Amazing Star behoudt zijn voorsprong
Het was de avond van ruiter Theo Hanzon vanavond. In de KNHS/KWPN GMB hengstencompetitie klasse M reed hij Amazing Star naar de overwinning... maar met I.P.S. Andretti behaalde hij de hoogste score van de dag. Een dubbele overwinning dus.
Amazing Star liep een zeer overtuigende proef. Met slechts één 8 voor de draf, die misschien iets meer gesloten mocht zijn, maar verder louter 8,5-en en een prachtige 9 voor de galop, ging de zoon van Flemmingh (uit Thalia Vrouwe ster van Ferro, fokker M. Hendriksen-de Rijk te Lunteren) naar een score van 85.
Zijn meest directe concurrent Apache (UB40 uit Tolanda elite van Krack C, fokker AA. Van der Koppel te Wadenoyen, had iets last van spanning, wat zich met name uitte in de stap (7,5), maar zijn geweldige draf, waarvoor de jury maar liefst een 9,5 over had en met zijn hoge score voor algemene indruk (8,5) kreeg Apache 83.5 punten, die hem de tweede plaats in de competitie opleverde.
Beste paard van de dag was I.P.S. Andretti (Special D uit Ushi ster PROK van Sandro Hit, fokker C. de Kreij te Giessenburg. Met zeer veel uitstraling waarvoor hij een 9 kreeg voor de algemene indruk, maar ook zijn prachtige van nature zeer bergop gesprongen galop, waaarvoor de jury zelfs een 9,5 kwijt kon, kreeg hij een puntentotaal van 86.5, goed voor de derde plaats in de einduitlag van de competitie.
Bron: KWPN
Foto"s: Amazing Star
Alle foto"s binnenkort op www.paardenfotograaf.be






