Koen Cromheecke
17/04/2006 09:55
18/03/2023 04:29
2 min

Meredith Michaels-Beerbaum wint laatste wereldbeker, Mc Entee niet naar finale

Patrick Mc Entee is in de eindstand van de wereldbekerkwalificatie teruggezakt naar een 20ste plaats. Omdat titelverdediger Michaels-Beerbaum sowieso al naar Kuala Lumpur mag en enkele anderen de verre trip niet zien zitten kan Mc Entee wellicht toch naar Kuala Lumpur. Maar Mc Entee liet ondertussen weten niet naar Kuala Lumpur af te zullen reizen. De laatste wereldbekerwedstrijd in Göteborg werd trouwens gewonnen door Michaels-Beerbaum.

Negen combinaties haalden de barrage, waaronder maar liefst vier Zweden. Tweede werd trouwens de Zweedse bondscoach Maria Gretzer.

Results: 1, Checkmate (Meredith Michaels-Beerbaum) Ger 0/0 32.27; 2,

Spender S (Maria Gretzer) Swe 0/0 32.98; 3, JPC Modesto Equifoam (Jean

Marc Nicolas) Fra 0/0 33.09; 4, Pero Z Hillock (Linnea Ericsson) Den

0/0 37.70; 5, VDL Cardento (Peter Eriksson) Swe 0/31.36; 6, MacKinley

(Rolf Goran Bengtsson) Swe 0/4 31.95; 7, Lacroix (Robert Whitaker) GBR

0/4 32.05; 8, Insul Tech Portofino (Michael Whitaker) GBR 0/17 42.94;

9, Calibra (Lotta Schultz) Swe 0/18 43.81; 10, Andiamo Z (Kristof

Cleeren) Bel 4/65.12; 11, Andante (Tina Lund) Den 4/65.30; 12, Isaac

(Royne Zetterman) Swe 4/67.16; 13, ET Royal Volo (Tony Andre Hansen)

nor 4/67.78; 14, Granie (Markus Fuchs) Sui 4/67.95; 15, Butterfly Flip

(Malin Baryard-Johnsson) Swe4/68.10; 16, Quibell (Jessica Kuerten) Irl

4/68.37; 17, Cash (Marco Kutscher) Ger 4/68.56; 18, VDL Groep Think

Twice (Leopold Van Asten) Ned 4/69.01; 19, The Sixth Sense (Thomas

Fruhmann) Aut 4/69.40; 20, Special Ed (Jill Henselwood) Can 4/69.82;

21, Evli Cagliostro (Noora Penti) Fin 4/69.89; 22, Topic van T voorhof

(Bernardo Alves) Bra 8/66.65; 23, Exploit du Roulard (John Whitaker)

GBR 8/68.02; 24, Hofgut Liederbach"s Abrisca (Pia-Luise Aufrecht) Ger

8/68.11; 25, Cinderella (Marcus Ehning) Ger 8/68.36; 26, Godsend du

Reverdy (Thomas Velin) Den 8/69.14; 27, Columbus (Linda Heed0 Swe

8/69.20; 28, Candy (Alois Pollmann-Schweckhorst) Ger 8/69.56; 29,

Eurocommerce Lanapoule (Gerco Schroder) Ned 9/70.30; 30, BMC"s

Skybreaker (Mikael Forsten) Fin 9/70.33; 31, Niko (Ben Maher) GBR

12/68.93; 32, Roxette 9Johan Lundh) Swe 12/69.72; 33, Australia

(Gerfried Puck) aut 13/70.30; 34, Constantin (Markus Beerbaum) Ger

17/71.24; 35, Ilion Kilen (Ljubov Kochetova) Rus 18/75.89; equal 36,

Sails Away (Sebastian Numminen) Fin and Clear Rounds Than Party (Geir

Gulliksen) Nor Ret.

Geplaatst voor de wereldbekerfinale

1, Robert Smith (GBR); 2, Gerco Schroder (Ned); 3, Marcus Ehning (Ger);

4, Beat Mandli (Sui); 5, Jessica Kuerten) Irl; 6, Juan Carlos Garcia

(Ita); 7, Jean-Marc Nicolas (Fra); 8, Markus Beerbaum (Ger); 9,

Rolf-Goran Bengtsson (Swe); 10, Ludger Beerbaum (Ger); 11, Philippe

Leoni (Fra); 12, Heinrich Hermann Engemann (Ger); 13, Michael Whitaker

(GBR); 14, Alois Pollmann-Schweckhorst (Ger); 15, Linnea Ericsson

(Den); 16, Marco Kutscher (Ger); 17, Pia-Luise Aufrecht (Ger); 18, Geir

Gulliksen (Nor).

Melden af

Thomas Fruhmann (Aut), Nick Skelton (GBR), Toni

Hassmann (Ger), Patrick McEntee (Bel) and Maria Gretzer (Swe)

Stephex Horse Trucks

Komende evenementen

CSI3* Ocala 18/06 - 23/06

CSI4* Hickstead 19/06 - 23/06

CSIO3* EEF Deauville 19/06 - 23/06

CSI2* Saugerties 19/06 - 23/06

CSI2* Traverse City 19/06 - 23/06

CSI2*-W Olomouc 20/06 - 23/06

CSI2* Azelhof 20/06 - 23/06

CSI3* Bedizzole 20/06 - 23/06

CSI2* Abano Terme 20/06 - 23/06

CSI2* Dettighofen - Albführen 20/06 - 23/06

CSI2* Hardelot 20/06 - 23/06

CSIO5* LLN Rotterdam 20/06 - 23/06

CSI5* LGCT Paris 21/06 - 23/06

CSI2* Heras 21/06 - 23/06

Voorbije evenementen

CSI2* Ocala 11/06 - 16/06

CSI3* Lexington, KY (Horse Park) 11/06 - 16/06

CSI3* Harthill 11/06 - 16/06

CSI2*-W Riga 12/06 - 16/06

CSI2* Puebla 12/06 - 16/06

CSI4* Traverse City 12/06 - 16/06

CSI3* Lichtenvoorde 12/06 - 16/06

CSI5* Spruce Meadows 12/06 - 16/06

CSI2* Le Pin au Haras 13/06 - 16/06

CSI4* Sentower Park 13/06 - 16/06

CSIO4* Sopot 13/06 - 16/06

CSI2* Bedizzole 13/06 - 16/06

CSI2* San Remo 13/06 - 16/06

CSI2* Matosinhos 13/06 - 16/06

CSI2* Pernay, Tours 13/06 - 16/06

Laatste Haverklap