Andres Vereecke laat de concurrentie achter zich in St. Tropez
Nadat hij de voorbije twee dagen al tweemaal de neus aan het venster stak met een top 10-klassering heeft onze landgenoot Andres Vereecke vanmiddag nu ook voor een overwinning gezorgd in de Gassin Polo Club van het Franse St. Tropez.
Iets voor de klok van 16.00u werden de ruiters en amazones van de CSI2* competitie in de ring verwacht voor de 1.45m hoofdrubriek van de dag en daarin was het Vereecke die de hoofdprijs wist op te eisen. Dat deed hij met de 11-jarige BWP-merrie Ona van de Begijnakker, een dochter van Comme Il Faut uit de fokkerij van Ann Keisse. Vereecke en Ona van de Begijnakker haalden in deze rubriek tegen de klok de eindmeet in 59.78 seconden, waarmee ze de concurrentie achter zich hielden.
De Fransman Nicolas Delmotte was degene die het dichtst bij Vereecke in de buurt kwam en zo het zilver in eigen land wist te houden. Hij rekende op de 13-jarige merrie Citadin du Chatellier (L’Arc de Triomphe) en na een foutloze ronde wisten ze de klok te stoppen in 59.81 seconden. De Amerikaanse amazone Isabelle Ehman vergezelde het Belgische duo op de 3de plaats. Die stuurde de 12-jarige merrie Darra du Soleil (Kannan) veilig en wel naar de meet in 59.96 seconden, waarmee de top van het klassement dus bijzonder dicht op mekaar zat.







