Zilver voor Estee Bomeré in Children GP!
Ook op het internationale jeugdconcours van Lambrechthausen in Oostenrijk stond deze slotdag natuurlijk volledig in het teken van de verschillende Grote Prijzen! In de Grote Prijs voor de Children wist onze landgenote Estee Bomeré vanmiddag voor een schitterend resultaat te zorgen met haar 10-jarige schimmel History Van ’t Ameldonk Z (Horion de Libersart). In een barrage waarvoor zich maar liefst 18 combinaties wisten te plaatsen wist zij de klok te stoppen in 47.09 seconden en deze prestatie leverde haar een 2de plaats op in het klassement.
Enkel de Nederlandse amazone Renske Van Middendorp wist te prestatie van Bomeré nog te overtreffen. Zij stuurde haar 10-jarige Dos Lunas Galaxie (ADC Chantecler Z) naar een finishtijd van 45.67 seconden en daarmee wist ze het dus toch nog anderhalve seconde sneller te doen dan onze landgenote. En ook op de 3de plaats kregen we hier een amazone dankzij Anna Ruggeri en de 12-jarie Dakotah 2 (Diarado). Ook zij hield het opnieuw foutloos in de barrage, maar dan in een tijd van 47.66 seconden.
Verderop in het klassement was er nog een 8ste plaats voor Louis Lambrecht met Touchant Van T&L Z (Toulon) en een 10de plaats voor Brent De Schrijver met Liv Good VD Kattevennen Z (Levisto Z).






