Bart Clarys wint nu ook Madrid!
Een week nadat hij al een rubriek wist te winnen in Lissabon heeft onze landgenoot Bart Clarys nu ook een rubriek gewonnen op het CSIO van Madrid in Spanje. Tijdens de 1.45m hoofdrubriek werd hij gisterenavond de eindlaureaat met zijn 11-jarige topmerrie Geste van de Vihta (Zirocco Blue VDL). Clarys wist in deze speedclass een tijd van 59.37seconden op het scorebord te brengen en daarmee schreef hij dus opnieuw een overwinning bij op zijn palmares.
De Britse amazone Sienna Charles was degene die Clarys het dichtst kon bedreigen. Zij was vergezeld van de 13-jarige hengst Valkiry de Zance (Diamant de Semilly) die ze naar de meet wist te sturen in 59.53 seconden. De 3de plaats was hier weggelegd voor de Fransman Olivier Perreau en dit met de 11-jarige Bresil de Carnaval (Mylord Carthago). Ook hij wist alle balken netjes in de lepels te houden, maar klokte af in 61.61 seconden.
Maar ook verderop in het klassement waren er nog heel wat Belgische klasseringen. Zo ging de 4de plaats naar Gilles Thomas met Jetric Van Beek Z (Jivago d’Arsouilles), de 7de plaats naar Thibeau Spits met Ibestra VB (Quality Time TN), de 8ste plaats naar opnieuw Bart Clarys, ditmaal met Joie de Toulon (Toulon), de 10de plaats naar Thibeau Spits met King van Essene (Calido I) en de 14de plaats naar Gudrun Patteet met Sea Coast Enjoy van de Kromsteeg Z (Emerald van ’t Ruytershof).







