Jules Denutte start de dag met winst!
In het Sentower Park van Opglabbeek zijn ze vandaag toe aan de 4de dag van het internationale jeugdconcours en die dag startte vanmorgen met een 1.40m rubriek voor de Junioren. Na 2 overwinningen voor Yana Jansegers de voorbije dagen wat het ditmaal Jules Denutte die op deze hoogte voor een Belgische overwinning wist te zorgen. Denutte zadelde voor deze ochtendrubriek de 10-jarige ruin Hector (Flamenco de Semilly) en liet de Brabançonne weerklinken met een foutloze ronde in 63.86 seconden.
Hij kreeg op het podium het gezelschap van 2 Zwitserse ruiters met op de 2de plaats Noah Keller. Die zat in het zadel van de 13-jarige schimmelhengst Compelling Z (Chellano Z), die we kennen van onder het zadel van Shane Breen, en wist in deze speedclass de klok te stoppen in 66.18 seconden. Zijn landgenoot Thierri Wagner volgde dan weer op de 3de plaats. Hij loodste de 11-jarige ruin Balou’s Bellissimo (Balou du Rouet) naar de meet in 67.44 seconden en verzekerde zich daarmee ook van een plaatsje op het podium.
Estee Bomerré werd verder nog 4de met Moonshine Van ’t Ameldonk Z (Marius Claudius), Luiz Felipe Neto de Azevedo 5de met Palmer – V (Mylord Carthago), Ines van Dijck 6de met Judyan T van het Herdershof en Yana Jansegers 11de met Fiorucci (E-Pleasure).






