Bart Clarys wint de hoofdrubriek in Lier!
Nadat de eerste twee rubrieken gisteren in het Azelhof van Lier al enkele Belgische ereplaatsen opleverden kregen we gisterenavond ook nog een Belgische overwinning te zien! In de 1.45m hoofdrubriek was het Bart Clarys die zich tot winnaar kroonde met zijn 11-jarige merrie Geste van Vihta (Zirocco Blue VDL). Clarys wist in deze rubriek tegen de klok de meet te bereiken in 70.68 seconden en liet daarmee de Brabançonne weerklinken.
De Franse ruiter Bilal Zaryouh was degene die Clarys het dichtst kon bedreigen. In het zadel van de 16-jarige Safari D Auge (Diamant de Semilly) wist hij de klok te stoppen in 71.13 seconden en deze prestatie was dus uiteindelijk goed voor de 2de plaats in het klassement. De 3de plaats was opnieuw voor ons land dankzij Abdel Saïd en de 11-jarige merrie Goldenstar (Bacardi VDL). Hij spurtte naar de meet in 72.13 seconden en verzekerde zich dus ook van een podiumplaats.
Verder was er voor ons land nog een 4de plaats voor Belgisch Kampioen Jos Verlooy met Next Funky de Muze (Elvis Ter Putte), een 6de plaats voor Anthony Wellens met Danger Civil vh Lindenhof Z (Diamant de Semilly), een 7de plaats voor Niels Bruynseels met Diornella-D (Diamant de Semilly), een 8ste plaats voor Melanie Gelin met Dream Van Generhese (Indian Gold vd Castershoeve), een 9de plaats voor Thibeau Spits met Juragold Bormes (Contact van de Heffinck), een 10de plaats voor Marine Scauflaire met Hortus d’Hoogpoort (Diamant de Semilly) en een 16de plaats voor Charlotte Philippe met Cacharel de Amoranda Z (Corlensky G).






