Internationale selecties
Terwijl er in eigen land voor de derde week internationaal gesprongen wordt in het Limburgse Sentower Park trekker er heel wat landgenoten naar Italië voor de concoursen van Gorla Minore en Montefalco. Maar ook in het Nederlandse Exloo en het Duitse Herzlake is er internationale actie.
Jumping
Exloo – CSI2* : 12/05/2021 – 15/05/2021
Vorsselmans Annelies
Exloo – CSI1* : 12/05/2021 – 15/05/2021
Vorsselmans Annelies
Gorla Minore – CSI4* : 12/05/2021 – 16/05/2021
Doem Arnaud - Harmegnies Maxime - Hendrickx Dominique - Kumps Alexander - Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Spits Thibeau - Thiry Jose - Troiani Tatiana - Vermeir Wilm - Wellens Anthony
Gorla Minore – CSIU25-A : 12/05/2021 – 16/05/2021
de Azevedo Luiz Felipe Neto - Troiani Tatiana
Gorla Minore – CSIYH1* : 12/05/2021 – 16/05/2021
Carton Inge - Harmegnies Maxime - Hendrickx Dominique - Kumps Alexander - Troiani Tatiana
Gorla Minore – CSI1* : 12/05/2021 – 16/05/2021
Tamisaft Moo - Willems Nathalie
Montefalco – CSIYH1* : 12/05/2021 – 16/05/2021
Harmegnies Maxime
Montefalco – CSI2* : 12/05/2021 – 16/05/2021
Harmegnies Maxime - Troiani Tatiana
Nancy – CSIYH1* : 12/05/2021 – 16/05/2021
De Braekeleer Lola - Francois Sofia - Marcotte Valentin - Scauflaire Marine
Nancy – CSI1* : 12/05/2021 – 16/05/2021
Berrittella Loris - Berrittella Ugo - Budd Nathan - De Braekeleer Lola - Delree Maite - Francois Sofia - Levy Maurine - Marcotte Valentin - Scauflaire Marine
Nancy – CSI2* : 12/05/2021 – 16/05/2021
Berrittella Loris - Berrittella Ugo - Budd Nathan - De Braekeleer Lola - Delree Maite - Marcotte Valentin - Scauflaire Marine
Herzlake – CSIYH1* : 13/05/2021 – 16/05/2021
Philippaerts Thibault
Herzlake – CSI2* : 13/05/2021 – 16/05/2021
Philippaerts Thibault - Thomas Gilles
Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 13/05/2021 – 16/05/2021
Bastenie Annelies - Celis Davy - Charon Deligny Mathis - Clemens Pieter - Cornelis Kelly - Cox Karel - De Brabandere Jean – Baptiste - Demolie Camille - Denutte Hendrik - Geurts Jessica - Goossens Dries - Guery Jerome - Guisson Aurelia - Guisson Tristan - Haep Katja - Hemeryck Rik - Kenis Pieter - Neven Wout - Schepers Paulien - Van der Linden Dries - Van Paesschen Constant - Vanderhasselt Christophe - Vandousselaere Kelly
Opglabbeek – CSI2* : 13/05/2021 – 16/05/2021
Buyse Juliette - Cleeren Kristof - Clemens Pieter - Conter Zoe - Cox Karel - Demolie Camille - Denutte Hendrik - Francois Emilie - Geurts Jessica - Guery Jerome - Guery Patricia - Guisson Aurelia - Guisson Tristan - Haep Katja - Hemeryck Rik - Herpoel Juliette - Kenis Pieter - Peeters Leonie - Philippaerts Nicola - Putters Claire - Putters Evelyne - Schepers Paulien - Van der Linden Dries - Van Duppen Charlotte - Van Paesschen Constant - Vanderhasselt Christophe
Opglabbeek – CSI1* : 13/05/2021 – 16/05/2021
Beel Ann - Biebuyck Camille - Bradt Quinten - Castro Louise - Celis Davy - Celis Kim - Charon Deligny Mathis - Claessens Florian - Danneels Anouch - De Meyer Gaëlle - Denutte Jules - Geurts Jessica - Goudezeune Mathieu - Hemeryck Rik - Herpoel Juliette - Igalson Muriel - Lahousse Judith - Lambrecht Louis - Maelfait Sam - Neven Wout - Robberechts Thibeau - Rogiest Emile - Rombouts Seppe - Schepers Paulien - Van Der Meerschen Nikita - Van Duppen Charlotte - Van Paesschen Constant - Vandousselaere Kelly - Vangeebergen Giel - Verhoogen Daan
Samorin – CSI2*-W : 13/05/2021 – 16/05/2021
Vanhauter Laurence - Vinckier Jan
Samorin – CSIYH1* : 13/05/2021 – 16/05/2021
Vanhauter Laurence
Dressuur
Grote-Brogel – CDIJ : 14/05/2021 – 16/05/2021
Brauwers Louise: Esprit
Clabots Brittany: Fluegel
De Jong Jette: Indini
Goovaerts Alexander: Habiba Vh Bloemenhof
Hertogs Seppe: Goby
Jorissen Lilly: Secret Agent Amour
Nevelsteen Michiel: Lars Van Het Kristoffelhof
Opsomer Julie: Parodie 360
Scheys Thieu: Venice
Sutherland Julie: Febe CvH
Grote-Brogel – CDIY : 14/05/2021 – 16/05/2021
Colling Maïté: Rapallo C.L.
Richmond Charlotte: Goliath van de Kempenhoeve
Van Den Steen Amber: Fame
Grote-Brogel – CDI3* : 14/05/2021 – 16/05/2021
Cool Isabel: Glorious Coolhorses
Defalque Charlotte: Botticelli
Fairchild Alexa: Dabanos D’o4
Hendrikx Suraya: Dear Friend 2
Koninx Julie: Emmerson
Michiels Domien: Intermezzo Van Het Meerdaalhof
Pauluis Larissa: First- Step Valentin – flambeau
Poncelet Laureen: Sir Rubinus
Vandenberghe Thibault: Santiago Song
Vanommeslaghe Laurence: Edison – Havalon
Verwimp Jorinde: Cape Town – Golddream Vd Kempenhoeve
Grote-Brogel – CDIU25 : 14/05/2021 – 16/05/2021
De Graeve Laura: Charlie
Hendrikx Suraya: Black Beauty
Lammens Lauranne: Hilcara Van Het Vijverbos
Vandeborne Lore: Ikke-pia V/d Bergerhoeve
Grote-Brogel – CDIP : 14/05/2021 – 16/05/2021
Blommaert Ine: Wise Guy
Collard Clara: Orchid’s Borneo
COLLING Maïté: Donaldson 3
De Strooper Florentien: Coolhorses Casanova
Everars Liezel: Fs Capelli De Niro
Hermans Angelina: Djamila 36 – Macho
Herweyers Emilie: Don’t Dream WE
Leduc Elisabeth: Campsterhoven's Baldato
Peeters Anna: Balotelli
Van Laeken Rhune: Drops
Verheecke Aude: Kronio van de Delthoeve
Waverijn Lisa: Dornier
Grote-Brogel – CDICh-A : 14/05/2021 – 16/05/2021
De Rover Xyliana: G-star
Vercammen Isabeau
Verwimp Elise: Boemerang
Eventing
Aston Le Walls – CCI4*-S : 11/05/2021 – 13/05/2021
Van Rijckevorsel Constantin: Inside Out Du Langwater
Kalundborg – CCIP2-L : 14/05/2021 – 16/05/2021
Bosschaerts Febe: Gasmann B Vh Juxschot
Mennen
Kronenberg – CAI3*-P4 : 13/05/2021 – 16/05/2021
Bax Tinne: Beukenhof’s Iwan – Cuppers Salinero – Good Hope’s Kyokko – Vechtzicht Commanchero – Vechtzicht S Consul – Vechtzicht’s Challenger – Vechtzicht’s Conway
Vanhoenacker Julien: Blitz – Rhosbrenin Hedydd – Trippel – Vierhoek’s Jackson – Zonnekamp’s Brightly Shining
Kronenberg – CAI3*-H2 : 13/05/2021 – 16/05/2021
Andre Jean-Charles: Noble De Lambetiennes – Playboys des Lambetiennes
Binet Nicolas: Diego D – Harant – Ivan – Windsor
Heylen Wim: Elmo B – Figaro A – Garvin van Papinglo
Kronenberg – CAI3*-H4 WCupQ : 13/05/2021 – 16/05/2021
Degrieck Dries: d’aguistinie – Dirk – Garrelt – Grenadier – Hunter – Karpos – Kizandro – Zilverone
Geerts Glenn: Aba Sam – Birckhouse Billie – Dash – De Solist – Erdball – Goliath van Buterheideveld – Intens – Isaac – Ivilandro – Zeron
Kronenberg – CAI2*-P1 : 13/05/2021 – 16/05/2021
Jacobs Karl: Templedruid Guatemala
Pallen Sebastien: Carlo
Kronenberg – CAI2*-P2 : 13/05/2021 – 16/05/2021
Pottier Hugues: Cunera Alcatraz – Equi Center’s Isis – Palermo
Kronenberg – CAI2*-H4 : 13/05/2021 – 16/05/2021
Stokmans Tom: Bouke – Cassallums Gian – Topspeed Bauke – Topspeed Sanne – YK Tieme
Kronenberg – CAI3*-P2 : 13/05/2021 – 16/05/2021
Van Den Broeck Pieter: Heidewinde’s Parelli – Vierwindstreken Myron – Zandberg’s Job
Endurance
Alcacer Do Sal – CEI1* 100 : 15/05/2021 – 15/05/2021
Hardy Elisabeth: Elton Grezette
Vaissac – CEI1* 100 : 15/05/2021 – 15/05/2021
Peignat Steve: Eaunoire Ikam