Demuynck en van den Bosch draaien rollen om
De tweede dag van het internationale concours in het Limburgse Sentower Park startte vanmorgen voor de ruiters en amazones van de CSI2* competitie net als gisteren met een 1.35m rubriek. Daarin waren het opnieuw Joy Demunch en Ines van den Bosch die de hoofdrollen voor hun rekening wisten te nemen, alleen waren de rollen ditmaal opgedraaid. Zo ging de overwinning nu naar Joy Demuynck met de 13-jarige merrie Joy’s Dreamgirl Leeuwerikenhof (Kashmir Van Schuttershof). Demuynck, die gisteren zowel 2de als 3de werd tijdens de 1.35m rubriek, spurtte in deze speedclass naar de meet in 60.05 seconden en daarmee mocht ze ditmaal wel de hoofdprijs in ontvangst nemen.
Ines van den Bosch wist vandaag een 2de plaats te behalen met haar 14-jarige merrie Infinity van de Heffinck (Contact van de Heffinck). De winnares van gisteren hield opnieuw alle balken in de lepels, maar kwam met haar tijd van 60.38 seconden nipt tekort om voor een tweede opeenvolgende overwinning te zorgen. De 3de plaats was weggelegd voor de Brit Joseph Clayton en dit met de 11-jarige ruin Unex Garcon de Lui (Plot Blue). Clayton, vorige week nog aan het werk op de Z-Tour in Lanaken, kruiste de meet in 60.44 seconden en verzekerde zich daarmee dus ook van een plaatsje op het podium.
Verder was er voor ons land nog een 5de plaats voor Rik Hemeryck met Ibiza van de Zuuthoeve (Thunder van de Zuuthoeve), een 9de plaats voor Dieter Vermeiren met Noblesse (I Am Moerhoeve’s Star) en een 11de plaats voor Lennerd Jochems met Nieke – S (Carrera VDL).






