Stephex Horse Trucks

Hanne Mertens 3e in CSI2* GP Sentower Park
Bjorn Van Bunder
24/07/2017 05:58
3 min
paardenfotograaf.be

Hanne Mertens 3e in CSI2* GP Sentower Park

De Grote Prijs van het CSI2* van afgelopen weekend in Sentower Park is gewonnen door Hanne Mertens met Brunello di Fer, een Bamako de Muze uit Sea Coast Ferly de Muze (Calato). Valentin Marcotte uit Frankrijk kwam winnen met zijn paard I'm Quite Bright (Quite Capitol). Johannes Ehning werd tweede met Cassito del Diablo (Cassini I). Mertens was de derde en langzaamste foutloze in de barrage. De snelste vierpunter op plaats vier was Karel Cox met Clintissima van Spalbeek Z (Clintissimo Z). Ook Jens Vandenberg en Amex Z (Andiamo Z) van Chris Brems haalden de barrage, maar maakten daarin één foutje, goed voor een zevende plaats.

Mike Van Olst van Zangersheide en Cooper I Z (Chellano Z), de winnaars van de Pavo Hengstencompetitie, wonnen de finale voor zevenjarige paarden.

Alle uitslagen

Resultaten CSI2* Opglabbeek (BEL) 21 - 23 / 07 / 2017.

Class 1A Table A against the clock 1 m 40

8. Karel Cox - Jaguar 0 - 65,66 sec.

11. Hanne Mertens - Brunello di Fer 0 - 68,60 sec.

Class 1B Table A against the clock 1 m 40

4. Frederik Cattebeke - Juristo van het Hagenhof 0 - 68,23 sec.

12. Mike Van Olst - Calva D’Or Z 0 - 71,66 sec.

Class 2 Table A two phases special 1 m 30

2. Frederik Cattebeke - Zirikit 0 - 0 - 29,64 sec.

5. Mike Van Olst - Casuality Z 0 - 0 - 30,75 sec.

9. Hanne Mertens - Urgent 0 - 0 - 31,92 sec.

11. Lien Van Ende - Cita P Z 0 - 0 - 33,00 sec.

14. Wim Aegten - Tyson AZ 0 - 0 - 33,41 sec.

Class 3 Table A against the clock 1 m 35

11. Maud Pietroniro 0 - 72,20 sec.

Class 4 Table A against the clock 1 m 30

1. Frederik Cattebeke - Zirikit 0 - 64,26 sec.

4. Marc Bastiaens - Civoli 0 - 68,97 sec.

6. Lien Van Ende - Cita P Z 0 - 69,25 sec.

7. Mike Van Olst - Calva D’Or z 0 - 69,66 sec.

Clas 5 Table A two phases special 1 m 35

2. Charlotte Philippe - Jerenmias van het Hulstenhof 0 - 0 - 30,92 sec.

7. Hanne Mertens - Urgent 0 - 0 - 33,84 sec.

9. Johnny Geusens - Valino Z 0 - 0 - 34,74 sec.

16. Maud Pietroniro - LC Riviere Rouge 0 - 0 - 36,78 sec.

17. Mike Van Olst - Take a chance on me Z 0 - 0 - 37,03 sec.

Class 7 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45 - 1 m 50 (LR)

1. Valentin Marcotte (FRA) - I’m Quite Bright 0 - 0 - 41,44 sec.

3. Hanne Mertens - Brunello id Fer 0 - 0 - 52,75 sec.

4. Karel Cox - Clintissima van Spalbeek Z 0 - 4 - 42,32 sec.

7. Jens Vandenberk - Amex Z 0 - 4 - 44,30 sec.

12. Kevin Gielen - Captain 1 - 86,54 sec.

Class 8 Table A against the clock 1 m 35 - 1 m 40

2. Karel Cox - Jaguar 0 - 64,78 sec.

3. Brecht Goossens - Axana vd Herkkant Z 0 - 67,37 sec.

9. Cedric Volo - C Lano JT 0 - 70,16 sec.

10. Vicky Van De Poel - Demoiselle de la Pomme 0 - 71,90 sec.

Class 9 Table A two phases 1 m 30 - 1 m 35

1. Frederik Cattebeke - Zirikit 0 - 0 - 32,72 sec.

3. Brecht Goossens - Filesto van de Herkant 0 - 0 - 33,58 sec.

6. Rune Reynders - Izzy 0 - 0 - 34,45 sec.

9. Johnny Geusens - Valino Z 0 - 0 - 35,43 sec.

11. Hannes Symons - Berlin vd Schemmersberg Z 0 - 0 - 37,47 sec.

16. Vicky Van De Poel - Imposante de Muze 0 - 0 - 40,82 sec.

In beeld

Komende evenementen

CSI5*-W Final Riyadh 16/04 - 21/04

CSI3* Oliva 16/04 - 21/04

CSI2* Chard 17/04 - 21/04

CSI2* Sentower Park 17/04 - 21/04

CSI3* Linz-Ebelsberg 17/04 - 21/04

CSI3* Wellington 17/04 - 21/04

CSI3*/CSI2* St Tropez - Grimaud 17/04 - 21/04

CSI3* Nancy 18/04 - 21/04

CSI2* Busto Arsizio 18/04 - 21/04

Laatste Haverklap