Internationale selecties
Het internationale weekend staat vooral in het teken van de driesterrenwedstrijd in het Sentower Parik, maar ook in het Duitser Eschweiler zien we enkele landgenoten aan de start. De eventingruiters kunnen hun hart dan weer ophalen in het Nederlandse Kronenberg.
Jumping
Eschweiler – CSIYH1* : 05/08/2020 – 08/08/2020
Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Verberckmoes Maartje
Eschweiler – CSIL1* : 05/08/2020 – 08/08/2020
Buytaert Sandra
Eschweiler – CSI2* : 05/08/2020 – 08/08/2020
Buytaert Sandra - de Azevedo Luiz Felipe Neto - Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Verberckmoes Maartje
Opglabbeek – CSI3* : 06/08/2020 – 09/08/2020
Appelen Jeroen - Carton-Grootjans Ann - Clarys Bart - Clemens Pieter - Conter Zoe - Cox Karel - De Winter Jeroen - Demeersman Dirk - Doem Arnaud - Goffinet Thierry - Guery Jerome - Hendrickx Dominique - Lambrecht Vincent - Mathy Francois Jr - Patteet Gudrun - Peeters Leonie - Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier - Symons Hannes - Thomas Gilles - Van Den Bosch Ines - Vanderhasselt Yves - Vereecke Andres - Vereecke Koen - Vermeir Wilm - Vernaet Frederic - Vorsselmans Annelies
Opglabbeek – CSI1* : 06/08/2020 – 09/08/2020
Boyen Jan - Carton Inge - Castro Louise - Conter Zoe - Daigneux- Lange Fabienne - De Corte Stephanie - Devisscher Margot - Frippiat Charlotte- Frippiat Margaux - Goffinet Thierry - Jennen Eva - Loconsole Elisa -Mathy Francois Jr -Peeters Leonie - Schepers Andries - Van Den Bosch Ines - Vernaet Frederic - Willems Nathalie
Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 06/08/2020 – 09/08/2020
Carton-Grootjans Ann - Clemens Pieter - Conter Zoe - Cox Karel - Daigneux- Lange Fabienne - De Winter Jeroen - Doem Arnaud - Gelin Melanie - Goffinet Thierry - Guery Jerome - Hendrickx Dominique - Korsten Lennert - Mathy Francois Jr - Peeters Leonie- Rombouts Robrecht - Thomas Gilles - Vanderhasselt Yves - Vereecke Andres - Vereecke Koen - Vernaet Frederic - Vorsselmans Annelies
Eventing
Kronenberg – CCI3*-S : 06/08/2020 – 09/08/2020
Benay Celia: Delara
Boon Maarten: Gravin van Cantos
d’ Andrimont Stephanie: Casperelli
De Cleene Wouter: Boy
de Liedekerke – Meier Lara: Ducati d’Arville – Hermione D’arville
Denutte Timothy: Coldplay
Donckers Karin: Fletcha Van ‘t Verahof – Leipheimer Van ‘t Verahof – Ludique Du Coeur Des Collines
Emsens Valentine: Esther Du Maillet
Hermans Bart: Gorki Van De Pertjeshoeve
Heyndrickx Kurt: Quinlan Z
Revyn Nele: Nelson van Desta
Thual Camille: Nereo CP
Van Den Broeck Tom: Ruben De La Pomme
Vandendriessche Brecht: D’amour
Vanhouche Giel: Figaro de Verby
Verwimp Jarno: Dabiola M – Hilton – Mahalia
Kronenberg – CCI2*-S : 06/08/2020 – 09/08/2020
Adriaensen Geert: Darius De Bas
Binard Leon: Enzo van het Vennehof
Brechon Laetitia: Guido
De Baets Alissa: Juorum Van’t Welthof
De Cabooter Celine: Goteus S
De Cartier Sybille: Un de Nanou
De Cleene Wouter: Bohannan – Nestor
de Liedekerke – Meier Lara: Cascaria V – Hooney D’arville – Origi
Debusschere Hugo: Winner C
Devriendt Francis: Mellow Vh Polderhof
Donckers Karin: Hamilton
Eggermont Lauren: Master PJ
Gabriel Valentine: Duke
Geirnaert Rik: Dalton De La Vie Z
Geldhof Klara: Livius
Goris Davy: Contador Z
Laffineuse Marc: Cruise on Inny
Laschet Hugo: Caitane Vd Cumul Z
Madrenas Lola: Valentino de Nine Z
Magnus Tine: Champagne Pia Z – Dia Van Het Lichterveld Z
Marïen Steven: Noortje van de Wendy Kurt hoeve
Martens Vincent: Kyra VM – Marcorado Vm
Raty Chloe: ambassadeur d’oc
Simond Gauke: Hasta La Vista
Taquet Maelle: Grafitti Van t Stelenshof
Valckx Melanie: Eddy Wally
Van Den Broeck Tom: Kaaiman V/D Kooldries
Van Dijck Anne: Cooley Earl
Van Winkel Steve: Bhf Tuxedo – My Morris
Verwimp Jarno: Hella – Vigo’s Flip De Muze Z
Kronenberg – CCI1*-Intro : 06/08/2020 – 09/08/2020
Beyne Bruno: Havano de Saar – Idith De Saar
Binard Leon: Magic Moment – Satini – Valhala
Bodart Mathias: Fort Lauderdale W
de Jamblinne Axelle: Acrobate Star
de Jamblinne Geoffroy: Indila de la Licorne – Inedit De Virton
de Liedekerke – Meier Lara: oda
De Theux Charlotte: Diorello D’elo Z
Delvaux Camille: Joost – Qc Rock And Roll
Eggermont Lynn: Lory Van Het Lichterveld Z
Emsens Valentine: Dare Dare Du Mont D’anhee
Gilbert Alexia: Ginger
Heine Elena: Chagall de Royompre
Houyon Armelle: L’Eau De Vie Z
Laffineuse Elena: Coolys Royale
Lambotte Olivia: Clyde De Luxe
Lamy Marie: Feeling De Froidefontaine
Martens Vincent: Olympic Eis VM
Martins Amicie: Vaudou du Boisdeville
Minner Manon: Duchesse du Chaillou – Iguins du Haras des Barrages – Shanroe Peeters
Paulus – de Jamblinne Anne: Roffignac
Raty Chloe: Carina IV
Valckx Melanie: Olympia De Muze
Van Den Broeck Lander: F.f. Welldone
Van Den Broeck Tom: Casper
Van Esser Herwig: Fyrista
Vanhouche Giel: Journee