Hendrickx wint hoofdrubriek in Eindhoven!
De Belgische delegatie heeft er een uitstekende dag opzitten op het CSI van Eindhoven! Nadat de Limburgse amazone Ines van den Bosch eerder op de dag al de Youngster Tour wist te winnen met haar merrie Paris van de Berghoeve (Quickly de Kreisker) kreeg vanmiddag ook de 1.50m hoge Longines Rankingproef een Belgische winnaar. Het was voormalig Belgisch Kampioen Dominique Hendrickx die er de eindlaureaat werd met de 12-jarige Floris TN (Quality Time TN), met wie hij vorige week nog 4de werd tijdens de CSI4* GP van Bourg en Bresse. In een barrage waarin we 13 combinaties opnieuw aan het werk zagen wist Hendrickx opnieuw voor een foutloze ronde te zorgen en met een finishtijd van 42.85 seconden wist hij de concurrentie achter zich te houden.
De Nederlander Vincent Dings was degene die het dichtst in de buurt van Hendrickx wist te komen. Ook hij wist met de 11-jarige Cream Couleur Z (Cream on Top) voor een foutloze barragerit te zorgen, maar hij had er in 43.24 seconden een kleine halve seconden langer voor nodig om zijn barragerit tot een goed einde te brengen. De 3de die zich hier van een podiumplaats wist te verzekeren was de Amerikaanse amazone Zazou Hoffmann. Zij stuurde haar 11-jarige merrie Bloom Du Plessis (Orient Express) naar de meet in 44.36 seconden.
Naast Dominique Hendrickx wist ook Annelies Vorsselmans zich te klasseren voor de barrage. Zij werd na eveneens een foutloze rit 6de met Iron Man 15 (Indoctro).






