Constant van Paesschen opnieuw op de afspraak
Een dag na zijn overwinning tijdens de 1.45m hoofdrubriek heeft onze landgenoot Constant van Paesschen opnieuw van zich laten horen op de Mediterranean Equestrian Tour van het Spaanse Oliva. Tijdens de 1.45m hoge kwalificatie voor de GP, tevens een rubriek die meetelde voor de Longines Ranking, sprong hij vanmiddag naar een podiumplaats met de 10-jarige merrie Diaz du Thot (Ready Boy des Forets ‘HN’). In deze rubriek tegen de klok snelde van Paesschen naar de eindmeet in 68.21 seconden en daarmee wist hij ditmaal beslag te leggen op de 3de plaats in het klassement.
Bovenaan dat klassement stond de Nederlander Johnny Pals, die al sinds jaar en dag met zijn stal gevestigd is in ons land. Hij had de 11-jargie schimmelmerrie Beau van de Hagenhorst Z (Big Star Jr K Z) onder het zadel en wist de concurrentie achter zich te houden met een foutloze ronde in 67.68 seconden.
Op de 2de plaats zagen de Turkse ruiter Omer Karaevli en dit met de 11-jarige merrie Hayley (London). Hij finishte in 68.15 seconden en wist het zo een fractie van een seconde sneller te doen dan van Paesschen.
Voor Pieter Devos was er verderop in het klassement nog een 16de plaats met Obsession DV (Scendro).







