
Jens Vandenberk scoort opnieuw in het Sentower Park!
Enkele dagen na hun overwinning tijdens de CSI2* GP hebben Jens Vandenberk en zijn 18-jarige BWP-hengst Faldiano (Heartbreaker) van fokker Benny Helsen opnieuw voor een topklassering weten te zorgen in het Sentower Park van Opglabbeek. Ze verschenen vanavond aan de start tijdens de 1.50m hoge GP Qualifier en na een foutloze basisomloop waren ze een van de 15 combinaties die zich naar een plaatsje in de barrage wisten te springen. Daarin hielden ze opnieuw alle balken netjes in de lepels en met een finishtijd van 42.22 seconden verzekerden ze zich van de 6de plaats in het klassement.
Bovenaan dat klassement stond de Nederlandse amazone Sanne Thijssen met haar inmiddels 17-jarige hengst Con Quidam RB (Quinar Z). Zij wist in die barrage de klok te stoppen in 40.16 seconden en daarmee wist ze opnieuw een overwinning op haar palmares te schrijven.
Maar veel overschot had Thijssen echter niet, want de Turkse ruiter Omer Karaevli zat haar aardig dicht op de hielen. Hij finishte met de 12-jarige BWP-ruin Livingstone van het Peggershof (Ogano Sitte) echter in 40.20 seconden en zo kwam hij 4 honderdsten van een seconde tekort voor de overwinning. De Italiaan Lorenzo de Luca was de 3de die het podium wist te halen. Hij zadelde de 10-jarige Zangersheide-merrie Promise Z (Gestion Priamus Z) van fokker Jonna Sunblad met wie hij over de meet wist te komen in 41.17 seconden.
Verder was er voor ons land ook nog een 9de plaats voor Pascale Haep met Iashin Sitte (Bamako de Muze), een 10de plaats voor Alexander Kumps met Luigi van de Kornelishoeve (Carabas Vd Wateringhoeve) en een 12de plaats voor Rik Hemeryck met Navarro van het Eelshof (Jappelloup vh Dauwhof).