Immo Fluisteraar

Noterman wint CSI2* GP Knokke Hippique
Bjorn Van Bunder
23/07/2017 17:11
23/07/2017 19:03
3 min
paardenfotograaf.be

Noterman wint CSI2* GP Knokke Hippique

De CSI2* finale aan het eind van Knokke Hippique 2017 is gewonnen door de Antwerpse ruiter Dimitry Noterman met zijn vertrouwde hengst Bacardi-Rhum de Muze (Kannan). De nationale ruiter klopte de internationale grootheid Denis Lynch (Corvich) en zijn leerling Ibrahim Bisharat (Lady Pilox). Ook de Belgische amazones Celine Schoonbroodt-de Azevedo (Venus de l'Eyre), Pascale Haep (Iris vd Bisschop) en Leonie Peeters (Al Capone) haalden de barrage. Denis Lynch won eerder wel de CSi1* GP met Rmf Hortensia (Heartbeat), waarin hij Joe Clee en de BWP-hengst Kafka vd Heffinck (Calvaro) voor bleef. In de slotproef 1.50m CSI3* ging winst naar niemand minder dan Ben Maher (Winning Good, v. Winningmood), voor Shane Breen met Ipswitch vd Wolfsakker (London) en Andersson Petronella met Pironella (Nonstop). Voor België maakte zoe Conter (Zeta di Sabucci), Jan Claeys Charmeur vh Kloosterhof) en Ann Carton-Grootjans (Funky Music) een fout in de barrage, wat hen in de tweede helft van de toptien bracht.

Uitslagen Knokke Hippique

19 - 23 / 07 / 2017.

CSI3*

Class 20 Table A two phases special 1 m 35

3. Koen Vereecke – Diadarco van Evendael Z 0 – 0 – 35,25 sec.

10. Ann Carton-Grootjans – irvine ter Doorn 0 – 0 – 40,06 sec.

Class 21 Table A against the clock 1 m 45

7. Niels Bruynseels - Himalaya van het Molenhof 0 – 72,43 sec.

9. Olivier Van Roosbroeck – Ellenoy 0 – 74,75 sec.

20. Damien Haelterman – Hooligan de Laubry 0 – 76,89 sec.

Class 22 Table A two phases special 1 m 45

2. Koen Vereecke – Diadarco van Evendael Z 0 – 0 – 39,97 sec.

14. Emilie Conter – Mufasa 0 – 0 – 46,82 sec.

Class 28 Table A with jump off 1 m 50 (LR)

6. Zoe Conter – Zeta di Sabuci 0 – 4 – 41,26 sec.

7. Jan Claeys – Charmeur van het Kloosterhof 0 – 4 – 42,31 sec.

9. Ann Carton-Grootjans – Funky Music 0 – 4 – 45,91 sec.

Class 24 Table A with jump off 1 m 45

1. Koen Vereecke – Jativia 0 – 0 – 37,66 sec.

3. Jos Verlooy – Gaston van ’t Steentje 0 – 0 – 39,27 sec.

Class 14&25 Table A with jump off 1 m 45

1. Zoe Conter – Zeta di Sabuci 0 – 0 – 34,15 sec.

8. Emilie Conter – Salto des Casty 0 – 6 – 49,89 sec.

Class 26 Grand Prix Table A with jump off 1 m 55 (LR)

1. Willem Greve (NED) – Carambole N.O.P.0 – 0 – 45,43 sec.

7. Jos Verlooy – Domino 0 – 4 – 46,86 sec.

8. José Thiry – Cyrano d’Orbri 0 – 4 – 46,99 sec.

Class 27 Table A two phases 1 m 45

1. Jos Verlooy – Gaston van ’t Steentje 0 – 0 – 30,38 sec.

8. José Thiry – Cabbo 0 – 0 – 36,51 sec.

CSI2*

Class 10 Table A two phases special 1 m 35

7. Camille Demolie – G Star du Cartier 0 – 0 – 33,39 sec.

17. Brecht Bille – Aagje de Bioagrico 0 – 0 – 38,22 sec.

19. Louise Van Laer – Jakarta van het Raafveld 0 – 0 – 38,75 sec.

Class 11 Table A two phases 1 m 40

7. Zoe Conter – Cookie 0 – 0 – 28,23 sec.

8. Anthony Wellens – Jetot Fravanca 0 – 0 – 28,38 sec.

18. José Thiry – Coco Chanel 0 – 0 – 30,01 sec.

20. Celine Schoonbroodt-de Azevedo – Venus de l’Eyre 0 – 0 – 30,15 sec.

24. Nikita Taveirne – Quickly Z 0 – 0 – 31,01 sec.

29. Leonie Peeters – Quaresmas de Marchesana 0 – 0 – 31,91 sec.

31. Niels Bruynseels – Joker vd Vlasbloemhoeve 0 – 0 – 31,98 sec.

32. Marie Kundycki – I Circa d’Or 0 – 0 – 32,04 sec.

36; Niels Bruynseels – Chief 0 – 0 – 32,47 sec.

41. Emilie Conter – Salto des Casty 0 – 0 – 34,41 sec.

43. Jos Verlooy – Quebracho Semilly 0 – 1 – 35,84 sec.

Class 15 Table A two phases 1 m 35

9. Brecht Bille - Aagje de Bioagrico 0 – 0 – 36,00 sec.

10. Pascale Haep – Mystic Blue HH 0 – 0 – 36,95 sec.

Class 16 Table A two phases 1 m 40

5. Anthony Wellens – Jessien van ’t Martendonkerf 0 – 0 – 30,66 sec.

8. Niels Bruynseels – Chief 0 – 0 – 32,85 sec.

12. Dimme D’Haese – Beijing la Silla 0 – 0 – 34,66 sec.

17. Francois Mathy jr. – Capitaine de Flobecq 0 – 4 – 30,09 sec.

22. Jan De Pauw – Jakarta Royale D.S. 0 – 33,79 sec.

Class 17 Table A with jump off 1 m 40

4.Niels Bruynseels – Chief 0 – 0 – 42,05 sec.

6. Zoe Conter – Dolce Vita Kdw Z 0 – 4 – 44,90 sec.

15. Maartje Verberckmoes – Cous Cous 4 – 70,08 sec.

Class 18 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45 (LR)

1. Dimitry Noterman – Bacardi-Rhum de Muze 0 – 0 – 40,21 sec.

5. Celine Schoonbroodt-de Azevedo – Venus de l’Eyre 0 – 0 – 43,71 sec.

6. Pascale Haep – Iris van de Bisschop 0 – 0 – 45,22 sec.

9. Leonie Peeters – Al Capone 0 – 0 – 47,34 sec.

In beeld

Stephex Horse Trucks

Komende evenementen

ECCO FEI World Championships 2022, Herning 09/08 - 14/08

CSI3* Traverse City 09/08 - 14/08

CSI3* Herning 09/08 - 14/08

CSI3* Vancouver - Langley BC 10/08 - 14/08

CSI2* Harthill 10/08 - 14/08

CSI2* Houten 10/08 - 14/08

CSI3* Sentower Park 10/08 - 13/08

CSI3* Deauville 11/08 - 14/08

CSI2* Cervia 11/08 - 14/08

CSI2* Millstreet 11/08 - 14/08

BK Mennen/ChB Attelage Booischot 13/08 - 15/08

Voorbije evenementen

CSI2* Portland-West Linn 03/08 - 07/08

CSI5*/CSI2* Traverse City 03/08 - 06/08

CSI4*/CSI2* Pinneberg 03/08 - 07/08

CSI3* St.Lô 03/08 - 07/08

CSI3* Sentower Park 03/08 - 06/08

CSI2* Cervia 04/08 - 07/08

CSI2* Lier 04/08 - 07/08

CSI2* Herning 05/08 - 08/08

CSI2* Valkenswaard 05/08 - 07/08

Laatste Haverklap