Welkom

Na aan te melden op Galop.be kan u evenementen toevoegen in de kalender, zoekertjes toevoegen, uw bedrijf toevoegen in de bedrijvengids, uw registratie voor de nieuwsbrief aanpassen,...

Registreren is gratis.



Registreren

• Registreren op Galop.be is gratis
• Door te registreren verklaart u zich akkoord met de Gebruiksvoorwaarden (klik hier).

» Klik hier om te registreren.




Inloggen

Onthoud mij
04/09/2018 09:23 - Algemeen

WB finale Parijs...........

Alle aandacht gaat dit weekend naar de finale van de wereldbeker jumping en dressuur in Paris Bercy. België komt aan de start met Pieter Devos (Espoir) en Olivier Philippaerts (H&M Legend of Love). Beide ruiters nemen voor de eerste maal deel aan de WB finale. 

 

Internationale selecties 11 - 15 / 04 / 2018.

JUMPING

CSI5* Longines FEI World Cup Final (FRA)

Pieter Devos : Espoir

Olivier Philippaerts : H&M Legend of Love

 

CSI2* Paris (FRA)

Nathan Budd - Laura Mathy - Anthony Philippaerts - Nicola Philippaerts - Thibault Philippaerts - Maartje Verberckmoes - Chloé Vranken

 

CSI3* - CSIYH1* Lanaken (BEL)

Stephanie Andries - Jeroen Appelen - Ann Carton-Grootjans - Carmen Christiaansen - Pieter Clemens - Jerome Counasse - Karel Cox - Dimme D’Haese - Karline De Brabander - Julie De Pelsmaeker - Ann-sophie De Reviere - Dirk Demeersman - Gilles Detry - Maarten Driessen - Gilles Dunon - Maxine Gaelens - Fabrice Galdini - Jerome Guéry - Patricia Guéry - Damien Haelterman - Rik Hemeryck - Charline Hendrickx - Alexander Housen - Elise Lutgen - Francois Mathy jr. - Gudrun Patteet - Kirsten Rombouts - Guillaume Ruant - Julie-pascale Ruan - Jerome Schmidt - Tom Sneppe - Laetitia Surin - Kim Thiry - Gilles Thomas - Tatiana Troiani - Vicky Van De Poel - Cindy Van Der Straeten - Jordy Van Massenhove - Thomas Van Minnebruggen - Mike Van Olst - Constant Van Paesschen - Franck Vandereyken - Christophe Vanderhasselt - Liesje Vanderwegen - Neal Vanderwegen - Pieter Vandierendonck - Koen Vereecke - Jos Verlooy - Wilm Vermeir - Bruno Vermeire - Mario Vermeire - Dieter Vermeiren - Frederic Vernaet - Jonas Vervoort - Cedric Volo - Gregory Wathelet

 

CSI1* Lanaken (BEL)

Jeroen Appelen - Lyn Bloemer - Leen Braeckmans - Jerome Counasse - Michel Counasse - Marie Julie Pascalle Cracco - Maximiliaan Cuypers - Karline De Brabander - Astrid De Pauw-Sacré - Julie De Pelsmaeker - Maarten Driessen - Maxine Gaelens - Melanie Gelin - Cynthia Gillissen - Davy Haenen - Charline Hendrickx - Samuel Locoche - Eloise Lutgen - Charlotte Peeters - Kirsten Rombouts - Guillaume Ruant - Jerome Schmidt - Sophie Schmidt - Amélie Schouterden - Charlotte Torfs - Jordy Van Massenhove - Mike Van Olst - Franck Vandereyeken - Dieter Vermeiren - An Verschelde - Jonas Vervoort - Gregory Wathelet - Birgit Wuijts

 

CSIU25 Lanaken (BEL)

Lynn Bloemer - Marie Julie Pascale Cracco - Dimme D’Haese - Caro-Belle De Hornois - Maxine De Pelsmaeker -   Sofie Herbots - Alexander Housen - Eloise Lutgen - Savier Peeters - Jerome Schmidt - Gilles Thomas - Jens Thys - Maxime Tips - Tatiana Troiani - Maverick Van Lent - Jordy Van Massenhove - Liesje Vanderwegen - Neal Vanderwegen - Sander Vermeiren - Jonas Vervoort

 

CSI3* - CSYH1* Vittel (FRA)

Dominique Joassin - Steve Lefevre - Christophe Leutenez 

 

CSI1* - CSIAm-B Vittel (FRA)

Marco Cacciatore

 

CSI2* - CSI1* - CSIYH1* Opglabbeek (BEL)

Koenraad Bauters - Jan Boyen - Francois Bruchart - Bram Coosemans - Eleonore de Halleux - Viktor Daem - Frank Deckers - Jens Filippuson - Charlotte Fripplat - Pauline Genet - Brecht Goossens - Katja Haep - Rik Hemeryck - Dominique Hendrickx - India Hertoghe - Caroline Laurent - Candice Lauwers - Eric Lombard - Pascale Lombard - Vanina Lombard - Ludivine Lucas - Ludivine Mandron - Kristien Peeters - Tune Reynders - Bart Seijvers - Hannes Symons - Ive Tonet - Jinse Van Der Haegen - Sophie Van Der Veken - Terry Van Dingenen - Catherine Van Roosbroeck - Jens Vandenberk - Savyana Verstappen

 

CSI2* - CSI1* Kronenberg (NED)

Aiko Paridaen - Annelies Vorsselmans - Juliette Herpoel

 

CSI2* - CSI1* Sancourt (FRA)

Marie Bonet - Alexandre Cardon - Cederick Deknudt - Johan Demolder - Freddy Demuynck - Joy Demuynck - Odile Gierech - Thierry Goffinet - Juliette Herpoel - Steve Hoflack - Clara Lette - Loic Massart - Laurent Mathieu - Charlotte Philippe - Laurence Pieters - Shirley Pierard - Amandine Rolin - Amandine Simonis - Sonia Stacquez -Charlotte Vanthuyne -  Arthur Vermeersch - Thibault Vermeulen - Lux Willaumez

 

CSIAm-B Sancourt (FRA)

Marine Clarenne - Chloe Daout - Juliette Herpoel - Emeline Jacques - Pascale Lambilliotte - Alissa Lhoir - Shirley Pierard - Charlotte Vanthuyne

 

CSI2* - CSI1* - CSIYH1* Oliva, Valencia (ESP)

Fabienne Daigneux-Lange - Jessica Geurts - Boy-Adrian Van Gelderen

 

CSI2* Beijing (CHI)

Jolien Maenhaut

 

CSIP Fontainebleau (FRA)

Yentl Desmare : Snippeling Tristan

 

EVENTING

CIC2* - CIC1* Kreuth (GER)

Manon Dehoorne : Ferrox Clover

Hugo Laschet : Ichak de Monfirak - Omega de Gravelotte - Caitane vd Cumul Z

Laurence Levrau : Attack van de Peerdebos

Michelle Malisart : Halla

Jasper Peeters : Jackass PK

Baptist Petillion : Hadgar

Benoit Petillion : Eros van de Steenakker

Victoria Tubes : Wanieta

Steve Van Winkel : Airkan Syvlester - Bhf Tuxedo - Glenkeeran Casanova

Jarno Verwimp : D.v.8 - Diabola m

 

CCI2* Oudkarspel (NED)

Celia Benay : Delara

Virginei Caulier : Cocaine de la Baille Rouge

Stef D’Hoker : Keep Safe G Z

Lauren Eggermont : Every Chico Sun

Nele Revyn : Kallistha

Senne Vervaecke : Feebe van Alsingen

 

CIC2* Oudkarspel (NED)

Maarten Boon : Gravin van Cantos

Dorien De Swaef : Larmande van de Zilverberk

Timothy Denutte : Coldplay

Francois Huvelle : Aerizona Lady

Maxime Lambrecht : Felix Roses

Chloe Raty : Axel Z

Hilde Van Mieghem : Zidane

Giel Vanhouche : Azrael

Kris Vervaecke : Hopper ten Hunsel

 

CCI1* Oudkarspel (NED)

Lauren Eggermont : Master PJ

Maxime Lambrecht : Hilaire Ter Bunder - Inka van Schraevenacker

Manon Minner : Suri E

Giel Vanhouche : Esquire

Annesjien Wouters : Cerida - Hilton van het Moerven z

 

CCIP2* Oudkarspel (NED)

Bo Goeman : Joe de la Frivardry

Anne Van Dijck : Hoppenhof’s Canda Z

Louise Van Dijck : Gasmann B vh Juxschot 

Brik Van Gorp : Tullyboy Flight

 

DRESSUUR

CDIY Sint Truiden (BEL)

Suraya Hendrikx : Black Beauty - Dear Friend 2

Yannick Lambrichts : Ishar

Laura Luyten : Dark Chocolate

Louise Mourlon Beernaert : Robinho

Aurélie van der Voort : Don Domingo

Kate Wiggins : Corona

 

CDIJ Sint Truiden (BEL)

Leen Evers : Golany 

Sophie Jamar : Zoe

Katelijne Maes : Ibou van de Kapelhoef

Carolien Pauwels : Spelbergs Cartier

 

CDICh Sint Truiden (BEL)

Maité Colling : Rapallo C.L.

 

CDIP Sint Truiden (BEL)

Lisa Arcq : Benji - EGG Land’s Ithalo

Alberte Frederiksen : Max

Clara Mourlon Beernaert : Don’t Dream WE

Zoe Niessen : Minerva Bijou

Marieke Van Nespen : Orchid’s Borneo

 

ENDURANCE

CEI1* 80 Lignières (Fra)

Wendy Fallon : Kerett El Parry

 

CEI2* 120 Lignières (FRA)

Coline White : Siroco d’el Ham

 

REINING

CRI3* Cremona (ITA)

Bernard Fonck : What a Wave

Ann Fonck-Poels : Made in Walla

Wim Vervecken : Wimpys Genuine Diamond

bron: kbrsf

Foto's :
TAGS   |   OLIVIER PHILIPPAERTS   |   PIETER DEVOS

Nieuws afgelopen 24 uur

Gebruiksvoorwaarden  |  Privacy statement
Alle rechten voorbehouden 2000-2019 © Galop.be & Pweb Solutions