Kris Van Loo
27/10/2014 16:48
3 min
paardenfotograaf.be

WB dressuur en jumping in Lyon

In België is er dit weekend de driesterren jumpng van Luik. Voor meer sterren moet je naar Lyon, waar de wereldbeker jumping en dressuur wordt verreden met voor België onder andere Niels Bruynseels, PIeter Devos, Constant Van Paesschen, Jeroen Devroe, Philippe Jorissen en Mario Van Oshaegen

Internationale selecties jumping, dressuur, endurance 30 / 10 - 02 / 11 / 2014.

JUMPING

CSI5* W Lyon (FRA)

Niels Bruynseels : Filou D – Pommeau du Heup

Pieter Devos : Dream of India Greenfield – Dylano

Constant Van Paesschen : Citizenguard Understone van de Kapel – Citizenguard Toscan de St. Hermelle

CSI2* Lyon (FRA)

Emilie Conter – Zoe Conter – Leonie Peeters – Ignace Philips

CSI4*-W Lexington Kentucky (USA)

Francois Mathy jr. : D’Atlantique Royale – Ornellaia

Nicola Philippaerts : Challenge vd Begijnakker – J’Espere Dream

Olivier Philippaerts : Carlito C – Armstrong van de Kapel

CSI3* - CSIYH1* Liège (BEL)

Marie Bonet : Gamine – Zuberth D – Dires vd Tojopehoeve

Francois Bossu : Chica – Anisette du Val du Geer – Cameron de Hus

Ann Carton-Grootjans : Funky Music – Incroyable de Muze – Inca Boy van ‘t Vianahof

Pieter Clemens : Essini – Bugatti vd Nortside – Sweet de Beaufour – Perigrosso – Top Gun Semilly

Karline De Brabander : Bamako de Muze – Elvist Ter Putte – Fantomas de Muze – Hors d’O

Dirk Demeersman : Castelino van de Helle – STB Fleuri van de Koekelberg – Artemise du Houssoit – Baltik Sitte

Wouter Devos : Tonik Hero – Emporio van ’t Holeinde

Gilles Dunon : Wesselina – Fou de Toi vd Keihoeve

Emilie Francois : Baileys vd Vijf Eiken

Rik Hemeryck : Speedy des Mansarts – Figeac de Rève – Aiti

Dominique Joassin : Best of Opus Dei Z – Hermanie

Eleonore Lambilliotte : Refallo – Alaska V.G. Z – Hotcha van ‘t Rozendael

Jos Lansink : Ensor de Litrange Lxii – Virtuose d’Hyrencourt – Aganix du Seigneur – Horizon de Regor – Charly Chaplin S

Gudrun Patteet : Sea Coast Diamant Z – Sea Coast Hadise

Philippe Le Jeune : Edjaz van ’t Merelsnest – Loro Piana Filou de Muze – Cantiano

Damien Plume : Platon de Rohan – Ruffus de Mars – Cavaluna Z

Guillaume Ruant : Finesse van Sappenleen – Elaura-S – California Ee Z

Olivier Seynhaeve : Espoir – Fancyface

Laurent Van Der Straten : HH Colorado – Wot Shot

Cindy Van Der Straten-Marie : Sherman Sitte – Christina Sport Zep – Luxana-H – Too Much d’été

Christophe Vanderhasselt : Edel-Vitseroel – Gellah III – Pin Up d’Hammer

Yves Vanderhasselt : El Cassina van Kojakhoeve – Fiora v ’t Plutoniahof – Toscane Briovere

Cedric Volo : Garfield de Tiji – Homard des Templiers – Blue Magic

Gregory Wathelet : Jumex Sport Atlantus – Shou d’Ouilly – Conrad de Hus – Indorado van ’t Heike - Chanel

CSI1* Liège (BEL)

Manon Angonese – Manon Becker – Noemie Becker – Loris Berritella – Sandra Buytaert – Vanessa Buytaert – Emmanuelle Estevez – Delphine Falciani – Stephanie Falisse – Karina Franchi – Antoine Goffin – Bruno Goyens de Heusch – India Hertoghe – Melissa Laenen – Coraline Laurent – Vanina Lombard – Jean-Jacques Lorquet – Ludivine Lucas – Julie Mathot – Laura Mathy – Oksana Puzeys – Francois Rocks – Pierre Rocks – Julie-Pascale Ruant – Tatiana Troiani – Georges Trulemans – Mike Van Belle – Chloé Van Hove – Christine Vanderschelden – Megane Weyders

CSI2* - CSIYH1* Mijas (ESP)

Michel Blaton – Fabienne Daigneux-Lange – Perry Geryl – Maxime Harmegnies – Céline Schoonbroodt – Virginie Thonon – Kim Van Decraen

CSI2* - CSIYH1* Oliva Valencia (ESP)

Stephanie d’Andrimont - Gaetan Decroix – Jérome Guéry – Patricia Guéry – Marine Lenoble – Jean Christophe Meily – Christophe Meirschaert

CSI1* - CSIYH1* Boll (GER)

Jeroen Schepers

DRESSUUR

CDI-W Lyon (FRA)

Jeroen Devroe : Eres DL

Philippe Jorissen : Le Beau

Mario Van Orshaegen : Wilco V

ENDURANCE

CEI3* Montcuq (FRA)

Anne Cuvelier : Francesca

Joseph Denoel : Luna

Elsiabeth Hardy : Premiere de Crouz

Laura Houassin : Quick des Sauvlons

Maritza Pereira : Ravage du Saule d’Or

Romane Yernaux : Sichen des Sauvlons

bron: KBRSF

Stephex Horse Trucks

Recent nieuws van deze redactie

Komende evenementen

FEI Jumping European Championship for Young Riders, Juniors and Children 2024 15/07 - 21/07

CSI3* Tryon 16/07 - 21/07

CSI3* Saugerties NY 17/07 - 21/07

CSI2* Zuidwolde 17/07 - 21/07

CSI2* Caledon ON 17/07 - 21/07

CSI2* Caledon ON 17/07 - 21/07

CSI2* Traverse City 17/07 - 21/07

CSI3* Chard 17/07 - 21/07

CSI5*/CSI3*/CSI2* LGCT Riesenbeck 18/07 - 21/07

CSI5*/CSI3* Dinard 18/07 - 21/07

Voorbije evenementen

CSI4*/CSI2* Chantilly 09/07 - 14/07

CSI3* Megeve 09/07 - 14/07

CSI2* Courrière 09/07 - 14/07

CSI2* Tryon 09/07 - 14/07

CSI3* Traverse 10/07 - 14/07

CSI3* San Giovanni in Marignano 10/07 - 14/07

CSIO3* EEF Budapest 11/07 - 14/07

CSI2* Biskupiec 11/07 - 14/07

CSIO5* Falsterbo 11/07 - 14/07

CSI4* La Coruña 12/07 - 14/07

CSI4*/CSI2* Valkenswaard 12/07 - 14/07

Laatste Haverklap