Liselotte De Waele wint LRV-indoor Sint-Niklaas
Op de indoor die door de rijvereniging Sint-Niklaas werd georganiseerd in ?t Overdijk in Moerzeke werd de barrage van de klasse Zwaar gedomineerd door nazaten van Heartbreaker. Maar liefst drie van de vier barragekandidaten dragen langs vaders- of grootvaderszijde het bloed van de BWP-ambassadeur in hun aderen. Liselotte De Waele uit Klein Sinaai won met de merrie Schanul (v. Heartbreaker). Benny Van De Walle reed met zijn goedgekeurde hengst Emilion van ?t Schaaphof (v. Heartbreaker) naar de tweede plaats voor Gert Geeroms met Evanco van het Weidse Hof. Deze laatse is een zoon van Vancouver D´Auvray die op zijn beurt een zoon is van Heartbreaker.
In de klasse Midden was Stijn Claessens (Moerzeke) de beste van de 12 barragekandidaten. Hij won de druk bezette barrage met Drum van de Bochten (v. Unique II Drum vh Juxschot). Patrick Oelbrandt van de plaatselijke rijvereniging kwam heel dicht in de buurt van de winnende tijd maar hij strandde met Evita (v. Querlybet Hero) op de tweede plaats.
In de klasse Licht was de zege voor Jonas Berkers uit de rijverening Zele. Hij was met Carlito de Winghe Z de snelste van maar liefst 28 barragekandidaten.






