Immo Fluisteraar

Internationale selecties
Bjorn Van Bunder
07/04/2015 13:26
07/04/2015 13:30
7 min
paardenfotograaf.be

Internationale selecties

Deze week wordt er gesprongen in Lanaken, in Lummen, daar is men weeral gestart trouwens, en de jeugd trekt voor een CSI naar Bonheiden. De wereldtop trekt voor even terug naar binnen. Zo rijden Van Paesschen en Wathelet dit weekend de Hermes Masters in Parijs. Dressuur is er in Nieuw en Sint Joosland.


Internationale selecties 07 - 12 / 04 / 2015.

JUMPING

CSI5* Paris (FRA)

Constant Van Paesschen : Citizenguard Toscan de St. Hermelle – Diamanthina van ’t Ruytershof – Ralphy Utopia de Ransbeck

Gregory Wathelet : Riesling de Monselet – Oh d’Eole

CSIU25 Paris (FRA)

Zoe Conter : Burberry Z

Eleonore Lambilliotte : Alaska V.g. Z

CSI3* - CSIYH1* Lummen (BEL)

Stephanie Andries – Jeroen Appelen – Ben Beevers – Brecht Bille – Celine Bradt – Niels Bruynseels – Wesley Carmans – Ann Carton-Grootjans – Maria Magdalena Celotto – Bart Clarys – Geoffrey Cobbaut – Stefan Corten – Karel Cox – Lander De Bruyn – Julie De Pelsmaeker – Koen De Waele – Julien Denayer – Hendrik Denutte – Lieven Devos – Wouter Devos – Arnaud Dewaele – Maarten Driessen – Sander Everaert – Karlien Fannes – Emilie Francois – Perry Geryl – Kevin Gielen – Thierry Goffinet – Alex Grove – Cedric Gysbrechts – Rik Hemeryck – India Hertoghe – Terry Hoeckman – Guido Hornesch – Jordy Janssens – Lennert Korsten – Filip Lacus – Jos Lansink – Thibault Le Jeune – Steve Lefevre – Marine Lenoble – Philippe Lienard – Jelle Limbourg & ndash; Nick Moyaert – Ruben Mulders – Jens Nijs – Inge Pieck – Bert Prouvé – José Thiry – Kim Thiry – Sven Van Dijck – Wouter Van Laer – Isidoor Van Rompaey – Catherine Van Roosbroeck – Bram Van Waes – Christophe Vanderhasselt – Koen Vereecke – Liselotte Verhelst – Wilm Vermeir – Kevin Vermeulen – Wim Vinckx – Jan Vlemmix – Chloé Vranken

CSI1* Lummen (BEL)

Laura Alix – Stpehanie Andries – Annelies BAstenie – Marc Bastiaens – Ben Beevers – Brecht Bille – Dorien Boden – Chris Brems – Marco Cacciatore – Charlien Cailliau – Silke Caproens – Maria Magdalena Celotto – Kristof Cleeren – Yara Coppe – Stefan Corten – Jerome Counasse – Karle Cox – Christophe De Coen – Klara De Keyser – Maxine De Pelsmaeker – Dorien De Vocht – Koen De Waele – Michelle Debussere – Louis Deforche – Frederik Dekens – Matthias Demeulemeester – Julien Denayer – Marlies Denoo – Michiel Desmet – Tom Dhaeyere – Maarten Driessen – Lauren Eggermont – Emilie Evrard – Stephanie Falisse – Perry Geryl – Kevin Gielen – Eve Giron – Thierry Goffinet - Stefanie Grootjans – Alex Grove – Philp Gysbrechts – India Hertoghe – G uido Hornesch – Gert-Jan Hubrechts – Thibault Huyvaert – Jordy Janssens – Stephanie Andries – Patrick Jonkmans – Sander Kenis – Filip Lacus – Philippe Le Jeune – Thibault Le Jeune – Steve Lefevre – Caitlin Liefsoens – Cameron Liefsoens – Liam Liefsoens – Jelle Limbourg – Marine Lopes Da Silva – David Malfait – Bernard Mols – Carmen Moors – Nick Moyaert – Kristien Peeters – Renate Philippaerts – Inge Pieck – Maud Pietroniro – Simon Prouvé – Silke Rooseleer – Dries Schreurs – José Thiry – Kim Thiry – Kim Van Decraen – Astrid Van Pamele – Catherine Van Roosbroeck – Robby Van Thorre – Nick Van Turnhout – Bram Van Waes – Jens Vandenberk – Niel Vangelder – Charlotte Vanthuyne – Jurre Verdoodt – Koen Vereecke – Michelle Vermeeren &n dash; Wilm Vermeir – Jan Vlemmix – Chloé Vranken

CSI3* Lanaken (BEL)

Donaat Brondeel – Pieter Clemens – Kim Colaers – Karline De Brabander – Pieter Devos – Fabrice Galdini – Jessica Geurts – Jérome Guéry – Damien Haelterman – Pascale Haep – Dominique Hendrickx – Alexander Kumps – Marie Kundycki – Laura Mathy – Judy-Ann Melchior – Dimitry Noterman – Karen Oris – Gudrun Patteet – Leonie Peeters – Sam Polleunis – Kirsten Rombouts – Christ Ruysen – Eddy Sepul – Cindy Van Der Straten-Marie – Jordy Van Massenhove – Thomas Van Minnebruggen – Franck Vandereyken – Beau Vandousselaere – Jos Verlooy – Cedric Volo – Annelies Vorsselmans – Jef Wellens – Nathalie Willems -

CSI2* - CSIYH1* Villers Vicomte Breteuil (FRA)

Frederik Cattebeke – Cyril Cools – Emy De Braekeleer – Lola De Braekeleer – Johan Demolder – Freddy Demuynck – Joy Demuynck – Philippe Vandoorne

CSI1* Villers Vicomte Breteuil (FRA)

Frederik Cattebeke – Ines De Braekeleer – Lola De Braekeleer – Freddy Demuynck – Joy Demuynck – Evelyn Haubourdin – Louis Vandoorne – Philippe Vandoorne – Gerdi Vanhuyse

CSI3* Oliva, Valencia (ESP)

Cassandra Braeckmans

CSI1* Oliva, Valencia (ESP)

Xena Braeckmans – Cassandra Foret

CSIU25 Bonheiden (BEL)

Brent Gaublomme : Tyrano les Hauts – Gladstone van het Bildeken – Catch me van ’t Glemhof Z

Gauthier Mercenier : Upper Class Hero – Cheltto Z

Michael Van Den Bosch : Utah – Casana – Atilja

CSIJ-A Bonheiden (BEL)

Margot Alongi : Canais d’Aubry – Bonzai des Sequoias

Amie Calebout : Bingo – Falco Deceuninck

Lynn D’Have : Comme d’Api vd Hacienda – Espri van de Hermitage – Ippon de Mauretus

Alexandra De Moerloose : Ratatine de Beaufour

Athena Decock Rochas : Eurogirl 3

Arnaud Gaublomme : Coradina vh Bildeken Z – Bacardi les Hauts – Corale van ’t Glemhof Z

Dries Goossens : Echo vh Neerenbosch – Gina

Kobe Hendrix : Galoubet Fravanca – Garco Fravanca

Charlotte Mertens : Twist V – High Hopes

Romy Morssinkhof : Vega – Notre Star Z – Cara Victoria

Simon Morssinkhof : Diamond Star B Z – Vaciende

Gilles Thomas : Conaro – Forever van ’t Hofken – Dacapo

Tatiana Troiani : Sister vd Wolvendries – Un dollar du taiilis pré – Cash Flow III

Lien Van Ende : Cita P Z – Heroy vd Hei

Louise Van Laer : Irminie van Dorperheide – Idalie van Dorperheide – Iselle van Orshof

Joffrey Van Poeyer : Inxs de la Burdinale

Axel Vandoorne : Divine Louise – Fletcher de Luna – Baileys Louis

Louise Vanthuyne : Naomi Z

Maartje Verberckmoes : Cous Cous – Casanova

Dieter Vermeiren : Venise – Kingston Town 111 Z

CSICh Bonheiden (BEL)

Ines Aoufi : Transavia – Catch me des Flaches

Lynn Bloemer : Hanibal vh Geelhof

Lison Corbisier : Anabelle de l’Enclos – Violine de l’Enclos

Ellen D’Have : An Etola – Lymley

Camille Demolie : Ferra van den Bisschop – G-Star du Cartier – Zarah

Alexander Housen : Dokka Hh Z – Alexandra Hh Z

Emilia Housen : Escada Hh – Poney Z

Lena Leonard : Gloria vh Kluizebos – Vitesse

Anthony Philippaerts : Britt van de Koeboshoeve – Gigolo de Laubry

Thibault Philippaerts : Esprit vd Wellington – Lajolie 3 – Cassius Clay

Etienne Princen : Pamela d’Archonfosse – Cansas III

Rune Reynders : Hilton – Izzy

Jerome Schmidt : C’est Flore du Lys – Sérénité de Brial – gold II

Thibeau Spits : Abine V

Nadege Taveirne : Saido

Jinse Van Der Haegen : Babeloub vh Roelhof Z

Marthe Van Gorp : Diamond Star – I Am C&M

Sander Vermeiren : Wirnac U van de Molengeest – Easy Dith – Faletta de dwerse hagen

CSIP Bonheiden (BEL)

Lynn Bloemer : Karl van Orchid’s

Anouk De Proft : Korina van het Puttenhof

Athena Decock-Rochas : Silverlea Uncle Sam

Alexander Housen : Karim van Orchid’s – Bodyssee des Avelines

Juliette Lansen : Ikarus van de Delthoeve

Alicia Lienard : Night Shadow II

Luca Mercenier : Antares v ter Hilst – Venus d’Hyencourt

Simon Morssinkhof : Diamond

Anthony Philippaerts : Roberlina

Thibault Philippaerts : Veni Vidi Vici – Okehurst Little Bow Wow – Mona Liesa 12

Zara Poels : Borsalino – Calimero

Emmanuelle Sergant : Joly’s Etoile

Marnick Spits : Esmee

Thibeau Spits : Kadans van de Groenheuvel

Nadege Taveirne : Gigolo – Zita

Jinse Van Der Haegen : Cleostrade

Louise Van Laer : Kalando E vh Juxschot

Axel Vandoorne : Kahlua vh Flanders House

Maartje Verberckmoes : Nibor – Little Ben

Dieter Vermeiren : Invisible E vh Juxschot – Brownboy Th vh Juxschot

CSIV-B Fontainebleau (FRA)

Martine Beuken – Daniel De Belie – Ludo Dekkers – Anita Kerstan-Homburg – Jean-Jacques Lorquet – Patricia Maes – Daniel Stappaerts – Dany Van Moer – Luc Vandermeersch – Gino Vankemmel – Dirk Vlerick

DRESSUUR

CDI3* Nieuw en Sint Joosland (NED)

Ellen Breugelmans : Uniek

Saidja Brison : Moliere

Isabel Cool : Aranco V

Julie De Deken : Kingsley Lucky Dance

Jeroen Devroe : Aaron – Eres DL

Claudia Dorpmans : Tin Tin

David Engelen : Royal Rubenstein

Leslie Goethals : Victor Epona – Adunschinski epona

Mario Van Orshaegen : Wilco V

Sam Verheyden : Crack C van het Vijverbos

Fanny Verliefden : Annarico - Vanita

CDIU25 Nieuw en Sint Joosland (NED)

Alexa Fairchild : Timor

Laurence Roos : Fil Rouge

Jorinde Verwimp : Tiano – Pari Lani

CDIY Nieuw en Sint Joosland (NED)

Soraya Brison : Giorgio Armani

Charlotte Defalque : Botticelli

Jamina Gysels : Zico

Sanne Kielenstyn : Air Miles PB

Jorinde Verwimp : Arie Sollenburg

CDIJ Nieuw en Sint Joosland (NED)

Delphine Beck : Zelion B

Isabel Giart : Nemo

Julie Koninx : Dabanos

Numa Verberne

CDIP Nieuw en Sint Joosland (NED)

Dente De Schepper : Orchid’s Syria

Ann-Sophie Goethals : Castenrayseweg’s Evita

Suraya Hendrikx : Interbrew de Rechri

Laura Luyten : Nieuwmoed’s Rudo – Jerome van de Vondelhoeve

Inne Peytier : Icarus van de Bulksehoeve

Yana Rynders : Enzo Leco

Jozefien Van De Velde : Tunja’s Eduard

EVENTING

CIC2* Kreuth (GER)

Ward Revyn : Eros

CIC1* Frauenfeld (GER)

Joris Vanspringel : Imperial van de Holtakkers – Joy of summer

ENDURANCE

CEI1* 90 Olot (ESP)

Peter Bastijns : Ezi de Alborada

In beeld

Stephex Horse Trucks

Komende evenementen

CSI2* Portland-West Linn 03/08 - 07/08

CSI4*/CSI2* Pinneberg 03/08 - 07/08

CSI3* St.Lô 03/08 - 07/08

CSI2* Cervia 04/08 - 07/08

CSI2* Lier 04/08 - 07/08

CSI2* Herning 05/08 - 08/08

CSI2* Valkenswaard 05/08 - 07/08

ECCO FEI World Championships 2022, Herning 09/08 - 14/08

CSI3* Traverse City 09/08 - 14/08

CSI3* Herning 09/08 - 14/08

CSI3* Vancouver - Langley BC 10/08 - 14/08

CSI2* Harthill 10/08 - 14/08

CSI2* Houten 10/08 - 14/08

CSI3* Sentower Park 10/08 - 13/08

CSI3* Deauville 11/08 - 14/08

CSI2* Cervia 11/08 - 14/08

CSI2* Millstreet 11/08 - 14/08

Voorbije evenementen

CSI5*/CSI2* Traverse City 03/08 - 06/08

CSI3* Sentower Park 03/08 - 06/08

Laatste Haverklap