Thuisoverwinning voor Harrie Smolders!
De Nederlander Harrie Smolders heeft vanmiddag voor een tweede Nederlandse overwinning weten te zorgen op de The Dutch Masters – Indoor Brabant. Na de overwinning van Leopold van Asten tijdens de 1.40m hoge openingsrubriek was Smolders namelijk de beste tijdens de 1.45m rubriek. Daarvoor kon hij rekenen op de 10-jarige hengst Escape Z, een zoon van zijn voormalige topper Emerald van ’t Ruytershof. In een rubriek tegen de klok spurtte Smolders naar een chronotijd van 62.22 seconden en daarmee had hij bijna 4 volle seconden voorsprong op de concurrentie.
De Duitser Christian Ahlmann was degene die het dichtst in de buurt van Smolders wist te komen. Ahlmann zadelde de 8-jarige hengst d’Aganix 2000 Z (Dominator 2000 Z), maar moest met zijn van 66.03 seconden dus duidelijk zijn meerdere erkennen in de snelle Nederlander. De 3de plaats bleef opnieuw in eigen land en daarvoor zorgde Maikel van der Vleuten met de 13-jarige ruin Edgar (Warrant). Hij wist in deze speedclass een tijd van 66.12 seconden op het scorebord te brengen.
Voor ons land wist Pieter Clemens zich nog net te klasseren. Hij werd met de 10-jarige ruin Malibu de Wiqui (Nabab de Rêve) 11de nadat hij eveneens voor een foutloze ronde wist te zorgen.






