Pedro Nolasco wint nu ook 9de manche voor 7j
Op de STX-Cyclus voor jonge paarden heeft de Braziliaanse ruiter Pedro Nolasco na de manche in Bornival nu ook in Ghlin de manche voor de 7-jarige paarden weten te winnen. Nolasco kon daarvoor opnieuw rekenen op de bont Zangersheide-merrie Kan Da ter Speldonck Z, een dochter van Kannan en Casper van Erpekom Z die gefokt werd door Marijke Van Eynde. Nolasco klokte in de 2de fase in 27.91 seconden en met die prestatie had hij ruin een halve seconde voorsprong op de concurrentie.
Tom Sneppe volgde na Nolasco op de 2de plaats in het klassement. Hij kwam in de 2de fase over de meet in 28.44 seconden en zat in het zadel van de merrie Pippa Ter Linden, een dochter van Richebourg en Cento uit de fokkerij van Hoever Ter Linden/Dirk Van Poucke.
De 3de plaats was weggelegd voor Stefan De Pauw en dit met de schimmelmerrie California Van Kojakhoeve Z (Cicero Z x Sheyenne de Baugy – F: Jurgen Zelderloo). Ook zij wisten voor een dubbel foutloze ronde te zorgen en dit in een tijd van 30.45 seconden.
Yves Vilain met Amethyste d’Or Z (Action-Breaker x Calvaro Z – F: Jurgen Zelderloo) en Steve Lefevre met Paola vd Bisschop (Lector vd Bisschop x Stakkato - F: Stal den Bisschop) vervolledigden de top van het klassement op de 4de en 5de plaats.
Klik hier voor de uitslag.






