Pieter Devos scoort nu ook in Hamburg!
Naast de eerste ronde van de Global Champions League stond er vandaag op de Longines Global Champions Tour van het Duitse Hamburg ook nog een 1.50m rubriek met barrage op het wedstrijdprogramma. Daarin wist onze landgenoot Pieter Devos zich in de prijzen te rijden met de 14-jarige Mom’s Coleraine Des Bergeries (Canturo). In een barrage waarvoor zich 9 van de 30 combinaties wisten te klasseren slaagde Devos er opnieuw in om de 0 op het scorebord te houden en legde hij uiteindelijk beslag op de 6de plaats na een finishtijd van 49.05 seconden.
Het volledige podium in deze rubriek kleurde Duits met bovenaan het klassement Hans-Dieter Dreher. Die was vergezeld van de 13-jarige Vestmalle Des Cotis (Baloubet du Rouet) en wist de overwinning veilig te stellen met een foutloze barragerit in 43.34 seconden.
Amazone Janne Friederike Meyer-Zimmerman volgde hier na op de 2de plaats. Ook zij wist een foutloze ronde af te leveren met haar 11-jarige Chesmu KJ (Cornet Obolensky) en zij kruiste daarbij de meet in 43.78 seconden. Mario Stevens tenslotte vervolledigde het Duitse podium op de 3de plaat. Hij stuurde de 9-jarige Starissa (Stakkato Gold) naar de eindmeet in 44.71 seconden.






