Belgen naar Parijs, Poznan en Sentower Park
Philippe Le Jeune en Constant Van Paesschen hebben een selectie voor de Gucci Masters op zak. Een handvol Belgen mag deelnemen aan het CSI2* van Parijs. Een half dozijn trekt naar Polen voor CSI-W Poznan, waar ze echter geen wereldbekerpunten kunnen verdienen. De meeste komen aan de bak in Sentower Park voor een tweede CSI2* in Opglabbeek.
In Parijs, maar ook in Salzburg komen zowel de spring- als dressuurruiters aan de bak. Verder is er een internationale dressuurcompetitie in Roosendaal.
* CSI5* Paris (FRA)
Philippe Le Jeune : Cafe Creme – Loro Piana Once de Kreisker
Constant Van Paesschen : Citizenguard Rioso van de Kapel – Ralphy Utopia de Ransbeck – Citizenguard Toscan de Sainte Hermelle
* CSI3* -W Poznan (POL)
Niels Bruynseels : Echo van ’t Spieveld – Conisha van de Helle – Fidalgo vn het Leliehof
Dirk Demeersman : Bufero van het Panishof – STB Fleuri van de Koekelberg – Felton du Mont
Jérome Guéry : Fananka-A – Falco van het Roosakker – Popstar Lozonais
Maxime Harmegnies : Dindia de Jucaso – Audi’s Kimberly – Urbane
Patrik Spits : Withney van de Dwerse Hagen – Uletta van de Dwerse Hagen – Comptesse van de Withoeve
Jan Vinckier : Ursela – Emilie de Diamant A.s. – Lordana
* CSI2* Paris (FRA)
Yoeri Braems – Karline De Brabander – Eleonore Lambilliotte – Laurent Van Der Straten – Cindy Van Der Straten-Marie
* CSI1* Paris (FRA)
Vincent De Reys – Maite Delree – Bruno Goyens de Heusch – Muriel Igalson – Marine Lenoble – Laura Mathy – Stephanie Saverys
* CSI4* Salzburg Arena Messezentrum (AUT)
Jean Christophe De Grande : Dargentina Des Bruyères – Domingo van het Gavershof
Annelies Vorsselmans : Osaka – Dakota – Vingino
Gregory Wathelet : Riesling De Monselet – Papillon Z
* CSI2* Salzburg Arena Messezentrum (AUT)
Jean-Christophe De Grande – Guillaume Ruant – Gregory Wathelet
* CSI2* - CSIYH1* Opglabbeek (BEL)
Jeroen Appelen – Brecht Bille – Jody Bosteels – Kristof Cleeren – Pieter Clemens – Stefan Corten – Viktor Daem – Rossella De Simone – Pieter Dejager – Lars Demeersman – Joy Demuynck – Pieter Devos – Wouter Devos – Gilles Dunon – Koen Geerits – Perry Geryl – Kevin Gielen – Dominique Hendrickx – Nadege Janssen – Victor Kumps – Jos Lansink – Candice Lauwers – Francois Mathy jr. – Evy Morssinkhof – James Peeters – Nicola Philippaerts – Olivier Philippaerts – Peter Postelmans – Bert Prouvé – Eddy Sepul – José Thiry – Kim Thiry – Virginie Thonon – Kim Vandecraen – Sven Van Dijck – Boy-Adrian Van Gelderen – Mike Van Olst – Catherine Van Roosbroeck – Maurice Van Roosbroeck – Patrick Vandereyt – Christophe Vanderhasselt – Koen Vereecke – Jos Verlooy – Wilm Vermeir – Frederic Vernaet – Chloé Vranken – Nathalie Willems – Bert Winters
* CSI2* Barcelona (ESP)
Thierry Goffinet – Christophe Leutenez
* CSI2* Enschede (NED)
Perry Geryl – Danny Van Den Bosch – Michael Van Den Bosch
* CSI1* Enschede (NED)
Jeffrey Spillier – Danny Van Den Bosch – Franck Vandereyken – Maartje Verberckmoes – Celine Vierstraete
DRESSUUR
* CDI3* Paris (FRA)
Mario Van Orshaegen : Wilco V
Tom Heylen : Universal
* CDI5* Salzburg Arena Messezentrum (AUT)
Philippe Jorissen : Le Beau – Agneta
* CDI3* Roosendaal (NED)
Shana De Ben : Ariane’s Pappion
Ona Dewaegenaere : Dabanos d’O4 – Warina Utopia
Tom Franckx : Sollenburgs Westenwind
Anneleen Michielsen : Luis Seni
Dominique Mohimont : Zephyr