Stephex Horse Trucks

Dadelijk start CHIO Aken
Bjorn Van Bunder
18/07/2017 12:20
18/07/2017 12:36
7 min
paardenfotograaf.be

Dadelijk start CHIO Aken

Het is weer die tijd van het jaar. Zo dadelijk begint in Der Soers het CHIO van Aken, het belangrijkste concours hippique ter wereld, met aan de start zoals steeds ook een team uit België in alle disciplines. De jumpingruiters zijn de Philippaerts tweeling, Catherine Van Roosbroeck, Pieter Devos en Gregory Wathelet. Ze starten vanmiddag in de openingsproef en daarna in de eerste proef voor jonge paarden. Morgen is er al de eerste belangrijke Grote Prijs, de Preis von Europa.

Morgen gaat ook de laatste week van Knokke Hippique in met opnieuw een CSI3*. In Valkenswaard zijn ze al van gisteren aan het springen op een internationaal weektornooi voor jonge paarden. Tijdens het weekend komen de jonge ruiters aan bod tijdens de Global Future Champions week.

Eind deze week rijden Gudrun Patteet, Wilm Vermeir en Jerome Guery op het CSI5* van Ascona.

Alle deelnemers CHIO Aken
Alle deelnemers CSI5* Ascona

Startlijsten en uitslagen Aken
Livestream Aken


Belgische selecties 18 - 23 / 07 / 2017.

JUMPING

CSIO5* - CSIYH1* Aachen (GER)

Chef d’équipe : Peter Weinberg

Pieter Devos : Flash – Dream of India Greenfield – Espoir – Haloubet Hitchcock

Nicola Philippaerts : Chilli Willi – H&M Harley vd Bisschop – H&M Zilverstar T

Olivier Philippaerts : D-cancarra-a.c. – H&M Forever D’Arco ter Linden – Henna de Goedereede

Catherine Van Roosbroeck : Gautcho da Quinta – Qiazetta Z – Shou d’Ouilly

Gregory Wathelet : Sandero – Coree – Eldorado van het Vijverhof – Iron Man van de Padenborre

CSI3* Knokke (BEL)

Jeroen Appelen : Cayenne la Garette Z – Grappeloup van het Reenhof

Niels Bruynseels : Hector – Himalaya van het Molenhof – Jordan van ’t Nachtegalehof

Ann Carton-Grootjans : Funky Music – Irvine ter Doorn

Jan Claeys : Charmeur van het Kloosterhof

Emilie Conter : Fragile van ’t Paradijs

Zoe Conter : Dragonfly de Longchamps – Soory de L’Hallali – Zeta di Sabuci

Pieter Dejager : Reve de Bacon

Francois Mathy jr. : Falco van de Clehoeve – Igor de Vauxelles – Uno de la Roque

Cindy Van Der Straten : Calvia – Sandokan

Olivier Van Roosbroeck : Ellenoy

Axel Vandoorne : Indigo

Koen Vereecke : Diadarco van Evendael Z – Glagow MB – Jativia

Jos Verlooy : Domino – Gaston van ’t Steentje – Japatero VDM

CSI2* - CSIYH1* Knokke (BEL)

Brecht Bille – Niels Bruynseels – Jan Claeys – Emilie Conter – Zoe Conter – Dimme D’Haese – Pieter Dejager – Camille Demolie – Lieven Devos – Alex Grove – Pascale Haep – Charline Hendrickx – Marie Kundycki – Francois Mathy jr. – Dimitry Noterman – Aubri Noyez – Alexis Penet – Celine Schoonbroodt-de Azevedo – Nikita Taveirne – Cindy Van Der Straten – Laurent Van Der Straten – Louise Van Laer – Olivier Van Roosbroeck – Pieter Vandierendonck – Axel Vandoorne – Maartje Verberckmoes – Koen Vereecke – Jos Verlooy – Stepha Verschuere – Anthony Wellens

CSI1* Knokke (BEL)

Marco Cacciatore – Amie Calebout – Jan Claeys – Marie Julie Pascale Cracco – Stephani d’Andrimont – Aurelie De Dycker – Shari De Laet – Alexia de Thibault – Maite Delree – Camille Demolie – Lieven Devos – Rosalie Ghesquiere – Juliette Herpoel -

Chloe Heyrman – Stien Holemans – Michèle Lievens – Pauline Moens – Dimitry Noterman – Leonie Peeters – Febe Reners – Melissa Rocher – Daniel Stappaerts – Nadege Taveirne – Nikita Taveirne – Laurent Van Der Straten – Axel Vandoorne – Maartje Verberckmoes – Stephan Verschuere – Mieke Wils

CSI3* Megeve (SUI)

Gaetan Decroix : Quel Homme de Hus

Chloe Vranken : Elton Jones – Emir de VY – Urfee des Luthiers

CSI3* Wilkow, Jakubowice (POL)

Viktor Daem : Bacardi – Calvino de Nyze Z – Cristello 2

CSI2* - CSIYH1* Wilkow, Jakubowice (POL)

Xena Braeckmans – Viktor Daem

CSIU25 Wilkow, Jakubowice (POL)

Viktor Daem : Edgarrento

CSI4* Samorin (SVK)

Pieter Clemens : Corradina PP – I Am Moerhoeves Star – Verdico

Thierry Goffinet : Artuur Jh Z – Jonsaunier Dwerse Hagen – Navrro Uk

Dominique Hendrickx : Bacardi les Hauts – Colina Pijnvenhof Z – Diamond Z

Constant Van Paesschen : Carlow van de Helle – Compadre van de Helle

CSI2* Samorin – CSIH1(SVK)

Pieter Clemens – Thierry Goffinet – Dominique Hendrickx – Aiko Paridaen – Nathalie Willems

CSI1* Samorin (SVK)

Fabienne Daigneux-Lange – Julien Macedoine – Aiko Paridaen – Nathalie Willems – Talissa Witteboon

CSI5* Ascona (ITA)

Jérôme Guéry : Alicante – Grand Cru van de Rozenberg

Gudrun Patteet : Sea Coast Ferly – Sea Coast Pebbles Z

Wilm Vermeir : Hacienda d’Eversem – IQ van het Steentje

CSI2* Ascona (ITA)

Gudrun Patteet

CSI2* - CSI1* - CSIYH1* Zuidwolde (NED)

Thomas Mertens

CSI2* Fontainebleau (FRA)

Jerome Counasse – Julien Denayer – Antoine Goffin – Rik Hemeryck – David Amlfait – Thomas Thometcheck

CSI1* Fontainebleau (FRA)

Thibaut Behaegel – Jerome Counasse – Camille Gerard – Emma Gilgemyn – Antoine Goffin – Marc Goffin – Antoine Gustin – Rik Hemeryck – India Hertoghe – Maurine Levy – david Malfait – Valerie Narinx – Gauthier Soete – Thomas Thometcheck – Laura Wouoters

CSIAm-B Fontainebleau (FRA)

Etienne Cougnon – Chloe Daout – Marie dieryck – Emma Gilgemyn – Maxim Gilgemyn – Melyssa Gillard – India Hertoghe – Laurine Levy – Emmanuel Moreau – Axel Soete

CSI1* Le Mans (FRA)

Laurence Derikum

CSIAm Le Mans (FRA)

Laurence Derikum – Romy Embourg – Dany Van Moer

CSI1* Beaumont Hague (FRA)

Ilona Malerba

CSI2* - CSIYH1* Opglabbeek (BEL)

Wim Aegten – Yves Awouters – Marc Bastiaens –Ugo Berrittella – Gilles Borgonjon – Jody Bosteels – Frederik Cattebeke – Karel Cox – Maarten Driessen – Johnny Geusens – Brecht Goossens – David Malfait – Christophe Meirsschaert – Hanne Mertens – Sylvie Morrier – Charlotte Philippe – Maud Pietroniro – Daisy Polspoel – Rune Reynders – Hannes Symons – Stijn Timmerman – Maxime Tyteca – Valerie Van De Poel – Vicky Van De Poel – Lien Van Ende – Thomas Van Minnebruggen – Mike Van Olst – Jens Vandenberk – Cedri Volo

CSI1* Opglabbeek (BEL)

Marc Bastiaens – Ugo Berrittella – Marie Bonet – Jan Boyen – Karel Cox – Rodolphe Dehin – Maarten Driessen – Charlotte Mertens – Hanne Mertens – Charlotte Phillippe – Maud Pietroniro – Alex Servais – Sam Serwy – Lien Van Ende – Simon Vervloet – Cedric Volo – Birgit Wuijts

CSIYH2* Valkenswaard (NED)

Yves Awouters – Nathan Budd – Daniel De Belie – An-Sophie De Reviere – Ludo Dekkers – Dirk Demeersman – Tom Dhaeyere – Philip Gysbrechts – Katja Haep – Guido Hornesch -

Stephanie Janssens – Filip Lacus – Christophe Leutenez – Kevin Maus – Thomas Mertens – Benny Naessens – James Peeters – Tom Sneppe – Patrik Spits – Sonia Stacquez – Rachel Steffen – Jan Van Alken – Steven Van Meersche – Nick Verlies – Jonas Vervoort – Jan Vlemmix

CSIP Valkenswaard (NED)

Anke De Breucker – Yentl Desmare – Amber Frederick – Charlotte Frederick – Charlotte Frippiat – Aurelia Guisson – Alexander Housen – Marie Julie Jonck – Axelle Koninckx – Viktor Morssinkhof – Robbe Van Boxstael – Pauline Van Dyck – Jules Van Hoydonck – Kato Van Olmen – Demi Vergeylen

CSICh Valkenswaard (NED)

Anke De Breucker - Caro-Belle De Hornois – Bo Fievez – Amber Frederick – Aurelia Guisson – Tristan Guisson – Maxime Hazebroek – Emilia Housen – Lies Malisart – Anthony Philippaerts – Aliki Rotsaert – Jerome Schmidt – Linde Van Boxstael

CSIJ Valkenswaard (NED)

Laurentine De Bel – Yentl Desmare – Julie Dewaele – Arnaud Gaublomme – Mathias Hazebroek – Kobe Hendrix – Marthe Heudens - Alexander Housen – Simon Morssinkhof – Thibault Philippaerts – Tatiana Troiani – Roy Van Beek – Ruben Van Dyck – Maverick Van Lent – Dieter Vermeiren – Sander Vermeiren – Stephanie Vermeulen

CSIY Valkenswaard (NED)

Lynn D’Have – Jeroen De Winter – Brent Gaublomme – Dries Goossens – Laura Mathy – Romy Morssinkhof – Gilles Thomas – Axelle Windels

CSIU25 Valkenswaard (NED)

Lynn D’Have – Christophe De Brabander – Jeroen De Winter – Dries Dekkers – Brent Gaublomme – Laura Mathy – Evy Morssinkhof – Rachel Steffen

DRESSUUR

CDIO5* Aachen (GER)

Chef d’équipe : Jeroen Van Lent

Coach : Sjef Janssen

David Engelen : Royal Rubinstein

Laurence Roos : Fil Rouge

Jorinde Verwimp : Tiamo

CDI4* Aachen (GER)

Jorinde Verwimp : Arie Sollenburg

CDIOU25 Aachen (GER)

Soraya Brison : Giorgio Armani

CDI3* Deauville (FRA)

Jeroen Hannes : Bellagio

CDI2* Deauville (FRA)

Dominique Mohimont : Toureine du Meugon

MENNEN

CAIO4*-H4 World Cup Qualifier Aachen (GER)

Chef d’équipe : Francoise Thiry

Dries Degrieck : Dirk - Garrelt - Grenadier - Zico - Zilverone

Glenn Geerts : Dash - De Solist - Red - Scampolo 49 - Zeron

Edouard Simonet : Bouke - Dark Dream - El Fiero vd Vemmekeshoeve D’O7 - Topspeed Bauke - Topspeed Sanne

CAI2* Beesd (NED)

Frederik Jans : Nico B.V.

Laure Phillippot : Galen V

ENDURANCE

CEI1* Marbach (GER)

Freddy Meurens : Marushka Larzac

Raoul Ronsmans : Vadrouil de Plouvorn

CEI1* 80 Mouzleys Teulet (FRA)

Dirk Coolen : Khemet Alaska

In beeld

Immo Fluisteraar

Komende evenementen

BK Mennen/ChB Attelage Booischot 13/08 - 15/08

CSI3* Vancouver - Langley BC 16/08 - 21/08

CSIO5* Dublin 17/08 - 22/08

CSI3* Verbier 17/08 - 21/08

CSI2* Nouans-les-Fontaines 17/08 - 21/08

CSI2* Peelbergen 17/08 - 20/08

CSI5*/CSI2* Rockwood 17/08 - 21/08

CSI2* Valence 18/08 - 21/08

CSI5*/CSI2* LGCT London 18/08 - 21/08

CSI2* Bonheiden 18/08 - 21/08

Voorbije evenementen

CSI2* Herning 05/08 - 08/08

ECCO FEI World Championships 2022, Herning 09/08 - 14/08

CSI3* Traverse City 09/08 - 14/08

CSI3* Herning 09/08 - 14/08

CSI3* Vancouver - Langley BC 10/08 - 14/08

CSI2* Harthill 10/08 - 14/08

CSI2* Houten 10/08 - 14/08

CSI3* Sentower Park 10/08 - 13/08

CSI3* Deauville 11/08 - 14/08

CSI2* Cervia 11/08 - 14/08

CSI2* Millstreet 11/08 - 14/08

Laatste Haverklap