Van Le Touquet over Lier naar Samorin
Op twee sterrenniveau werd er gisteren ook al gesprongen in Le Touquet, Lier en Samorin. Geoffrey Cobbaut, Sven Van Dijck en Jeroen Appelen zorgden voor de sterkste prestaties.
CSI2* Lier (BEL)
Class 2 Table A two phases 1 m 35
1. Dominique Hendrickx – MB van het Hobos 0 – 0 – 37,36 sec.
2. Axelle Druyts – Boalt Grandato 0 – 0 – 39,42 sec.
4. Patrik Spits – Inonstop van ’t Voorhof 0 – 0 – 40,95 sec.
5. Laurent Van Der Straten – Wot Shot 0 – 0 – 41,46 sec.
6. Brecht Bille – Sea Coast Azzaro Z 0 – 0 – 41,84sec.
11. Lander De Bruyn – Quality DB 0 – 0 – 42,95 sec.
Class 3 Table A against the clock 1 m 40
2. Sven Van Dijck – Damira 0 – 67,06 sec.
5. Delphine Goemaere – Armani 0 – 76,11 sec.
7. Dominique Hendrickx – Broy van het Hobos 0 – 78,04 sec.
8. Patrik Spits – Verdi vd Withoeve Z 0 - 78,96 sec.
9. Olivier Van Roosbroeck – Ellenoy 0 – 79,00 sec.
10. Anthony Wellens – Hidalgo 0 – 79,36 sec.
Class 4 Table A with jump off 1 m 30
1. Jody Bosteels – Emostonis 0 – 0 – 35,86 sec.
6. Jorien Livens – Conassis van de Helle 0 – 8 – 33,73 sec.
7. Bram Van Hulle – Czarina van ten Biesen Z 0 – 12 – 43,26 sec.
8. Sarah Toussaint – Best de la Hart 1 – 79,34 sec.
9. Nico Van Der Plaetsen – Ultra Blue J 4 – 69,56 sec.
CSI2* Samorin (FRA)
Class 17 Table A against the clock 1 m 40
5. Jeroen Appelen – Andretti Z 0 – 68,40 sec.
Class 22 Table A against the clock 1 m 40
2. Kevin Gielen – Quinthago 0 – 67,46 sec.
Class 25 Table A against the clock 1 m 45
4. Dominique Joassin – Best of opus dei Z 0 – 68,60 sec.
CSI2* Strazeele (FRA)
Class 4 Table A against the clock 1 m 30
1. Geoffrey Cobbaut – Audi’s Cinderella Z 0 – 57,85 sec.
3. Yves Simon – Abfab du bois madame 0 – 60,04 sec.
8. Frantz Ducci – Prisca Saint Claire 0 – 63,49 sec.
Class 7 Table A two phases 1 m 40
7. Geoffrey Cobbaut – Gigi van het Polderhof 0 – 0 – 28,68 sec.
10. Geoffrey Cobbaut – Vanoverbeek 0 – 0 – 29,02 sec.
13. Laurence Pieters – Rivelle van G 0 – 0 – 29,67 sec.
13. Pascale Lombard – Spartacus 0 – 0 – 29,67 sec.