Koen Cromheecke
31/07/2007 18:55
3 min

De selecties voor het weekend

Springen in Sao Paulo en Dinard. Het WK dressuur in Verden. Opnieuw een drukke kalender.

JUMPING
* CSI***** Sao Paulo (BRA)
Jos Lansink : Al Kaheel Cavalor Cumano - Al Kaheel Valentina van"t Heike
Patrick Mc Entee : Ever Mury Marais Z - Calva Mury Marais Z
Judy-Ann Melchior : Levisto Z - Espoir Z
Ludo Philippaerts : Parco - Tauber v "t Kapelhof

* CSI*** Dinard (FRA)
François Bossu : Chellane du Ruisseau - Lucky-Loke R - Idalpha de Loiselière - Wanda d"Airsain
Gilles Botton : Sungraaf - Kanouk des Essarts - Cybertop
Frederik Cattebeke : Cranville - Ueleme de Longpré - Wapiti de Bioagrico - Queros de Bioagrico
Perry Geryl : Caranco Z Alia - Louna des Pierres - Palermo - Ultimo Alia
Filip Lacus : Caritano - Scooby Doo - Ramexco
Philippe Le Jeune : Ulysse - Gentleman - Rudolf Z
Yves Simon : Mazarin des Pérées - Nec Plus Ultra MGC Leuze - Nostalgie Africaine
Cindy Van Der Strate : Porche - Huguo du Challois - Twitch S - Idéal Champeix

* CSI *** Hachenburg (GER)
Dennis Van Tilburg : VDL Al Cantino - VDL Sill

* CSIJuniors-A Moorsele (BEL)
Vincent Antonazzo : Mirabelle de Mirland - Pyrros du Ruisseau
Matthias Claeys : Waloubet vd Grundeval
Miel Delhaye : Jaffna du bon coeur - Jasilia du Coudray
Melanie Deloof : Artic Storm
Jolien Demeester : Sea Coast Heureka - Walestro vh Bloemenhof
Joy Demuynck : Royale v t Leeuwerikenhof - Manhattan Treille
Gilles Detry : Arragon - Vasco des Bruyères
Manuel Dupont : Quintus vd Dwerse Hagen
Mathieu Eggermont : Roosje vd Somme
Jessica Geurts : Cherry Pie - Storm - Elegance
Julie Goudeseune : Pomone vd Hacienda - Ithaque de Carles
Glenn L"Hoest : Tjade
Constant Van Paesschen : Epro des Noves - Jetro - Gucciqueen

* CSIP-A Moorsele
Tamara Decendre : Don"t think twice
Melanie Deloof : Good Company
Chloé Demuynck : Kimbal v "t Leeuwerikenhof
Emilie François : Black Beauty - Tibor
Valentine Gabriel : Quick star de Jochri
Eleonore Lambilliotte : Galibot d"enfer - Hector
Avril Meynaert : Djebel vh Stichelhof
Charlotte Peeters : Jip - Rin Tin Tin
Marine Scauflaire : Jalysko - Jack de la Bride
Constant Van Paesschen : Posseidon du Mouligneau
Jos Verlooy : Acapella Z - Feelers Panton

* CSIV-B Schruns Tschagguns (AUT)
Rolf Homburg : Kandy - Kascador - Oxford

DRESSUUR
* WERELDKAMPIOENSCHAP JONGE DRESSUURPAARDEN Verden (GER)
5-jarigen :
Vicky Smits : Chinatown"s Dream - Cleverboy v d"Abelendreef
6-jarigen :
Tom Heylen : Donatello vd Helle
Nick Van Laer : Alabastro
* CDI*** Verden (GER)
Françoise Hologne-Joux : Born
Stefan Van Ingelgem : Withney van "t Waaihof
Wim Verwimp : Maxwil V

* CDIP Pompadour (FRA)
Noemi Goris : Alexandre
Julie Schelkens : Bartje
Marie Somers : Epiascer

EVENTING
* EUROPEES KAMPIOENSCHAP JUNIORS EVENTING - Avenches (SUIT)
chef d"équipe : Dominique Maes
Cedric Bocque : Joconde de Triballe
Aline de Cartier de Marchienne : Gymkhana den Tip - Indiana Jones den Tip
Jana Guffens : Adorable vh Heidehof
Melanie Valckx : Silvester v "t Hollaken
Olivier Vandamme : Ptit Prince Ewalco

* CIC***-W Schenefeld (GER)
Janus Archie : Steelbrook - Nikita
Carl Bouckaert : Rampant Lion
Viriginie Caulier : Kilo
Christian Chabot : Samba Royal
Karin Donckers : Gazelle de la Brasserie CH - Gormley - Rose"s Merlin - S S Jett
Vincent Martens : Lamicell Chumbawumba - Treffer by Picobello
Sandra Odelberg : Rainman
Sarah Van Hasselt : Arcti Fox Too - Cara Donn
Constantin Van Rijckevorsel : Our Vintage
Joris Van Springel : Bold Action

* CIC** Schenefeld (GER)
Virginie Caulier : Mailady

NATIONALE WEDSTRIJDEN
Jumping
* CSN Kampenhout 03 - 05 / 08 / 2007

Dressuur
* CDN Herenthout Beker Van België 03 - 05 / 08 / 2007

Eventing
* CNC Nokere 03 - 05 / 08 / 2007
Kampioenschap van België Young Riders
Benelux kampioenschap Seniors
www.lequino.be

Endurance
* CEN Baileux (Cl. 1) 05 / 08 / 2007

Recent nieuws van deze redactie

Stephex Horse Trucks

Immo Fluisteraar

Komende evenementen

CSI3* Oliva 06/12 - 11/12

CSI5* MLSJ Thermal 06/12 - 11/12

CSI4*-W Riyadh 07/12 - 11/12

CSI2* Peelbergen 07/12 - 10/12

CSI2* Azelhof 08/12 - 11/12

CHI Geneva 08/12 - 11/12

CSI2* Riesenbeck 08/12 - 11/12

Voorbije evenementen

CSI2* Ornago 29/11 - 04/12

CSI2* Lichtenvoorde 29/11 - 04/12

CSI4* / CSI2* Wellington 29/11 - 04/12

CSI3* Oliva 29/11 - 04/12

CSI3* Riyadh 30/11 - 04/12

CSI2* Sentower Park 01/12 - 04/12

CSI5* MLSJ Thermal 01/12 - 04/12

CSI2* Riesenbeck 01/12 - 04/12

CSI3* Valence 01/12 - 04/12

CSI3* Lillestrom 01/12 - 04/12

CSI5*-W La Coruna 02/12 - 04/12

CSI2* Barcelona 02/12 - 04/12

Laatste Haverklap