Eindfinalisten STX Gouden Laars zijn gekend!
Rob Tijskens
06/10/2022 07:22
19/03/2023 22:45
2 min
Paardensport Vlaanderen
Paardensport Vlaanderen - Enoe's Pictures

Eindfinalisten STX Gouden Laars zijn gekend!

Na enkele wijzigingen in het programma en locatie werden de finales van de STX Gouden Laars op zaterdag 1 oktober gereden in Dena Stables te Turnhout.

In deze finales gaven de ruiters meer dan het beste van zichzelf en streden ze om het fel begeerde GOUDEN botje. Naast deze trofee kregen de finalisten ook mooie naturaprijzen mee naar huis. Deze werden geschonken door LJ Leathers, Ruitersweelde en Paardensport Vlaanderen.

Daarnaast werden de 3 beste ruiters van elk eindklassement uitgenodigd voor de 3e editie van de Talentendag! Voor deze talentendag waren we eerder al te gast in de prachtige accommodaties bij Sea Coast Stables en bij Tal Milstein. We kunnen jullie nu reeds verklappen dat we voor de 3e editie richting Stephex Stables gaan!

De beste Junior ruiter en de beste U25 ruiter van het eindklassement in de 1m40 proef ontving ook nog een Wild Card voor de CSI2* of CSIJ/YR te Jumping Mechelen.

We sommen graag nog even onze eindwinnaars per categorie op:

PONY'S 80cm

  1. Thibo Franken - De Wheem's Claudia
  2. Stien Bultinck - Fiji + Feline Matthees - Bora PCM

PONY'S 90cm

  1. Charlotte Deronne - Edition Spéciale
  2. Linedys Rossoux - Blanco
  3. Emmy Briers - Qualinka

PONY'S 1M00

  1. Kirsten Franken - Ulrike de l'escaut
  2. Louis-Victor Stockman - Berktzicht Sharoma
  3. Maura Vercauter - Orchid's Chit Chat

PONY'S 1M10

  1. Kirsten Franken - Magic Lady vd Ossenhoek
  2. Jonas Van Dijck - Ronny
  3. Noah Tondeur - Mac de Lille

PONY'S 1M20

  1. Clémentine Lux - Eoghan de Seguret
  2. Jonas Van Dijck - Ronny
  3. Clémentine Lux - Bounty

SCHOLIEREN 1m10

  1. Jules Tanghe - W-Happy vd Lindehoeve Z
  2. Jitske Van den Eynde - Miara STB Z
  3. Manon Engels - Harry Van Egenhoeven

SCHOLIEREN 1M20

  1. Janne Caals - Dapper
  2. Chloé Hoste - Perigrosso
  3. Lars Verschueren - Sublime vd Lindehoeve Z

SCHOLIEREN 1m30

  1. Lars Verschueren - Sublime vd Lindehoeve Z
  2. Chloé Hoste - Perigrosso
  3. Chloé Hoste - Valeriane de Moyon

JUNIOREN 1M20

  1. Cathéline Welvaert - Davinia DH Z
  2. Ayco Bauwens - Chevignon
  3. Sofia Walravens - Babbelou Du Bois Pinchet

JUNIOREN 1M30

  1. Carlotta Stegen - Carcica
  2. Yana Jansegers - Ons Mathilde vd Wilgendreef
  3. Yana Jansegers - Djena Tops

JUNIOREN 1M40

  1. Yana Jansegers - Orlando vd Afspanning
  2. Rania Dindane - Orlando van d'Elzendreef
  3. Albert Bruyneel - Nabelle vds

U25 1M30

  1. Anouk De Proft - Q Bee vh Dielshof Z
  2. Femke De Graaf - Picante Ter Elzen
  3. Birthe Goossens - Hope vd Bakkershoeve

U25 1M40

  1. Anouk De Proft - Monaco du Chablis
  2. Femke De Graaf - Oilily van 't Hellewater
  3. Celien Meert - Caheelah de Beaufour

 

De winnaars van de STX Tackboxen uit de STX Ranking Gouden Laars zijn

  • Pony's 1m20: Clémentine Lux
  • 1m20: Chloé Hoste
  • 1m30: Carlotta Stegen
  • 1m40: Anouk De Proft

 

In beeld

Stephex Horse Trucks

Heusdens - Schäffer

Komende evenementen

CSI5*/CSI2* Wellington 20/02 - 25/02

CSI4* Vejer de la Frontera 20/02 - 25/02

CSI3* Valencia 20/02 - 25/02

CHI Al Shaqab 22/02 - 24/02

CSI4*-W Krakow 22/02 - 24/02

CSI5*-W Gothenburg 22/02 - 25/02

Voorbije evenementen

CSI3* Ocala 13/02 - 18/02

CSI3* Thermal 13/02 - 18/02

CSI2* Royan 13/02 - 18/02

CSI3* Valencia 13/02 - 18/02

CSI3* Oliva 13/02 - 18/02

CSI4* Vejer de la Frontera 13/02 - 18/02

CSI3* Wellington 13/02 - 18/02

CSI3* San Giovanni in Marignano 14/02 - 18/02

CSI2* San Miguel de Allende 14/02 - 18/02

CSI2* Myakka City 14/02 - 18/02

CSI5*-W/CSI2* Sharjah 15/02 - 18/02

CSI5*/CSI3* Doha, Al Shaqab 15/02 - 17/02

CSI3* Neumünster 15/02 - 18/02

CSI4* Sentower Park 15/02 - 18/02

CSI2* Kuwait 15/02 - 17/02

Laatste Haverklap