Immo Fluisteraar

Koen Cromheecke
17/04/2006 09:55
2 min

Meredith Michaels-Beerbaum wint laatste wereldbeker, Mc Entee niet naar finale

Patrick Mc Entee is in de eindstand van de wereldbekerkwalificatie teruggezakt naar een 20ste plaats. Omdat titelverdediger Michaels-Beerbaum sowieso al naar Kuala Lumpur mag en enkele anderen de verre trip niet zien zitten kan Mc Entee wellicht toch naar Kuala Lumpur. Maar Mc Entee liet ondertussen weten niet naar Kuala Lumpur af te zullen reizen. De laatste wereldbekerwedstrijd in Göteborg werd trouwens gewonnen door Michaels-Beerbaum.

Negen combinaties haalden de barrage, waaronder maar liefst vier Zweden. Tweede werd trouwens de Zweedse bondscoach Maria Gretzer.

Results: 1, Checkmate (Meredith Michaels-Beerbaum) Ger 0/0 32.27; 2,

Spender S (Maria Gretzer) Swe 0/0 32.98; 3, JPC Modesto Equifoam (Jean

Marc Nicolas) Fra 0/0 33.09; 4, Pero Z Hillock (Linnea Ericsson) Den

0/0 37.70; 5, VDL Cardento (Peter Eriksson) Swe 0/31.36; 6, MacKinley

(Rolf Goran Bengtsson) Swe 0/4 31.95; 7, Lacroix (Robert Whitaker) GBR

0/4 32.05; 8, Insul Tech Portofino (Michael Whitaker) GBR 0/17 42.94;

9, Calibra (Lotta Schultz) Swe 0/18 43.81; 10, Andiamo Z (Kristof

Cleeren) Bel 4/65.12; 11, Andante (Tina Lund) Den 4/65.30; 12, Isaac

(Royne Zetterman) Swe 4/67.16; 13, ET Royal Volo (Tony Andre Hansen)

nor 4/67.78; 14, Granie (Markus Fuchs) Sui 4/67.95; 15, Butterfly Flip

(Malin Baryard-Johnsson) Swe4/68.10; 16, Quibell (Jessica Kuerten) Irl

4/68.37; 17, Cash (Marco Kutscher) Ger 4/68.56; 18, VDL Groep Think

Twice (Leopold Van Asten) Ned 4/69.01; 19, The Sixth Sense (Thomas

Fruhmann) Aut 4/69.40; 20, Special Ed (Jill Henselwood) Can 4/69.82;

21, Evli Cagliostro (Noora Penti) Fin 4/69.89; 22, Topic van T voorhof

(Bernardo Alves) Bra 8/66.65; 23, Exploit du Roulard (John Whitaker)

GBR 8/68.02; 24, Hofgut Liederbach"s Abrisca (Pia-Luise Aufrecht) Ger

8/68.11; 25, Cinderella (Marcus Ehning) Ger 8/68.36; 26, Godsend du

Reverdy (Thomas Velin) Den 8/69.14; 27, Columbus (Linda Heed0 Swe

8/69.20; 28, Candy (Alois Pollmann-Schweckhorst) Ger 8/69.56; 29,

Eurocommerce Lanapoule (Gerco Schroder) Ned 9/70.30; 30, BMC"s

Skybreaker (Mikael Forsten) Fin 9/70.33; 31, Niko (Ben Maher) GBR

12/68.93; 32, Roxette 9Johan Lundh) Swe 12/69.72; 33, Australia

(Gerfried Puck) aut 13/70.30; 34, Constantin (Markus Beerbaum) Ger

17/71.24; 35, Ilion Kilen (Ljubov Kochetova) Rus 18/75.89; equal 36,

Sails Away (Sebastian Numminen) Fin and Clear Rounds Than Party (Geir

Gulliksen) Nor Ret.

Geplaatst voor de wereldbekerfinale

1, Robert Smith (GBR); 2, Gerco Schroder (Ned); 3, Marcus Ehning (Ger);

4, Beat Mandli (Sui); 5, Jessica Kuerten) Irl; 6, Juan Carlos Garcia

(Ita); 7, Jean-Marc Nicolas (Fra); 8, Markus Beerbaum (Ger); 9,

Rolf-Goran Bengtsson (Swe); 10, Ludger Beerbaum (Ger); 11, Philippe

Leoni (Fra); 12, Heinrich Hermann Engemann (Ger); 13, Michael Whitaker

(GBR); 14, Alois Pollmann-Schweckhorst (Ger); 15, Linnea Ericsson

(Den); 16, Marco Kutscher (Ger); 17, Pia-Luise Aufrecht (Ger); 18, Geir

Gulliksen (Nor).

Melden af

Thomas Fruhmann (Aut), Nick Skelton (GBR), Toni

Hassmann (Ger), Patrick McEntee (Bel) and Maria Gretzer (Swe)

Recent nieuws van deze redactie

Stephex Horse Trucks

Komende evenementen

BK Mennen/ChB Attelage Booischot 13/08 - 15/08

CSI3* Vancouver - Langley BC 16/08 - 21/08

CSIO5* Dublin 17/08 - 22/08

CSI3* Verbier 17/08 - 21/08

CSI2* Nouans-les-Fontaines 17/08 - 21/08

CSI2* Peelbergen 17/08 - 20/08

CSI5*/CSI2* Rockwood 17/08 - 21/08

CSI2* Valence 18/08 - 21/08

CSI5*/CSI2* LGCT London 18/08 - 21/08

CSI2* Bonheiden 18/08 - 21/08

Voorbije evenementen

CSI2* Herning 05/08 - 08/08

ECCO FEI World Championships 2022, Herning 09/08 - 14/08

CSI3* Traverse City 09/08 - 14/08

CSI3* Herning 09/08 - 14/08

CSI3* Vancouver - Langley BC 10/08 - 14/08

CSI2* Harthill 10/08 - 14/08

CSI2* Houten 10/08 - 14/08

CSI3* Sentower Park 10/08 - 13/08

CSI3* Deauville 11/08 - 14/08

CSI2* Cervia 11/08 - 14/08

CSI2* Millstreet 11/08 - 14/08

Laatste Haverklap