Koen Vereecke wint GP-kwalificatie!
Na de rubrieken voor de jonge paarden stond vanmiddag op de Grote Ashford Arena van het Sentower Park de 1.40m hoge GP-kwalificatie op het programma. Daarin was het onze landgenoot Koen Vereecke die aan het langste eind trok en zijn naam van snelheidsduivel weer alle eer aan deed. Vereecke rekende op de 11-jarige Zangersheide-merrie Donna Vd Windeweg Z (Diamant de Semilly) en wist de concurrentie gemakkelijk achter zich te laten met een finishtijd van 62.41 seconden.
De Duitse amazone Kathrin Müller was degene die het dichtst in de buurt wist te komen van Vereecke. Zij zat in het zadel van de 12-jarige Emmely (Labor’s VDL), maar kwam met haar tijd van 64.66 seconden toch duidelijk tekort om Vereecke het vuur aan de schenen te leggen. De 3de plaats was voor de Britse amazone Zoe Potter. Zij zadelde de 9-jarige Wings Z (Eurocommerce Washington) en wist de klok te stoppen op 65.96 seconden.
Verder werd Melissa Zerbini nog 4de met King Pika (Ogano Sitte), Jan van Alken 5de met Balou van het Kapelhof Z (Balou du Rouet), Loic Cannaert 8ste met Donna Doria Z (Diamant de Semilly), Katja Haep 14de met Chupalina 2 (Clarimo), Vincent Lambrecht 15de met Catwalk Harry (Verdi TN), Lieven Devos 19de met Fiorucci (E-Pleasure) en Elisa Strubbe 21ste met Z Riaralda Z (Zilvestar T).






