Internationale selecties
Terwijl er in Frankrijk opnieuw op vijfsterrenniveau gesprongen wordt op de Hubside Jumping van St. Tropez is in eigen land het internationale gezelschap verdeeld over enerzijds Jumping Bonheiden en anderzijds het Azelhof in Lier. De internationale jeugd komt dan weer in actie in het Sentower Park in Opglabbeek en ook in Gorla Minore en in Canteleu verschijnen er landgenoten aan de start.
Jumping
Gorla Minore – CSIYH1* : 23/09/2020 – 27/09/2020
Kenis Pieter - Paridaen Aiko - Philips Ignace
Gorla Minore – CSI2* : 23/09/2020 – 27/09/2020
Kenis Pieter - Paridaen Aiko - Philips Ignace
Gorla Minore – CSI1* : 23/09/2020 – 27/09/2020
Kenis Pieter
Gorla Minore – CSIU25-A : 23/09/2020 – 27/09/2020
Paridaen Aiko
Lier – CSI3* : 23/09/2020 – 27/09/2020
Appelen Jeroen - Brondeel Donaat - Clarys Bart - Conter Zoe - Dunon Gilles - Gelin Melanie - Hazebroek Mathias - Hazebroek Maxime - Kumps Alexander - Lambilliotte Eleonore - Lutgen Eloise - Marien Frederic - Moeskops Bunoit - Philippe Charlotte - Rijnders Chaouki - Symons Hannes - Thomas Gilles - Van Roosbroeck Catherine - Vanderhasselt Christophe - Vermeersch Arthur - Vermeir Wilm - Vernaet Frederic - Vorsselmans Annelies - Vreys Michael
Lier – CSI1* : 23/09/2020 – 27/09/2020
Boyen Jan - Brondeel Donaat - Buyse Juliette -Cohnen Laura - De Vos Jan - Druyts Axelle - Gaelens Maxine - Janssens Stephanie - Lutgen Eloise - Peeters June - Rijnders Chaouki - Schepers Paulien - Spits Patrik - Symons Hannes - Vaes Elien - Van Cauwenberghe Laurens - Van - Decraen Kim - Van Der Meerschen Nikita - Van Duppen Charlotte - Vermeersch Arthur - Vernaet Frederic - Vreys Michael
Lier – CSIYH1* : 23/09/2020 – 27/09/2020
Cannaert Loic - Clarys Bart - Conter Zoe - Druyts Axelle - Gelin Melanie - Hoeben Valentina - Korsten Lennert - Kumps Alexander - Rijnders Chaouki - Schepers Paulien - Van Duppen Charlotte - Van Gorp Marthe - Van Roosbroeck Catherine -Vermeir Wilm - Vernaet Frederic - Vorsselmans Annelies - Wenselaers Johan
Opglabbeek – CSIOP : 23/09/2020 – 27/09/2020
Braspenning Merel - De Plecker Vic - Dindane Rania - Eeckelaers Lien - Frederick Charlotte - Loenders Lore - Mees Frederik - Tijskens Laure -Van Den Branden Yari - Wouters Seppe
Opglabbeek – CSIOCh : 23/09/2020 – 27/09/2020
Ameeuw Louise - Beyers Helena - Biebuyck Camille - de boeck kasper - De Koning Marie - Denutte Jules - Peeters Jef - Van Den Branden Yari - Van Dijck Ines - Vandousselaere Paris - Vicini Nathan - Wouters Seppe
Opglabbeek – CSIOJ : 23/09/2020 – 27/09/2020
de Azevedo Luiz Felipe Neto - Guisson Aurelia - Guisson Tristan - Housen Alexander - Housen Emilia - Oost Alice - Philippaerts Anthony - Putters Evelyne - Van Beek Roy - Vandecasteele Bart Jay Junior
Opglabbeek – CSIOY : 23/09/2020 – 27/09/2020
Demolie Camille - Luyten Kylian - Morssinkhof Simon - Philippaerts Thibault - Putters Claire - Raulier Valentine - Sebrechts Max - Spits Thibeau
Bonheiden – CSIYH1* : 24/09/2020 – 27/09/2020
Andries Stephanie - Anthonissen Bart - Baerts Nico - Beirens Yanick - Berrittella Loris - Bille Brecht - Carton-Grootjans Ann - De Backer Nina - De - Baets Chanel - Devos Lieven - Evrard Emilie - Fockaert Niels - Galdini Fabrice - Gaublomme Arnaud - Gaublomme Brent - Goffinet Thierry - Haep Katja - Hendrickx Dominique - Laenen Melissa - Lahousse Judith - Lambrecht Vincent - Le Jeune Philippe - Leys Senne - Naessens Benny - Nijs Katrien - Rombouts Kirsten - Ruant Julie-pascale - Servais Stephanie - Thys Jens - Van Belle Mike - Van Houdt Zoë - Vandenberk Jens - Vermeiren Tinne
Bonheiden – CSI2* : 24/09/2020 – 27/09/2020
Andries Stephanie - Anthonissen Bart - Auwers Steve - Baerts Nico - Berrittella Loris - Bille Brecht - Carton-Grootjans Ann - De Baets Chanel - Dekkers Dries - Devos Lieven - Fockaert Niels - Galdini Fabrice - Gaublomme Arnaud - Gaublomme Brent - Goffinet Thierry - Goossens Gregory - Haep Katja - Harmegnies Maxime - Hendrickx Dominique - Lahousse Judith - Lambrecht Vincent - Le Jeune Philippe - Leys Senne - Madrenas Lola - Naessens Benny - Nijs Katrien - Ockerman Chloe - Oris Karen - Peeters Leonie - Rombouts Kirsten - Stalpaert Gaetan - Thiry Kim - Thonon Virginie - Thys Jens - Van Alken Jan - Van Belle Mike - Vandenberk Jens - Vandousselaere Kelly - Verberckmoes Maartje - Vermeiren Brenda - Vermeiren Dieter - Vermeiren Tinne - Wellens Anthony - Willems Nathalie
Bonheiden – CSI1* : 24/09/2020 – 27/09/2020
Al Attar Orwa - Arroyave Elise - Auwers Steve - Bille Brecht - Callewaert Alexy - Cassart Emilie - Coessens Machteld - Cohnen Laura - De Baets Chanel - De Koninck Amber - De Vos Elisha - Delree Maite - Devisscher Margot - Kinsabil Jade - Lambrecht Louis - Lambrecht Nicolas - Leys Lynn - Maes Shirley - Smets Mauranne - Stubbe Marianne - Thonon Virginie - Van Alken Jan - Van Belle Dylan - Van Renterghem Jade - Verberckmoes Maartje - Verelst Anna-laura - Willems Nathalie
Canteleu – CSIP : 24/09/2020 – 27/09/2020
Barra Aloha-Jenna - Doem Isee
Canteleu – CSIAm-A : 24/09/2020 – 27/09/2020
Guillaume Elodie - Santens Irène
Canteleu – CSIYH1* : 24/09/2020 – 27/09/2020
Budd Nathan - Carton Inge - De Bock Valentijn - Hemeryck Rik - Vereecke Koen
Canteleu – CSI1* : 24/09/2020 – 27/09/2020
Adam Constance - Carton Inge - De Bock Audrey - De Brabander Karline - Dursin Simon - Guillaume Elodie - Guillaume Patrick
Canteleu – CSI3* : 24/09/2020 – 27/09/2020
Budd Nathan - Clemens Pieter - Doem Arnaud - Hemeryck Rik - Thiry Jose - Vereecke Koen
St Tropez – Grimaud – CSI3* : 24/09/2020 – 27/09/2020
Conter Emilie - Conter Zoe
St Tropez – Grimaud – CSI2* : 24/09/2020 – 27/09/2020
Conter Emilie - Conter Zoe - Patteet Gudrun
St Tropez – Grimaud – CSI5* : 24/09/2020 – 27/09/2020
Bruynseels Niels - Devos Pieter - Guery Jerome - Philippaerts Olivier - Verlooy Jos - Wathelet Gregory
Zduchovice – CSIYH1* : 24/09/2020 – 27/09/2020
Vanhauter Laurence
Zduchovice – CSI2* : 24/09/2020 – 27/09/2020
Vanhauter Laurence
Dressuur
Hagen a. T. W. – CDIJ : 24/09/2020 – 27/09/2020
Collard Clara: Escape
Hagen a. T. W. – CDI1* : 24/09/2020 – 27/09/2020
Spahn Marc Peter: SBS Jeroen
Hagen a. T. W. – CDI4* : 24/09/2020 – 27/09/2020
Spahn Marc Peter: Dashy Boy
Mennen
Chablis – CAI3*-P4 : 23/09/2020 – 27/09/2020
Deudon Nicolas: Dempsy Calipso – Elmo – Hynder Hoeve S Osiris – Sander
Chablis – CAI3*-P2 : 23/09/2020 – 27/09/2020
Pottier Hugues: Cunera Alcatraz – Equi Center’s Isis – Palermo
Chablis – CAI3*-P1 : 23/09/2020 – 27/09/2020
Schuddinck Denny: Aran van ter Beke – Orchid’s Nelson
Chablis – CAI3*-H1 : 23/09/2020 – 27/09/2020
Lejeune Etienne: Frederik
Louesse Etienne: Baltick
Malherbes Louis Marie: Hollywood
Meuwis Jonathan: Happy des Cerisiers
Philippot Laure: Galen V
Wentein Mark: Torsten
Endurance
Vic – CEI2* 120 : 27/09/2020 – 27/09/2020
Bastijns Peter: Gala de Alborada