Welkom

Na aan te melden op Galop.be kan u evenementen toevoegen in de kalender, zoekertjes toevoegen, uw bedrijf toevoegen in de bedrijvengids, uw registratie voor de nieuwsbrief aanpassen,...

Registreren is gratis.



Registreren

• Registreren op Galop.be is gratis
• Door te registreren verklaart u zich akkoord met de Gebruiksvoorwaarden (klik hier).

» Klik hier om te registreren.




Inloggen

Onthoud mij
08/05/2021 08:20 - Algemeen

Internationale selecties

Terwijl de meeste aandacht dezer dagen natuurlijk gaat naar de Olympische Spelen van Tokio staan er ook nog enkele andere internationale concoursen op het programma. Zo trekt in eigen land het internationale springgezelschap naar het Sentower Park van Opglabbeek voor een tweesterrenconcours. Verder komen er ook nog enkele landgenoten aan de start in het Franse St. Lô en de internationale jeugd trekt dan weer naar de Tops International Arena in Valkenswaard. 

 

Jumping


Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 04/08/2021 – 08/08/2021

Binard Leon - Bouckaert Emilie - Clemens Pieter - Conter Emilie - Conter Zoe - Cornelis Kelly - Coumont Clemence - de Azevedo Luiz Felipe Neto - De Bock Dries - Druyts-Hens Axelle - Geurts Jessica - Hus Charlotte - Kumps Alexander - Le Grelle Louis - Leonard Lena - Losfeld Louise - Procureur Pierre - Rooms Astrid - Scheepers Jeroen - Schepers Paulien - Schmidt Jerome - Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Stotzem Laura - Vandoorne Axel - Verberckmoes Maartje - Vergnanini Mona - Vermeulen Thibault

 

Opglabbeek – CSI2* : 04/08/2021 – 08/08/2021

Binard Leon - Buyse Juliette - Clemens Pieter - Conter Emilie - Conter Zoe - de Azevedo Luiz Felipe Neto - De Cabooter Celine - Geurts Jessica - Geysen Jan - Goossens Brecht - Leonard Lena - Losfeld Louise - Meynaerts Laurens - Nassen Silke - Peeters Leonie - Philippaerts Nicola - Schmidt Jerome - Schmidt Sophie - Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Stotzem Laura - Thys Jens - Van Wesel Jill - Vandoorne Axel - Vandousselaere Kelly - Verberckmoes Maartje - Vermeir Wilm - Vermeulen Thibault - Vranken Chloé

 

Opglabbeek – CSI1* : 04/08/2021 – 08/08/2021

Biebuyck Camille - Binard Leon - Bouckaert Emilie - Compere Jean Louis - Cuypers Maximiliaan - De Cabooter Celine - Eggermont Lara - Fannoy Perrine - Geurts Jessica - Geysen Jan - Gieraerts Merle - Gijbels Emma - Hortulanus Amaury - Kumps Alexander - Kumps Victor - Lambrecht Louis - Lambrecht Nicolas - Lazzara Fiona - Le Grelle Louis - Losfeld Louise - Peeters Leonie - Schelstraete Ruben - Schepers Paulien - Schmidt Jerome - Schmidt Sophie - Stappaerts Daniel - Stotzem Laura - Van Olst Mike - Van Wesel Jill - Vanderlinden Charline - Vandoorne Axel - Vandousselaere Kelly - Vangeebergen Giel - Vergnanini Mona - Vermeir Wilm - Vermeulen Thibault

 

St Lô – CSI3* : 06/08/2021 – 08/08/2021

De Brabander-Vereecke Karline - Demeersman Dirk - Hemeryck Rik - Patteet Gudrun - Vanderhasselt Christophe - Vereecke Koen

 

Valkenswaard – CSIP : 06/08/2021 – 08/08/2021

Duchene Emiel - Lux Clémentine - Peeters Jef - Tondeur Noah

 

Valkenswaard – CSICh-A : 06/08/2021 – 08/08/2021

Lux Clémentine - Tondeur Noah - Van Beek Jenthe

 

Valkenswaard – CSIJ-A : 06/08/2021 – 08/08/2021

Beyers Helena - de boeck kasper - Housen Emilia - Nauta Rik - Peeters Jef - Philippaerts Anthony - Putters Evelyne - Swinnen Lander - Van Dijck Ines - Vandecasteele Bart Jay Junior

 

Valkenswaard – CSIY-A : 06/08/2021 – 08/08/2021

Philippaerts Anthony - Philippaerts Thibault - Prouve Tim - Putters Claire - Vandecasteele Bart Jay Junior

 

Valkenswaard – CSIU25-A : 06/08/2021 – 08/08/2021

Beyers Helena - Housen Emilia - Nauta Rik - Philippaerts Anthony - Philippaerts Thibault - Prouve Simon - Prouve Tim - Putters Claire
Putters Evelyne - Thomas Gilles - Tijskens Aaron - Vandecasteele Bart Jay Junior

 

Eventing


Bad Harzburg – CCI3*-S : 05/08/2021 – 08/08/2021

Steegmans Raf: Chronicles van de Viking Z

 

Mennen


Ptakowice – CAI3*-H1 : 05/08/2021 – 08/08/2021

Philippot Laure: Galen V

 

Ptakowice – CAI2*-H1 : 05/08/2021 – 08/08/2021

Philippot Laure: Qc Dream Time Brozie

 

Schildau – CAI2*-P1 : 05/08/2021 – 08/08/2021

Jacobs Karl: Templedruid Guatemala
Schuddinck Denny: Aran van ter Beke

 

Schildau – CAI2*-P2 : 05/08/2021 – 08/08/2021

Pottier Hugues: Cunera Alcatraz – Equi Center’s Isis – Palermo

 


Gebruiksvoorwaarden  |  Privacy statement
Alle rechten voorbehouden 2000-2021 © Galop.be & Pweb Solutions