Van den Bulck Peter
29/09/2008 08:54
3 min

Internationale selecties

Internationale selecties jumping, eventing 01 - 05 / 10 / 2008...

JUMPING
* CSIO**** -W Athens (GRE)
Rien De Rijcke : Capolino
Rudi Helsen : Aconda - Maykel - Caracas - Sunlight
Guy Ooms : Wivina - Ufo - Condor
José Thiry : Louis v "t Glemhof - Cadet Z - Roxette de l"obstination
Kim Thiry : Lancaster V - Cobe v d" Aelsterhof

* CSI*** La Mandria, Torino (ITA)
Gudrun Patteet : Taxi - Centa SZ - Laurine
Ignace Philips : Aga Khanc - Dolce vita de longines - Anata vd Heffinck - Be Bop AH vd Guldenboom - Cade de Guldenboom
Cindy Van Der Straten : Titan - Prince Jelko - Rannan des Verers - Clapton

* CSI*** Wiener Neustadt (Arena Nova) (AUT)
Joris Vergauwen : S.T.B. Precious - STB Niara de St. Hermelle - Bonheur VB

* CSI*** Moorsele (BEL)
Frederik Cattebeke : Remy by bioagrico - Wapiti de Bioagrico - Sybalia
Kristof Cleeren : Vicky
Dirk Demeersman : Casland - Phaline K - Apple Juice
Lieven Devos : Ravel Future - Valentino Velvet - T-Plushkat
Dominique Hendrickx : Casper - Umidwar vh Juxschot Z - Avenir
Vincent Lambrecht : Castro vd Rostal - Orage - Amor vd Rostal
Jos Lansink : Chippendale Z - Sea Coast Conan - Amour du Bois
Patrick Mc Entee : Cocktail Mury Marais Z - Caid MM Z - Champagne MM Z
Judy-Ann Melchior : Carlaya Z - Aktion Pur Z - Levisto Z
Jan Motmans : Quick Chin vd Elsendam - Vidal - Kaoline de Noron
James Peeters : Lami-cell le general - Obsession B - Cru d"avril Z
Christophe Vanderhasselt : Ballade vh Vitseroel - Wariska de la Falize - Sire major de la Cour
Yves Vanderhasselt : Primeval Tornado - Muscaris d"Ariel - Prince vd Wolfsakker
Koen Vereecke : Utopia vd Donkhoeve - Whitness vd Begijnakker - Sanctos vh Gravenhof
Gregory Wathelet : Olympia 90 - Willem vh Janshof - Calluccio C

* CSI* Moorsele (BEL)
Stephanie Andries - Magali Baekelmans - Julie Barbier - Johan Bekaert - Kim Bosteels - Jan Bostoen - Nicky Brand - François Brichart - Cedric Broekaert - Vanessa Buytaert - Ellen Celis - Kirsten Celis - Karel Cox - Christophe David - Eliane De Beule - Tanguy De Coninck - Astrid De Pauw - Inge De Vriese - Gunther De Zutter - Maxime Debonnet - Cederick Deknudt - Melanie Deloof - Freddy Demuynck - Joy Demuynck - Julien Denayer - Christof Deraedt - Marie Dive - Manuel Dupont - Kenneth Fransen - Jessica Geurts - Sophie Geurts - Maxime Gilbert - Evelyne Govaere - Patricia Guéry - Stephanie Haelterman - Catherine Halleux - Peter Houben - Fabienne Lange - Evy Macquoy - Ludivine Mandron - Dimitry Noterman - Charlotte Schoenmakers - Simon Swertvaegher - Philip Symons - Nikita Taveirne - Sarah Toussaint - Penelope Tuyttens - Geert Van den Branden - Juan-Pablo Van Der Haegen - Nick Van Hoydonck - Veronique Van Roosbroeck - Jessie Vanswijgenhoven - Camille Vermeulen - Nathalie Willems
* CSIVeterans B Vimeiro (POR)
Rony Deloof : Winsky Knapp Targa - Une touche du major
Rolf Homburg : Kandy

EVENTING / COMPLET
* CIC* - CCI** w-out SC Lignire (FRA)
Anne de Jamblinne : Look de Vaux
Geoffroy de Jamblinne : Ocelot de Barebereau - Marco du Fot
Marjorie Schreder : Lalaure
Valentine Gernay : Winner A

Stephex Horse Trucks

Komende evenementen

FEI Jumping European Championship for Young Riders, Juniors and Children 2024 15/07 - 21/07

CSI3* Tryon 16/07 - 21/07

CSI3* Saugerties NY 17/07 - 21/07

CSI2* Zuidwolde 17/07 - 21/07

CSI2* Caledon ON 17/07 - 21/07

CSI2* Caledon ON 17/07 - 21/07

CSI2* Traverse City 17/07 - 21/07

CSI3* Chard 17/07 - 21/07

CSI5*/CSI3*/CSI2* LGCT Riesenbeck 18/07 - 21/07

CSI5*/CSI3* Dinard 18/07 - 21/07

Voorbije evenementen

CSI4*/CSI2* Chantilly 09/07 - 14/07

CSI3* Megeve 09/07 - 14/07

CSI2* Courrière 09/07 - 14/07

CSI2* Tryon 09/07 - 14/07

CSI3* Traverse 10/07 - 14/07

CSI3* San Giovanni in Marignano 10/07 - 14/07

CSIO3* EEF Budapest 11/07 - 14/07

CSI2* Biskupiec 11/07 - 14/07

CSIO5* Falsterbo 11/07 - 14/07

CSI4* La Coruña 12/07 - 14/07

CSI4*/CSI2* Valkenswaard 12/07 - 14/07

Laatste Haverklap