BWP'er Odina van Klapscheut zorgt voor WINST in CSI5* 1.55m Sport Vlaanderen Grand Prix!
44 combinaties aan de start, 10 combinaties in de barrage, maar de winst… die was helaas niet van eigen bodem, of toch deels ...?
Het was namelijk de Stephex-amazone Petronella Andersson die samen met de BWP-merrie Odina van Klapscheut (Zazu) naar de winst sprong. Met een foutloze barrage in een tijd van 36,50 seconden bleef de Zweedse amazone voor op de Brit Robert Murphy met Hulde G (Vigo d’Arsouilles STX). Ten slotte kon Daniel Deusser, eveneens een Stephex-ruiter, het podium vervolledigen met de tienjarige BWP’er Pepita van ’t Meulenhof BR (El Torreo de Muze).
Gilles Thomas en Thibeau Spits waren de twee Belgen die in de barrage aan het langste eind trokken met een vierde en vijfde plaats. Thomas, die op het nippertje één balk uit de lepels sprong, had de Zangersheide-ruin Chuck Marienshof Z (Colestus) gezadeld en eindigde op de vierde plaats. Zo bleef hij voor op collega Spits, die samen met de BWP-ruin King van Essene (Calido I) de top vijf wist af te werken.












