Internationale selecties
Bjorn Van Bunder
30/03/2015 12:56
30/03/2015 13:00
6 min
paardenfotograaf.be

Internationale selecties

Dit weekend start de Z-Tour, de Spring Tour en de Global Champions Tour. Er wordt ook gesprongen in het Franse Sancourt. Er is ook eventing, mennen en dressuur. Voor voltige moet je naar Saumur. Massaal veel sport in aankomst tout court.

Internationale selecties 30 / 03 - 05 / 04 / 2015.

Jumping

CSI5* Miami, Florida (USA)

Pieter Devos : Candy – Dream of India Greenfield

Constant Van Paesschen : Citizenguard Rioso van de Kapel – Citizenguard Taalex

Gregory Wathelet : Oh d’Eole – Egano van het Slogenhof

CSI4* - CSIYH1* Vilamoura (POR)

Yanick Beirens – Michel Blaton – Francois Brichart – Maite Delree – Celine Schoonbroodt-De Azevedo – Laurent Van Der Straten

CSI3* - CSIYH1* Lummen

Jeroen Appelen – Louke Baeten – Brecht Bille – Wesley Carmans – Ann Carton-Grootjans – Bart Clarys – Stefan Corten – Karel Cox – Koen De Waele – Thomas De Wit – Dries Dekkers – Hendrik Denutte – Wouter Devos – Maarten Driessen – Emilie Francois – Perry Geryl – Thierry Goffinet – Terry Hoeckman – Guido Hornesch – Eleonore Lambilliottte – Jos Lansink – Philippe Le Jeune – Thibault Le Jeune – Alexander Liefsoens – Jan Motmans – Inge Pieck – Bert Prouvé – Olivier Seynhaeve – Ben Thiry – Kim Thiry – Sarah Toussaint – Jan Van Alken – Jan Van Dyck – Thomas Van Minnebruggen – Catherine Van Roosbroeck – Liesje Vanderwegen – Neal Vanderwegen – Wilm Vermeir – Jan Vlemmix – Chloé Vranken

CSI1* Lummen (BEL)

Louke Baeten – Stefanie Bessemans – Brecht Bille – Chris Brems – Jan Caers – Bart Clarys – Stefan Corten – Karel Cox – Lander De Bruyn – Clara De Keyser – Alexia de Thibault – Thomas De Wit – Sus Dirickx – Maarten Driessen – Pauline Genon – Perry Geryl – Thierry Goffinet – Sofie Herbots – India Hertoghe – Britt Heynickx – Guido Hornesch – Thibaut Huyvaert – Margaux Kempter – Philippe Le Jeune – Thibault Le Jeune – Mary Leboutte – Merithe Luyten – Elodie Meulemans – Wout Neven – Kristien Peeters – Inge Pieck – Simon Prouvé – Claire Putters – Cyrielle Reuter – Bert Steijvers – Ben Thiry – Melanie Valckx – Charlotte Van Den Bosch – Claudine Van Duffel – Jan Van Dyck – Thomas Van Minnebruggen – Max Verheyen – Christophe Ve rhusel – Yves Vilain – Wout Vlemmix – Chloé Vranken – Jef Wellens – Birgit Wuijts -

CSI3* Arezzo (ITA)

Carmen Cristiaansen – Viktor Daem – Nicola Philippaerts – Olivier Philippaerts – Ines Van Den Bosch – Michael Van Den Bosch – Jonas Vervoort

CSIP Arezzo (ITA)

Anthony Philippaerts – Thibault Philippaerts

CSI2* - CSI1* Lanaken (BEL)

Robin Anthonissen – Gert Bloemen – Leen Braeckmans - Niels Bruynseels – Kim Colaers – Jérome Counasse – Karline De Brabander – Gilles Dunon – Fabrice Galdini – Bertrand Genin - Antoine Delepine – Damien Haelterman – Dominique Hendrickx – Alexander Kumps – Marie Kundycki - Peter Keulen – Jean-Jacques Lorquet – Francois Mathy jr. – Christophe Meirsschaert – Benny Naessens – Gudrun Patteet - Ken Ruysen – Eddy Sepul Daniel Stappaerts – Rachel Steffen – Wim Smet - Koen Vereecke – Thibault Vermeulen – Cindy Van Der Straten-Marie – Jens Vandenberk – Maartje Verberckmoes – Chirstoph Verheyen – Annelies Vorsselmans

CSI2* - CSI1* - CSIYH1* Cagnes-sur-Mer (FRA)

Francois Bossu – Gilles Detry – Maxime Harmegnies – Nadege Janssen

CSIL Cagnes-sur-Mer (FRA)

Stephanie Detry – Nadege Janssen

CSI2* - CSI1* Sancourt (FRA)

Valerie Blommaert - Bart Bomere – Marie Bremhorst – Cedric Broekaert – Frederik Cattebeke – Geoffrey Cobbaut - Johan Demolder – Freddy Demuynck – Joy Demuynck – Arnaud Dewaele – Charlene Donnay – Bruno Goyens de Heusch - Arnaud Doem – Anthony Geysen – Alissa Lhoir - Eric Lombard – Pascale Lombard – Vanina Lombard – Gauthier Mercenier – Charlotte Philippe - Guillaume Ruant – Marine Scauflaire – Lea Scauflaire - Yves Simon – Jarren Theeten – Tatiana Troiani – Vincent Van Loo - Deborah Walravens – Luc Willaumez

CSIAm-B Sancourt (FRA)

Valerie Blommaert – Michel Counasse – Joy Demuynck – Alissa Lhoir – Maud Pietroniro – Tatiana Troiani

CSI2* - CSI1* Oliva, Valencia (ESP)

Cassandra Braeckmans – Cassandra Foret

Dressuur

CDIJ Nice (FRA)

Kate Wiggins : Corona

CDI3* Nice (FRA)

Jef Coenegrachts : Deborah 83

Eventing

Pieter De Cleene : Havanna van ’t Castaneahof

Dorien De Swaef : Belissima

Julien Despontin : Waldano 36

Karin Donckers : Extebaria van ’t Verahof – Fletcha van ’t Verahof – Grandioz

Steve Van Winkel : Airkan Sylvester

Giel Vanhouche : Dunkas-A – Figaro de Verby – Henri Z

Endurance

CEI1* Salvagnac (FRA)

Dirk Coolen : Faiza EAS

Voltige

CVI3* Saumur (FRA)

Tessy Maertens : Cassanova vh Kolisbos

Longeur : Linda Robben

Lauren Van Lerberghe : Cassanova vh Kolisbos - Strawinski

Longeur : Linda Robben – Konraad Vergauwen

CVI2* Saumur (FRA)

Rove Bourry : Bach Z

Longeur : Linda Robben

Winde Braine : Bach Z

Longeur : Linda Robben

Trui Kempen : Bach Z

Longeur : Linda Robben

Yana Krammerhoffer : Bach Z

Longeur : Linda Robben

Tessy Maertens : Cassanova vh Kolisbos

Longeur : Linda Robben

Lauren Vanlerberghe : Bach Z

Longeur : Linda Robben

Eveline Verwerft : Bach Z

Longeur : Linda Robben

CVI1* Saumur (FRA)

Tove Bourry : Bach Z

Longeur : Linda Robben

CVIJ1* Saumur (FRA)

Marieke Aerts : Sioux du Werfat

Longeur : Leen Vanschoubroek

Britney Herremans : Sioux du Werfat

Longeur : Leen Vanschoubroek

Evelyn Lamaire : Welt Dancer

Longeur : Michel Soenen

Chadia Spoelders : Sioux du Werfat

Longeur : Leen Vanschoubroek

Mennen

CAI2*-P4 Ermelo (NED)

Tinne Bax : Vechtzicht’s Consul – Harejump’s Storm – Good Hope’s Kyokko – Vechtzicht’s Conway – Vechtzicht’s Challenger – Vechtzicht’s Cannavaro – Vechtzicht Cantinero – Vechtzicht Commanchero – Cuppers Salinero

Jeroen De Schutter : Westpoint – Menaging Magic’s Adam – Koekoekshof Rico – Wheemhoeve’s Zidane – Koekoekshof Fieldmen – Stockham Aristocrat

Nicolas Deudon : Morgenzon’s Quinto – Hynder Hoeve’s Osiris – Sander – Rico – Orchid’s Baron

Nathan Nijs : Urby – Urga – Bounty – Cleido – Heaven – Milton –

Bert Van Den Bosch : Vechtzicht’s Hopeful – Cuppers Geronimo – Powerful’s Platini – Kastanjehof Jimmy – Langevoren Lucas

CAI2*-P2 Ermelo (NED)

Johan Nijs : Willy – Nagim op de Heide – Atse van de Haar

Marcel STassen : Enzo du Malvaux – Harry Potter du Malvaux – Ginger du Malvaux

Pieter Van Den Boreck : Heidewind’s Parelli – Vierwindstreken Myron

Nico Van Praet : De Klumperts Moonstar – Bloklands Hoeve Cupido

Johan Verhaege : Russel – Spirit Black – Sint Maartenshoek Robin

CAI2*-P1 Ermelo (NED)

Sebastien Pallen : Top Noel – Carlo

Gilles Pirotte : Rubens

Denny Schuddinck : Aran van ter Beke

Sven Tinlot : Kitty

CAI2*-H4 Ermelo (NED)

Dries Degrieck : Welling – Twister – Zilverone – Charlie – Zico – Dirk

Glenn Geerts : Antonio – Scampolo – Red – Ozora Rangos – Watapatja – Di Luca

Edouard Simonet : Maximus – El Fiero vd Vemmekeshoeve – Dark Dream – Topspeed Sanne – Topspeed Bauke – Yk Topspeed Long Beach

CAI2*-H2 Ermelo (NED)

Christophe Devlieghere : Comtesse vh Gravehof – Boma van het Gravehof

Filip Kindt : Herzeg – Nandy – Dino – Silvester

Sven Stuyck : Uniek – Laszlo – Indiana Jones – Neapolitano Julcsa

Roger Vercruyssen : Favory Viktor – Favory XXVII50 – Mester

CAI2*-H1 Ermelo (NED)

Sebastien Pallen : Zidane

Mark Wentein : Carlo – Arno – Torsten

In beeld

Immo Fluisteraar

Stephex Horse Trucks

Komende evenementen

CSI3* Oliva 06/12 - 11/12

CSI5* MLSJ Thermal 06/12 - 11/12

CSI4*-W Riyadh 07/12 - 11/12

CSI2* Peelbergen 07/12 - 10/12

CSI2* Azelhof 08/12 - 11/12

CHI Geneva 08/12 - 11/12

CSI2* Riesenbeck 08/12 - 11/12

CSI2* Peelbergen 14/12 - 17/12

CSI5*-W Riyadh 14/12 - 17/12

Voorbije evenementen

CSI2* Ornago 29/11 - 04/12

CSI2* Lichtenvoorde 29/11 - 04/12

CSI4* / CSI2* Wellington 29/11 - 04/12

CSI3* Oliva 29/11 - 04/12

CSI3* Riyadh 30/11 - 04/12

CSI2* Sentower Park 01/12 - 04/12

CSI5* MLSJ Thermal 01/12 - 04/12

CSI2* Riesenbeck 01/12 - 04/12

CSI3* Valence 01/12 - 04/12

CSI3* Lillestrom 01/12 - 04/12

CSI5*-W La Coruna 02/12 - 04/12

CSI2* Barcelona 02/12 - 04/12

Laatste Haverklap