Koen Cromheecke
01/08/2006 20:08
20/03/2023 06:09
2 min

Belgische selectie

Verrassing in de selectie voor het WK in Verden. Stefan Van Ingelgem moet (na de verkoop van een paard) z"n plaats afstaan. Kara Bosman is er voor het eerst bij.

DRESSUUR
* Wereldkampioenschap jonge dressuurpaarden - Verden (GER) 03 - 06 / 08 / 2006
6 jarigen :
Stefan Van Ingelgem : Ramblas (Oldenburg, Rivero II x Donnerhall)
Kara Bosman : Torino (KWPN, Kennedy x Saros)
5 jarigen :
Tom Heylen : Universal (KWPN, Flemmingh x Goodtimes)
Philippe Jorissen : Amaro Abano (Germany, Abanos x Donnerschlag)
reserve : Dominique Rombouts : Spotlight CCDK (Oldenburg, Sandro Hit x Campari M)

* CDI** Frys (GBR) 02 - 06 / 08 / 2006
David Engelen : Artic"s Rosantica - Werthino

* CPDI** Kristiansand (NOR) 04 - 06 / 08 / 2006
Bert Vermeir : Tiramisu


JUMPING
* CSIO**** Kiskunhalas (HUN) 03 - 06 / 08 / 2006
BELGIAN LAMICELL JUMPING TEAM
Koen De Waele : U2 - West Side v. Meerputhoeve
Perry Geryl : Palermo - Sea Coast Cantona Z - Sea Coast Heureka
Rudi Helsen : Maykel VI - Aconda II - Caracas
Christophe Vanderhasselt : Odoctro v. "t Vitseroel - Nico Graaf

* CSI**** Chernyakhovsk (RUS) 04 - 06 / 08 / 2006
Maurice Van Roosbroeck : Le Coup C - Oladin M

* CSI*** Balve (GER) 03 - 06 / 08 / 2006
Kristof Cleeren : Capriola v/d Helle - Chipie v/d Helle - Cardoso v/d Helle - Kanouk des Essarts
Bert Prouvé : Twenty - Sandokan B - Un Ami-S - Ultimo

* CSI* Sainte Cécile (FRA) 04 - 06 / 08 / 2006
Guy-Philippe Claeys : Romance - Marengo van Spalbeek - Thorgal
Hervé Daout : Gerboise - Noisy du Piroy - Piomino let"s go
Bert De Brauwer : Tristan by Cartoflex
Pyla Lombard : Etcaetera de Jade - Kartago - Namur 47
Shirley Pierard : Keynianne du Bouly - Izarra du Bouly

* EUROPEES KAMPIOENSCHAP CHILDREN JUMPING Istabul (TUR)
02 - 06 / 08 / 2006
Yanick Beirens : Vuergold van Koekshof
Gilles Detry : Arragon
Kilian Schepers : Landore v/h Hagehof
Ines Van Den Bosch : Impulsion
Constant Van Paesschen : Jetro

* CSIJ-A Istanbul (TUR) 02 - 06 / 08 / 2006
Julie Barbier : Mikado du Becqueron
Sophie Barbier : Kloé d"archonfosse

EVENTING
* EUROPEES KAMPIOENSCHAP YOUNG RIDERS EVENTING Pardubice (CZE) 03 - 06 / 08 / 2006
Kenneth Fransen : Remco
Vincent Martens : Treffer by Picobello - Lamicell Chumbawumba

* CCI*w-out SC Sandillon (FRA) 02 - 06 / 08 / 2006
Anne de Jamblinne : Italo
Jana Guffens : Adorable v/h Heidehof
Audrey Nicolai de Gorhez : Kad"or de l"alaric
Olivier Steeman : Icifary - Noblesse de l"épine
Valentine Steeman : Nevada d"heure - Fine merveille
* CICYoung Horses * Sandillon (FRA) 02 - 06 / 08 / 2006
Anne de Jamblinne : Far West de bersac
Geoffroy de Jamblinne : Marco du fot

Stephex Horse Trucks

Komende evenementen

CSI3* Ocala 18/06 - 23/06

CSI4* Hickstead 19/06 - 23/06

CSIO3* EEF Deauville 19/06 - 23/06

CSI2* Saugerties 19/06 - 23/06

CSI2* Traverse City 19/06 - 23/06

CSI2*-W Olomouc 20/06 - 23/06

CSI2* Azelhof 20/06 - 23/06

CSI3* Bedizzole 20/06 - 23/06

CSI2* Abano Terme 20/06 - 23/06

CSI2* Dettighofen - Albführen 20/06 - 23/06

CSI2* Hardelot 20/06 - 23/06

CSIO5* LLN Rotterdam 20/06 - 23/06

CSI5* LGCT Paris 21/06 - 23/06

CSI2* Heras 21/06 - 23/06

Voorbije evenementen

CSI2* Ocala 11/06 - 16/06

CSI3* Lexington, KY (Horse Park) 11/06 - 16/06

CSI3* Harthill 11/06 - 16/06

CSI2*-W Riga 12/06 - 16/06

CSI2* Puebla 12/06 - 16/06

CSI4* Traverse City 12/06 - 16/06

CSI3* Lichtenvoorde 12/06 - 16/06

CSI5* Spruce Meadows 12/06 - 16/06

CSI2* Le Pin au Haras 13/06 - 16/06

CSI4* Sentower Park 13/06 - 16/06

CSIO4* Sopot 13/06 - 16/06

CSI2* Bedizzole 13/06 - 16/06

CSI2* San Remo 13/06 - 16/06

CSI2* Matosinhos 13/06 - 16/06

CSI2* Pernay, Tours 13/06 - 16/06

Laatste Haverklap