Welkom

Na aan te melden op Galop.be kan u evenementen toevoegen in de kalender, zoekertjes toevoegen, uw bedrijf toevoegen in de bedrijvengids, uw registratie voor de nieuwsbrief aanpassen,...

Registreren is gratis.



Registreren

• Registreren op Galop.be is gratis
• Door te registreren verklaart u zich akkoord met de Gebruiksvoorwaarden (klik hier).

» Klik hier om te registreren.




Inloggen

Onthoud mij
05/04/2021 21:14 - Algemeen

Internationale selecties

Opnieuw heel wat internationale actie deze week, met naast de tweede week van de Hubside Jumping van St. Tropez ook een druk weekend op Nederlandse bodem. Zo wordt er bij Noorderburen zowel internationaal gesprongen in Valkenswaard als in Kronenberg. In eigen land zijn we opnieuw te gast in het Sentower Park van Opglabbeek en natuurlijk is het ook uitkijken naar het driesterrenconcours van Praag, waar er een Belgisch team aan de start zal komen. 

 

Jumping


Montefalco – CSI1* : 05/05/2021 – 09/05/2021

Troiani Tatiana

 

Montefalco – CSI4* : 05/05/2021 – 09/05/2021

Harmegnies Maxime - Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Troiani Tatiana

 

Nancy – CSIYH1* : 05/05/2021 – 09/05/2021

Francois Sofia - Marcotte Valentin

 

Nancy – CSI1* : 05/05/2021 – 09/05/2021

Auwers Steve - Berrittella Loris - Berrittella Ugo - Budd Nathan - Francois Sofia - Levy Maurine - Maes Shirley - Marcotte Valentin

 

Nancy – CSI2* : 05/05/2021 – 09/05/2021

Auwers Steve - Berrittella Loris - Berrittella Ugo - Budd Nathan - Marcotte Valentin

 

Praha, Velka Chuchle – CSIO3* : 05/05/2021 – 09/05/2021

Carton-Grootjans Ann - Clemens Pieter - Doem Arnaud - Patteet Gudrun - Van Paesschen Constant

 

Praha, Velka Chuchle – CSIYH1* : 05/05/2021 – 09/05/2021

Carton-Grootjans Ann - Clemens Pieter - Doem Arnaud - Patteet Gudrun

 

St Tropez – Grimaud – CSI2* : 05/05/2021 – 09/05/2021

Bruynseels Niels - Devos Pieter - Guery Jerome - Janssens Stephanie - Philippaerts Ludo - Philippaerts Olivier - Wathelet Gregory

 

St Tropez – Grimaud – CSI5* : 05/05/2021 – 09/05/2021

Bruynseels Niels - Devos Pieter - Guery Jerome - Mathy Francois Jr - Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier - Wathelet Gregory

 

Kronenberg – CSI1* : 06/05/2021 – 08/05/2021

Den Doelder Marinus - Hubrechts Gert-Jan - Morssinkhof Simon - Schouterden Amélie - Vandenberk Jens - Vermeulen Thibault

 

Kronenberg – CSI2* : 06/05/2021 – 08/05/2021

Den Doelder Marinus - Housen Alexander - Hubrechts Gert-Jan - Morssinkhof Simon - Rotsaert Aliki - Vandenberk Jens - Vermeulen Thibault

 

Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 06/05/2021 – 09/05/2021

Cornelis Kelly - Deknudt Cederick - Gelaude Koen - Haep Katja - Hendrickx Dominique - Le Jeune Philippe - Lejeune Aurelien - Peeters Eline - Thiry Kim - Vereecke Koen - Zerbini Melissa

 

Opglabbeek – CSI1* : 06/05/2021 – 09/05/2021

Brutsaert Leon - Castro Louise - Claessens Florian - Devos Lieven - Gelaude Koen - Jennen Eva - Nicodème Nathan - Reners Febe - Schouterden Amélie - Van Alken Jan - Zerbini Melissa

 

Opglabbeek – CSI2* : 06/05/2021 – 09/05/2021

Brutsaert Leon - Cannaert Loic - Devos Lieven - Haep Katja - Hendrickx Dominique - Jennen Eva - Le Jeune Philippe - Lejeune Aurelien - Strubbe Elisa - Thiry Kim - Van Alken Jan - Vereecke Koen - Zerbini Melissa

 

Samorin – CSIYH1* : 06/05/2021 – 09/05/2021

Vanhauter Laurence

 

Samorin – CSI2* : 06/05/2021 – 09/05/2021

Vanhauter Laurence - Vinckier Jan

 

Redefin – CSIYH1* incl. 8yo : 07/05/2021 – 09/05/2021

Philippaerts Thibault

 

Redefin – CSI2* : 07/05/2021 – 09/05/2021

Philippaerts Thibault

 

Valkenswaard – CSI4* : 07/05/2021 – 09/05/2021

Thomas Gilles - Van der Straten Cindy - Verlooy Jos - Vermeir Wilm

 

Valkenswaard – CSI1* : 07/05/2021 – 09/05/2021

Appelen Jeroen - Vrins Nick

 

Valkenswaard – CSI2* : 07/05/2021 – 09/05/2021

Appelen Jeroen - Beyers Guy - Conter Emilie - Conter Zoe - Lambrecht Vincent - Thomas Gilles - Van der Straten Cindy - Vereecke Andres - Verlooy Jos - Vermeir Wilm

 

Valkenswaard – CSIYH1* : 07/05/2021 – 09/05/2021

Beyers Guy - Thomas Gilles - Vrins Nick

 

Dressuur


Exloo – CDIU25 : 05/05/2021 – 09/05/2021

Hendrikx Suraya: Black Beauty

 

Exloo – CDIP : 05/05/2021 – 09/05/2021

Leduc Elisabeth: CAMPSTERHOVEN’S BALDATO
Van Laeken Rhune: Drops
Verheecke Aude: Kronio van de Delthoeve
Waverijn Lisa: Dornier

 

Exloo – CDICh-A : 05/05/2021 – 09/05/2021

Hennes Amber: Allegro v/h Trichelhof

 

Exloo – CDIJ : 05/05/2021 – 09/05/2021

Clabots Brittany: Fluegel
Collard Clara: Escape
De Jong Jette: Heavenly Charming – Indini
Hertogs Seppe: Goby

 

Exloo – CDI3* : 05/05/2021 – 09/05/2021

Hendrikx Suraya: Dear Friend 2
Spahn Marc Peter: Dashy Boy – SBS Jeroen

 

Eventing


Marbach – CCI4*-S : 06/05/2021 – 09/05/2021

Donckers Karin: Leipheimer Van ‘t Verahof
Vanspringel Joris: Creator Gs

 

Jardy – CCI2*-L : 07/05/2021 – 09/05/2021

Caulier Virginie: Hobama de la Baille Rouge
Delvaux Camille: Belissimo Boy K
Houyon Armelle: L’Eau De Vie Z
Kenes Anne-Elisabeth: Ecu
Van Den Broeck Lander: F.f. Welldone

 

Jardy – CCI2*-S : 07/05/2021 – 09/05/2021

Calicis Anne Laure: Boris van de Kapel – Fiora de Laubert
Collet Sylvie: vanille de virton
De Baets Alissa: Juorum Van’t Welthof
De Cleene Wouter: Nestor
de Liedekerke – Meier Lara: Icona 2
Dehoorne Arthur: Salut Salon
Heine Elena: Chagall de Royompre
Heyndrickx Kurt: Quinlan Z
Loge Laura: Louboutin Z – Petegd
Nosal Claire: Dancing Queen
Renda Giuliano: Oliver van Passendale
Sterkens Peter: Enzo G
Vandendriessche Brecht: D’amour
Wergifosse Julien: Dwight De St Roch – Floren 06

 

Jardy – CCI3*-S : 07/05/2021 – 09/05/2021

Benay Celia: Delara
Binard Leon: Enzo van het Vennehof
Coevoet An Sofie: Catoo Z
De Cleene Wouter: Goteus S
de Liedekerke – Meier Lara: Hermione D’arville – Origi
Lambrecht Maxime: Hitmo van Alsingen – Mister Big Ter Bunder
Loge Laura: Absolut Allegro
Minner Manon: Cool dancer
Schmitz Julia: Lady Like
SIMONS GAUKE: Hasta La Vista
Steeman Valentine: Arthy du Lys – Fine Mouche Db

 

Jardy – CCI1*-Intro : 07/05/2021 – 09/05/2021

Birkiye Laura: Falcon Crown Z
Broekaert Sara: Expression
Champon Quentin: Gulliver Des Concessions Ewalco
Coevoet An Sofie: Skylight
Coucke Bertrand: Sahib Fontanel
de Jamblinne Axelle: Indila de la Licorne
de Liedekerke – Meier Lara: Formidable 62
Debrus Marie: Demoiselle de Royompre
Debusschere Hugo: Boy
Dehoorne Arthur: Carmenita 2
Dehoorne Marie: Ushuaia 7
Delvaux Camille: Joost
Dessambre Sarah: Loud Spring de la Bastide
Evrard Aurelie: Hermine
Fontaine Melanie: ILLICITE d’ANSERMONT
Geldhof Remco: Looping van’t Kinroyderveld
Gilson Audrey: Caramia 33 – Irish secret
Lambotte Olivia: Clyde De Luxe
Lambrecht Maxime: Carlita Kdw Z
Lamy Marie: Feeling De Froidefontaine
Magnus Tine: Dizzy van het Lichterveld Z – Jordanna
Martins Amicie: Vaudou du Boisdeville
Minner Manon: Diddel 5
Paulus-de Jamblinne Anne: Roffignac
Pupier Bruno: Fahrenheit Addict
Puystiens Emma: Cabdullah des Quatre Chenes
Schmitz Julia: Oscar’s Twinkeling – Saphir du Prieure de Seny
Snackers Xavier: Bella Vista
Steeman Valentine: French Touch
Sterkens Cel: Vencor van de Kiezelhoeve
Sterkens Peter: Voyce
Taquet Maelle: Carina IV
Thijs Laurine: Kizzy – Jane
Thys Delphine: Aladin de la Salle
Van Den Broeck Lander: Kaaiman V/D Kooldries
Van Der Beken Bart: Jumper Van De Meyhoeve – Novak van de Meyhoeve
Vandendriessche Brecht: Brera Du B&A
Vanhouche Giel: Journee – Pazzo van Bost
Verwimp Jarno: Ciska vd Aerebeekhoeve Z – Grace

 

Endurance


Durance – CEI1* 100 : 07/05/2021 – 09/05/2021

Lenges Laura: Oscar nwa ox

 

Durance – CEI2* 120 : 07/05/2021 – 09/05/2021

Lenges Laura: Peruggia

 


Nieuws afgelopen 24 uur

Gebruiksvoorwaarden  |  Privacy statement
Alle rechten voorbehouden 2000-2021 © Galop.be & Pweb Solutions