Vejer kleurt Belgisch dankzij Louis Lambrecht
Louis Lambrecht heeft vandaag meteen zijn stempel gedrukt op de Sunshine Tour in Vejer de la Frontera. Met een ijzersterke overwinning in de Medium Tour liet hij de internationale concurrentie achter zich en gaf hij het startschot voor een dag vol Belgische klasse.
Medium Tour
Louis Lambrecht en zijn tienjarige Lady O (Carrera VDL) hebben vandaag meer dan indruk gemaakt tijdens de Sunshine Tour in Vejer de la Frontera. Het duo won in een spannende tijd van 25,01 seconden van de Italiaan Riccardo Pisani, die als tweede strandde in 25,03 seconden. Kortom: wat een ijzersterke prestatie van onze Belg.
Lambrecht was echter niet de enige Belg die indruk wist te maken. Zowel Andres Vereecke, Gregory Wathelet als Axel Vandoorne veroverden een plaats in de top tien van deze CSI4* 1.45 m Medium Tour-rubriek.
Big Tour
In de Big Tour was het opnieuw Andres Vereecke die in de CSI4* 1.45m naar een knappe achtste plaats sprong. Hij bleef foutloos en klokte af in 32,86 seconden, goed voor de achtste plaats, met de Zangersheide-merrie Jazira van Paemel Z (Jaguar van Paemel).
Ook Ignace Philips De Vuyst kon in de Big Tour nog een sterke prestatie neerzetten. Hij werd, samen met de amper achtjarige Bilou Cover Z, vierde in de 1.40m rubriek. Ook in de 1.50m rubriek kon een Belg zijn stempel drukken. Ugo Berrittella en Devino van 't Langeveld Z (Dayton Sitte) kon nog een vierde plaats bemachtigen.
Small Tour
Vanmorgen kon ook naamgenoot Louis Mahieu de Belgische eer sterk verdedigen. Mahieu, die de twaalfjarige Et Tot de Hus (L’Arc de Triomphe) gezadeld had, sprong naar een vijfde plaats in de CSI4* 1.30 m Small Tour.
Jongepaardenrubriek
Maar ook de jonge paarden deden het goed. De achtjarige Zangersheide-merrie Close Call NH Z, uit de vaderlijn van Cashpaid J&F, sprong samen met Nathan Budd naar een zesde plaats.







