Vic de Plecker snelt naar winst in het Sentower Park!
Naast enkele Grote Prijzen stonden er vandaag tijdens de slotdag van het internationale jeugdconcours van het Sentower Park natuurlijk ook nog verschillende andere rubrieken op het programma. Zo vond er op de Stephex Arena net voor het middaguur een 1.35m rubriek plaats en daarin was het Vic De Plecker die voor een overwinning wist te zorgen. De Plecker, die de voorbije dagen ook al voor enkele klasseringen wist te zorgen, had de 10-jarige ruin Corvette Van ’t Koningshof Z (Clarissimo Z) gezadeld en wist met een finishtijd van 55.61 seconden overtuigend de concurrentie achter zich te houden.
Hij had met die prestatie ruim 1.5 seconden voorsprong op Jules Denutte die goed was voor de 2de plaats in het klassement. Ook Denutte wist met de 9-jarige ruin Nevada Quality Z (Numero Uno) voor een foutloze ronde te zorgen, maar hij deed er 57.27 seconden over om de meet te bereiken. Onze landgenoten kregen op het podium het gezelschap van de Ier Gary Dooley. Die kwam over de meet in 57.37 seconden en kon daarvoor rekenen op de 7-jarige merrie Csf Olympic Jewel (Mylord Carthago).
Yana Jansegers strandde net naast het podium op de 4de plaats met Tjena Tops (Diamant de Semilly), Oscar van den Berghe werd nog 8ste met Lavanoche T&L Z (Lavallino Ter Klomp), Alice Oost 9de met Jamara van de Moortelshoeve (Elvis Ter Putte), Lali Gatellier 11de met Enzo Bb Z (Elvis Ter Putte) en Lars Verschueren 12de met Sublime van de Lindehoeve Z (Skill Z).






