Charlotte Philippe wordt 2de in de LR!
Amazone Charlotte Philippe is opnieuw aan een goed concours bezig in het Azelhof in Lier. Nadat ze de voorbije dagen al voor enkele mooie prestaties wist te zorgen scoorde ze vanmiddag ook opnieuw tijdens de 1.45m hoge Longines Raningproef! Philippe zadelde haar 10-jarige merrie Godiva S (Andiamo Z) en verzekerde zich van de 2de plaats nadat ze in deze rubriek tegen de klok een tijd van 66.60 seconden wist neer te zetten.
Enkele de Duitser Tobias Meyer wist de prestatie van Philippe nog te overtreffen. Meyer, die ook de voorbije dagen al sterk voor de dag kwam, stuurde de 9-jarige hengst Colugar – H (Codex One Z) naar de meet in 65.95 seconden en mocht daarmee de hoofdprijs van deze Longines Rankingproef in ontvangst nemen. De Nederlander Kevin Jochems was de 3de die zich van een podiumplaats wist te verzekeren. Ook hij wist met de 12-jarige merrie Careful H (Colman) netjes alle balken in de lepels te houden en dit in een tijd van 67.37 seconden.
Verder was er nog een 4de plaats voor Max Sebrechts met Nesquick Optimus (Ut Majeur De Brecey), een 6de plaats voor Claire Putters met Copain de Muze (Bamako de Muze), een 8ste plaats voor Niels Bruynseels met Nogana Van Het Peggershof (Ogano Sitte), een 9de plaats voor Bart Clarys met Oscar Van Spieveld (Castelino VD Helle), een 10de plaats voor Katrien Nijs met Lou Lou D Avifauna (Bamako de Muze) en een 13de plaats voor Fabrice Galdini met Cervoise Ste Hermelle (Vargas de Ste Hermelle).







