Abdel Saïd scoort in de World Cup van Riyadh!
In London is het nog even wachten tot zondagmiddag, maar in Riyadh in Saudi-Arabië stond reeds vanavond de CSI5* World Cup op het programma. Daarin was het uitkijken hoe onze landgenoot Abdel Saïd het er vanaf zou brengen en hij wist opnieuw voor een sterke prestatie te zorgen. Saïd zadelde de 9-jarige merrie Bonne Amie (A Big Boy) en wist zich na een foutloze basisomloop te kwalificeren voor de barrage. Daarin spurtte hij naar de meet in 44.09 seconden en deze tijd zou hem ook een podiumplaats opgeleverd hebben. Helaas zag hij in zijn haast ook een balkje uit de lepels rollen en zo moest hij finaal gezien genoegen nemen met de 6de plaats in het klassement.
De was thuisruiter Abdulrahman Alrajhi die overwinning in eigen land wist te houden. Hij rekende op de 10-jarige ruin Babalou HD (Balous Bellini) en met een foutloze ronde in 45.20 seconden mocht hij de hoofdprijs in ontvangst nemen.
De Japanner Mike Kawai wist in deze World Cup naar de 2de plaats te springen in het klassement. Hij loodste de 16-jarige vosruin Saxo de La Cour (Tlaloc M) foutloos naar de eindmeet in 47.63 seconden. Met een finishtijd van 55.65 seconden tenslotte was de 3de plaats weggelegd voor de Jordaniër Maysam Bisharat. Hij kon voor deze prestatie rekenen op de 14-jarige hengst Un Dollar de Blondel (Tlaloc M).






