - Clarissimo Z 0 - 0 - 33,93 sec.

12. Kim Thiry - Casaleo Z 0 - 0 - 35,41 sec.

Class 3B Table A two phases 1 m 35

1. Patrik Spits - Dolce Vita DH 0 - 0 - 26,23 sec.

4. Christophe Vanderhasselt - Caroline T. Z 0 - 0 - 29,47 sec.

5. Brecht Goossens - Arcano Z 0 - 0 - 30,27 sec.

6. Laure Smans - Beauty Black 0 - 0 - 32,42 sec.

9. Nadège Janssen - Cayenne la Garette Z 0 - 0 - 33,83 sec.

10. Jorik Vervoort - Kalinka van de Nachtegaele 0 - 0 - 35,44 sec.

11. Mike Van Olst - Comilfo Plus z 0 - 0 - 38,13 sec.

Class 4 Table A with jump off 1 m 30

3. Katrien Nijs - Ilya van het Migroveld 0 - 0 - 44,69 sec.

5. Brecht Goossens - Axana vd Herkkant Z 0 - 4 - 35,66 sec.

7. Bart Claes - Janneke van het Langwater 0 - 4 - 42,63 sec.

10. Mathias Hazebroek - Hanibal 4 - 79,06 sec.

11. Sam Polleunis - Curiosity 4 - 79,87 sec.

Class 5 Table A two phases 1 m 40

1. Koen Vereecke - Diadarco van Evendael Z 0 - 0 - 30,58 sec.

1. Gilles Dunon - Valentino du val du geer 0 - 0 - 30,58 sec.

5. Gilles Thomas - Janice 0 - 0 - 32,61 sec.

6. Gilles Dunon - Jango S 0 - 0 - 33,10 sec.

7. Christophe Vanderhasselt - Gino van de Vrunte 0 - 0 - 33,54 sec.

8. Jolien Maenhaut - Gondor van ’t Ongereet 0 - 0 - 33,64 sec.

9. Donaat Brondeel - Jadorado van de Bremboshoeve 0 - 0 - 33,70 sec.

10. Stephanie Andries - Abigail 0 - 0 - 33,80 sec.

12. Philippe Le Jeune - Giorgio de Muze 0 - 0 - 34,10 sec.

13. Ann Carton-Grootjans - Iriana van het Keysersbos 0 - 0 - 34,89 sec.

Class 6 Table A against the clock 1 m 45 (LR)

2. Christophe Vanderhasselt - Identity Vitseroel 0 - 71,39 sec.

4. Jeroen Appelen - Grappeloup van het Reenhof 0 - 73,69 sec.

5. Koen Vereecke - Ina van de Nieuwburghoeve 0 - 73,94 sec.

9. Jean-Christophe De Grande - Belano vd Wijnhoeve Z 0 - 77,38 sec.

16. Kirsten Rombouts - Bolero d’Hyrencourt 0 - 80,53 sec.

17. Bert Prouve - Aquila van de Bergvijverhoeve 0 - 81,22 sec.

18. Thibeau Spits - Jacobien Dwerse Hagen 0 - 81,50 sec.

19. Pascale Haep - iris van de Bisschop 0 - 81,72 sec.

21. Jorik Vervoort - Candro van de Zuutheve 1 - 86,29 sec.

Class 7 Table A with jump off 1 m 35

4. Marthe Heudens - Best Mix Evana 0 - 0 - 36,29 sec.

7. Louise Gorus - Evanka FD van ‘tHofterrijckel 0 - 0 - 38,54 sec.

9. Nadège Janssen - Cayenne la Garette Z 0 - 0 - 39,35 sec.

10. Katrien Nijs - Ilya van het Migroveld 0 - 0 - 39,62 sec.

11. Bart Claes - Janneke van het Langwater 0 - 0 - 40,54 sec.

12. Mike Van Olst - Comilfo Plus Z 0 - 0 - 41,14 sec.

Class 8 Table C 1 m 40

1. Gilles Thomas - Caretina 58,92 sec.

3. Marthe Heudens - Best Mix Elien 61,43 sec.

4. Koen Vereecke - Diadarco van Evendael Z 63,21 sec.

5. Christophe Vanderhasselt - Caroline T. Z 65,61 sec.

6. Kirsten Rombouts - Euptric van Beek 65,72 sec.

7. Patrik Spits - Dolce Vita DH 66,85 sec.

10. Kirsten Rombouts - Janina van het Goteringenveld 68,12 sec.

12. Thomas De Wit - Gazelle van de Byloke 68,37 sec.

13. Gilles Thomas - Janice 68,44 sec.

14. Brecht Goossens - Wildcard 68,81 sec.

15. Thibeau Spits - Juragold Bormes 68,94 sec.

17. Nick Van Turnhout - Q Cortina Z 70,20 sec.

Class 9 Table A with jump off 1 m 50 (LR)

3. Gilles Dunon - Fou de toi vd Keihoeve 0 - 0 - 36,64 sec.

5. Pascale Haep - Iris van de Bisschop 0 - 0 - 38,12 sec.

6. Philippe Le Jeune - Giorgio de Muze 0 - 0 - 38,68 sec.

10. Benny Naessens - Just in Time 0 - 4 - 36,95 sec.

12. Dries Goossens - Gina 0 - 4 - 38,27 sec.

15. Christophe Vanderhasselt - Gino van de Vrunte 0 - 12 - 38,73 sec.

16. Ugo Berrittella - Iphigenia de Muze 1 - 83,72 sec.

17. Kirsten Rombouts - Bolero d’Hyrencourt 4 - 76,26 sec.

Class 10 Table A two phases 1 m 35

1. Mathias Hazebroek - Hanibal 0 - 0 - 30,27 sec.

3. Bart Clarys - Increible van ’t Laar 0 - 0 - 31,22 sec.

5. Sven Van Dijck - Querly R Z 0 - 0 - 31,98 sec.

7. Sam Polleunis - Eurli Fravanca 0 - 0 - 32,03 sec.

9. Nick Van Turnhout - Q Cortina Z 0 - 0 - 33,05 sec.

11. Christoph Verheyen - Jewel’s Chystal 0 - 0 - 33,57 sec.

12. Ugo Berrittella - Chanel 0 - 0 - 33,57 sec.

Class 11 Grand Prix Table A with jump off 1 m 50 - 1 m 55 (LR)

1. Wouter Devos - Tonik Hero 0 - 0 - 36,46 sec.

4. Jeroen Appelen - Grappeloup van het Reenhof 0 - 4 - 35,48 sec.

8. Jean-Christophe De Grande - Belano vd Wijnhoeve Z 4 - 79,21 sec.

10. Sven Van Dijck - Dante 4 - 80,05 sec.

12. Christophe Vanderhasselt - Identity Vitseroel 4 - 82,03 sec.

13. Gilles Dunon - Fou de toi vd Keihoeve 4 - 82,71 sec.

14. Jessica Geurts - Harkito van den Berg 4 - 82,85 sec.

In beeld

Recent nieuws van deze redactie

Immo Fluisteraar

Stephex Horse Trucks

Komende evenementen

CSI2* Ornago 29/11 - 04/12

CSI2* Lichtenvoorde 29/11 - 04/12

CSI4* / CSI2* Wellington 29/11 - 04/12

CSI3* Oliva 29/11 - 04/12

CSI3* Riyadh 30/11 - 04/12

CSI2* Sentower Park 01/12 - 04/12

CSI5* MLSJ Thermal 01/12 - 04/12

CSI2* Riesenbeck 01/12 - 04/12

CSI3* Valence 01/12 - 04/12

CSI3* Lillestrom 01/12 - 04/12

CSI5*-W La Coruna 02/12 - 04/12

CSI2* Barcelona 02/12 - 04/12

Voorbije evenementen

CSI2* Oliva 22/11 - 27/11

CSI2* Ornago 23/11 - 27/11

CSI2*-W Rio de Janeiro 23/11 - 27/11

CSI5*-W Madrid 24/11 - 27/11

CSI4* Stockholm 24/11 - 27/11

CSI4*/CSI2* Rouen 24/11 - 27/11

CSI3*/CSI2* Valence 24/11 - 27/11

CSI2* Deurne 24/11 - 27/11

CSI2* Sentower Park 24/11 - 27/11

CSI2* Barcelona 25/11 - 27/11

Laatste Haverklap