Yana Jansegers wint opnieuw in Opglabbeek
Onze landgenote Yana Jansegers is opnieuw aan een sterk concours bezig tijdens het internationale jeugdconcours van het Sentower Park in Opglabbeek! Voor de tweede dag op rij wist ze er vanmiddag namelijk de 1.40m rubriek voor de Junioren op haar palmares te schrijven! In tegenstelling tot gisteren, toen ze won met haar Orlando van de Afspanning (Kartouzo van ’t Kathof), was ze ditmaal de beste met de 12-jarige schimmelmerrie Fiorucci (E-Pleasure), die we kennen van onder het zadel van Lieven Devos. Jansegers wist het zowel in de 1ste als in de 2de fase foutloos te houden en met een finishtijd van 29.33 seconden mocht ze opnieuw de hoofdprijs in ontvangst nemen!
De Tsjech Viktor Skutecky volgde na Jansegers op de 2de plaats in het klassement. Hij zat in het zadel van de 10-jarige ruin Tibo van de Windeweg Z (Thunder van de Zuuthoeve) en wist in de 2de fase de klok te stoppen in 29.49 seconden. De 3de plaats ging naar Duitsland en meer bepaald naar amazone Paula Pahl. Die had voor deze rubriek de 16-jarige merrie Cascade 37 (Illbruck Contago) gezadeld en mocht met een finishtijd van 30.83 seconden ook plaatsnemen op het podium.
Verder was er ook nog een 10de plaats voor Jules Denutte met Hector (Flamenco de Semilly) en een 12de plaats voor Mathieu Guery met Justinov VI (Ustinov).






