Dubbel Belgisch goud bij de vijfjarigen: Wouters en Guisson kronen zich kampioen
Het gebeurt niet vaak dat er dubbel goud wordt gewonnen, maar ja, we zijn natuurlijk Belgen voor iets. Want wonder boven wonder kroonden zich vandaag niet één, maar twee Belgische kampioenen bij de vijfjarigen in Gesves. En dat waren Seppe Wouters en Aurelia Guisson.
Beiden konden rekenen op hun Belgische troeven: de BWP-hengst Vivaldo TMD (Pegase van ’t Ruytershof) en de Zangersheide-hengst Contigo vh Legitahof Z (Comme Il Faut). Beide paarden reden in 0,37 seconden door de barrage en eindigden zo op een gedeelde eerste plaats. En wat nog ontbrak aan dit podium? Een winnaar die ook de derde plaats invulde. Seppe Wouters sprong met de BWP-merrie Vedette de Tiji (Dr. Touch de Tiji) naar een verdienstelijke derde plaats.
De vierde plaats was nog voor Arnaud Doem, terwijl Brecht Goossens de top vijf wist te vervolledigen. De Belgen konden daarbij rekenen op Tornero du Vinave d’Amertile Z (Touardo Blue Z) en KC Victoire JW Berghoeve (Comme Il Faut).









