Internationale selecties
Het belooft opnieuw een druk internationaal weekend te worden in eigen land met enerzijds de Stephex Masters in Wolvertem en anderzijds een tweesterrenconcours in het Sentower Park van Opglabbeek. De Longines Global Champions Tour trekt naar het Duitse Hamburg en ook in het Franse Valence zullen er landgenoten aan de start verschijnen.
Jumping
Brussels – CSI2* Open : 25/08/2021 – 29/08/2021
Andries Stephanie - Budd Nathan - Christiaens Kris - d’ Andrimont Stephanie - D’haese Dimme - Fannes Karlien - Geurts-Dalton Sophie - Guery Mathieu - Guery Patricia - Lambilliotte Eleonore - Nauta Rik - Nijs Katrien - Philippaerts Anthony - Putters Evelyne - Troiani Tatiana - Van Den Bosch Ines - Van Ende Lien - Vanderhasselt Philippe - Vermeiren Jan - Zerbini Melissa
Brussels – CSIYH1* incl. 8yo : 25/08/2021 – 29/08/2021
Appelen Jeroen - Bruynseels Niels - Carton Inge - Clemens Pieter - Conter Emilie - Conter Zoe - Cox Karel - Demeersman Dirk - Devos Pieter - Guery Jerome - Harmegnies Maxime - Hendrickx Dominique - Peeters Leonie - Philippaerts Ludo - Philippaerts Thibault - Van Roosbroeck Catherine - Verberckmoes Maartje - Verlooy Jos - Wathelet Gregory
Brussels – CSI3* : 25/08/2021 – 29/08/2021
Appelen Jeroen - Bruynseels Niels - Conter Emilie - Conter Zoe - Cox Karel - Demeersman Dirk - Devos Pieter - Guery Jerome - Harmegnies Maxime - Hendrickx Dominique - Patteet Gudrun - Peeters Leonie - Philippaerts Nicola - Philippaerts Thibault - Thonon Virginie - Van Roosbroeck Catherine - Verberckmoes Maartje - Verlooy Jos - Vermeir Wilm - Wathelet Gregory - Wellens Anthony
Brussels – CSI1* : 25/08/2021 – 29/08/2021
Boden Christophe - Brants Coline - Coppé Yara - D’Hondt Lauren - de boeck kasper - De Corte Stephanie - Demuynck Gail - Dierickx Lente - Gelaude Koen - Guyot Adele - Haelterman Stephanie - Leemans Evelyne - Levy Maurine - Losfeld Juliette - Maes Toon - Morrier Sylvie - Van Den Bosch Danny - Van Den Broeck Tim - Van Dijck Ines - Van Hoecke Katrijn - Van Lent Maverick - Vergauwen Iris - Vigneron Sebastien - Willems Nathalie
Brussels – CSI5* : 25/08/2021 – 29/08/2021
Bruynseels Niels - Clemens Pieter - Conter Zoe - Cox Karel - Devos Pieter - Guery Jerome - Hendrickx Dominique - Patteet Gudrun - Philippaerts Ludo - Philippaerts Nicola - Verlooy Jos - Vermeir Wilm - Wathelet Gregory
Hamburg – CSI5* : 25/08/2021 – 29/08/2021
Thomas Gilles - Van Paesschen Constant
Hamburg – CSIYH1* incl. 8yo : 25/08/2021 – 29/08/2021
Thomas Gilles - Van Paesschen Constant
Lastrup (Klein-Roscharden) – CSIYH1* : 25/08/2021 – 29/08/2021
Den Doelder Marinus - Hazebroek Mathias
Lastrup (Klein-Roscharden) – CSI2* : 25/08/2021 – 29/08/2021
Den Doelder Marinus - Hazebroek Mathias
Lastrup (Klein-Roscharden) – CSI1* : 25/08/2021 – 29/08/2021
Den Doelder Marinus - Hazebroek Maxime
Valence – CSI4* : 25/08/2021 – 29/08/2021
Mathy Francois Jr - Hemeryck Rik
Valence – CSI2* : 25/08/2021 – 29/08/2021
Hemeryck Rik
Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 26/08/2021 – 29/08/2021
Adam Constance - Binard Leon - Cannaert Loic - Cornelis Kelly - De Breucker Anke - Ganiu Nyssa - Gaublomme Arnaud - Gelin Melanie - Haep Katja - Kairis Thomas - Koentges Klaas - Korsten Lennert - Lamers Milan - Mertens Hanne - Rombouts Kirsten - Schepers Paulien - Schmidt Jerome - Steffen Rachel - Vermeir Steven
Opglabbeek – CSI2* : 26/08/2021 – 29/08/2021
Beghuin Sacha - Binard Leon - Cannaert Loic - Caubergs Dennis - De Breucker Anke - Gaublomme Arnaud - Geenen Sander - Gelin Melanie - Haep Katja - Kairis Thomas - Marien Frederic - Mertens Hanne - Meynaerts Laurens - Pietroniro Maud - Rombouts Kirsten - Schmidt Jerome - Schmidt Sophie - Smet Wim - Steffen Rachel - Symons Hannes - Vermeir Steven
Opglabbeek – CSI1* : 26/08/2021 – 29/08/2021
Binard Leon - Boskamp Marie - Bradt Quinten - Compere Jean Louis - De Breucker Anke - Ganiu Nyssa - Gaublomme Arnaud - Geenen Sander - Hortulanus Amaury - Jacques Emeline - Koentges Klaas - Maelfait Sam - Marien Frederic - Mees Frederik - Mertens Hanne - Pietroniro Maud - Robberechts Thibeau - Schepers Paulien - Steffen Rachel - Symons Hannes - Volo Cedric
Roeser – CSIV-B : 26/08/2021 – 29/08/2021
Ballez Philippe - Beuken Martine - De Belie Daniel - De Seny Henrianne - Dekkers Ludo - Kerstan – Homburg Anita
Roeser – CSI1* : 26/08/2021 – 29/08/2021
Breton Aurelie - De Seny Henrianne - Hermann Horst - Stappaerts Daniel - Vandereyken Franck - Vicini Chloe - Vicini Nathan
Eventing
Segersjö – CH-EU-J-CCI2*-L : 25/08/2021 – 29/08/2021
Goeman Bo: Coco Fleur Nc Z
Martins Amicie: Vaudou du Boisdeville
Van Den Broeck Lander: F.f. Welldone
Segersjö – CH-EU-Y-CCI3*-L : 25/08/2021 – 29/08/2021
Van Dijck Anne: Cooley Earl
Verwimp Jarno: Hilton – Mahalia
Vilain Seppe: Lamparo V
Saulieu – CCI2*-L : 26/08/2021 – 29/08/2021
de Jamblinne Geoffroy: Inedit De Virton
Saulieu – CCI1*-Intro : 26/08/2021 – 29/08/2021
De Baets Alissa: Fast and Devil
de Jamblinne Axelle: Headquarter d’alphi – Hendrikus
Dehoorne Marie: Ushuaia 7
Laffineuse Elena: Cruise on Inny – Olympseia EB Z
Rietjens Ornella: Neko D’au Cerfs
Spetschinsky Alexandra: Glamour Db
Mennen
Selestat CH-EU-YJCh-A
Coolman Magdalena
Coolman Rosalie
De Maere Robbe
Dessoy Justin
Naniot OcÈane
Naniot OcÈane
Pallen Lise
Vangoidsenhoven Ellen
Ver Eecke Niels
Monpazier – CEI1* 100 : 27/08/2021 – 29/08/2021
Gueret Patricia: Eaunoire Huingum
Lavis Celine: Chanel D’havenne
Lenges Laura: Oscar nwa ox
Snoeck Zoe: Lady
Monpazier – CEI3* 160 : 27/08/2021 – 29/08/2021
Schuiten Louna: Cheitan Cabirat
Vandewalle Faye: Ffaxx
Monpazier – CEI2* 70+(2) : 27/08/2021 – 29/08/2021
Piront Hemeline: Kebelle
Ronsmans Raoul: Spootnick Davril
Monpazier – CEI2* 120 : 27/08/2021 – 29/08/2021
Bastijns Peter: Omara de Alborada
Hardy Elisabeth: Antikaah Jack du Vent
Schuiten Louna: Enjoy Cabirat
Willems Nicolas: Aslan J
Wilmotte Stephanie: Naima du Clos du Wez